Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • no to si ani predstavit neviem 😃

• ja v pohode..len sa mi nepaci,ze na drobne stitky musim pisat cele nazvy niekedy.. 😐
    inac..je super,ze som chemiu studovala..lebo mam aspon aku-taku predstavu..aj ked kopec praktik je uplne inych ako tie nase..

• hm, som si myslela, ze si mala informatiku 😮

• Sponzor fóra
  • na strednej??? nie..ta bola na vyske..spolu s matikou..

• aha, no to ja si veru z chemie uz nic nepamatam... ale na strednej som ju ani nemala 😃

• tak ja som sa s nou trapila 4roky..a teraz sa to oplatilo..inac..uz nejake dva roky uvazujem,ze by som sa niekedy dala na CHTF..aspon Bc. ziskat 😃

• ahojte tak na stretko sa tesim ..a miesto stretnutia je uz blizsie urcene*? 🙂

• muma: niekde v centre mesta to bude, ako zvycajne 😉

• ahojte..mozno zas zvolime pri caroline..ako tie predchadzajuce..
    ako ste sa dnes mali?

• ahoj Kati, to by bolo super 🙂 niektore sa uz aj spozname 😃 😎
    dnes - primerane okolnostiam, ale fajn

• my sme mali tak trocha rusny den..snazili sme sa novu kolegynu cely cas zamestnavat..a aj sa to celkom darilo..a zbehlo to pomerne rychlo,co som bola velmi rada.. 🙂

• fiha, takze zaskolovanie ? 😉

• da sa to tak nazvat 😃 😃 😃

• na vianocnych nakupoch si uz bola? je nejaky pekny vyber v Londyne?

• cosi som uz kupila..vyber by aj bol..ale tie ceny.. 😠

• Sponzor fóra
  • hm, to si viem predstavit, aj tu uz zarabaju na vianociach... ja sa chystam teraz v tyzdni nieco uz konecne pozriet 😉

• no ja ratam,ze v sobotu bude vsetko kupene..kedze dalsiu sobotu uz letim na svk..
    mas aj nejaku predstavu?

• nuz, cosi by aj bolo, drahemu chcem dat spravit jedno speci tricko a musim cim skor, nech to stihnem do vianoc, potom chcem pozriet vtipne trenky, pre sestry vtipne spodare a ponozky - klasika a este to, co ma oslovi 😃 uz mam kupene kozmeticke balicky a mojim rodicom sme sa so sestrou zlozili na novy robot 😉

• tak to je super..ja este u polovicky ludi neviem,co kupit..

• nuz, ja neviem, co svokrovcom 😐

• ahojte Zilincanky 😃
    no tak ja som svokre buducej kupila sprchovy gel a este taky lepsi cajik...a cokoladku... 😃
    milemu som uz objednala nieco,dufam to pride rychlo.... 😃
    fifitko tak ja budem tiez studovat od januara ale v nemcine 😬 😬 😬
    no bude to zaujimave......aj s praktikom.....ale tesim sa velmi, lebo po svadbe ako manzelia obaja
    studenti mozme dostat 2 izbovy byt a lacne najomne zo socialky.....tak to bude super,lebo sa uz dost tlacime......v 1 izbovom 😬 😬 😬

• ja svokrovcom nekupujem nic..az po svadbe 😃 😃 😃
    ahoj smaily..co nenapises aj na icq? 😃

• akurat som si robila veceru,uz napisem..... 😃

• dakujem,ze si napisala 😃
    fifi..kedy budes mat vysledky testov?

• smaily: take vyhody v Nemecku? chcete tam ostat? 🙂 no vlastny dvojizbak je super, my taky mame uz 2,5 roka

• fifitko,to bude najomny byt,ale tu je strasne velmi dobry socialny system v nemecku,to musim uznat.......
    len treba sa v tom vyznat,lebo stat ti tu dost moze pomoct.....
    napr.mojmu milemu plati skolu stat.......ja si ju budem platit sama,ale z praktika..... 😉
    a vazne sa uz tesim na dve izbicky..... 🙂 😃
    katka,tebe vzdy napisem 😃 😃

• no to je super, nie ako u nas 😠

• davam fotky siat z novej kolekcie do albumu..stale ma trapia tie saty..a teraz si pisem s jednou babenkou,co ma zarezervovane v kristine..tak sa dohadujeme,ktore modely by mohli byt super..
    inac..ako to vyzera s tym,ze by si sla s nami pozerat?

• uplne perfektne Kati, kedy planujete? 🙂

• utorok..18.12. uz niekedy okolo deviatej by som asi vyrazila..lebo smaily nevidela ziadny salon v ziline..tak by sme pobehali..ja mam zalusk len na dva-tri.. 😃 😎

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Plánujete oslavu, krstiny alebo inú spoločenskú udalosť? Potrebujete pomôcť so svadbou? Nestihate zabezpečiť občerstvenie? Tu ste na správnej adrese😊
    ...pôvab a originalita, ktorá očarí
    Lilies
    Trnava
    Splnte si svoju svadbu snov, Lilies tím je tu Vás!
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov