Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uf, ja som ale v praci do 15tej urcite :-|
Odpovedať
tak to sa aaspon potom pridas..ak budu este nejake salony otvorene..ale kristinu by som chcela medzi poslednymi..takze kludne by sme sa dohodli,ze by sme sli aj s tebou tam..
Odpovedať
Profilova fotka
no super, to by islo.... :-) sa tesim
Odpovedať
kuknem do ktorej maju otvorene..
Odpovedať
do piatej,takze ak by sme o tej tretej tam,tak to by bolo super..lebo to by som mala este dost casu poskusat niekolko modelov.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis :-) vsetko vychadza uplne super :-D
Odpovedať
to ano..uz len nebudes musiet ostat v praci dlhsie.. :-D
Odpovedať
to tu nikoho nie je??? =-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lea
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ja sa tu este trapim v praci
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá!!! Je tu niekto v piatok podvečer? :-)
Odpovedať
tak to ste sa dnes nejak extra nenapisali :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
:-D no konecne som doma....tak nas pc odchadza na dovolenku v pondelok ;-) :-N aj konecne.....len dufam po vianociach pridu peniaze alebo on nasät a potom ho mozme poslat 4 krat....nato sa veeelmi,velmi tesim..... :-N :-N :-D u nas dnes bola strasna vichrica,ale nastastie som nebola vonku..... =-) a teraz varim sikovno polievku na veceru......pokym nie je 20,00 :-N :-N uz pojdem Katka na icq o chvilku :-D
Odpovedať
ahoj..vidim,ze som ta naucila :-D :-D :-D este skor ako svojho draheho :-D ja sa musim pustit do tych siat,lebo za tyzden mame party..a mam este len polovicu hotovu..a tom idem este aj suknu sit,aj by som mala privelku depku kvoli postave..tak nech mam rezervu.. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
halo baby caute :-)
Odpovedať
ahojkaj volno? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uz ano smaily, teda ja dovolenkujem cely tyzden :-D :-D ale uz je vecerna pohoda
Odpovedať
veru vecerna pohoda....ale ja idem este upratat,lebo zajtra nemam doobeda vobec cas....a moj mily o 14,00 konci v robotke,tak chceme relaxovat po dlhom tyzdni... ;-) a ucit sa.... :-N
Odpovedať
ahoj zuzi..aky bol den?
Odpovedať
Profilova fotka
hm smaily, ja som bola dnes tiez v skole, dokonca som mala skusku ]-( ale sadli mi otazky, takze tazka pohoda, zapocet je vo vrecku :-D a zajtra mam tiez opat prednasku... ale moj svokor ma dnes narodky, takze v nedelu je oslava a v sobotu po skole pojdeme pozriet mojich rodicov... upratovat a nakupovat budem na buduci tyzden :-D
Odpovedať
zuzi..no tak to blahozelam.. mna cakaju zajtra nakupy..a este jeden tyzden a letim za vami :-D :-D :-D
Odpovedať
no aj ja gratulujem ;-) :-D ja sa trochu bojim nemeckych prednasok.... :-S :-N :-N ale praktikum budem mat suuuuper,asi budem stretavat aj hercov....a reziserov z mnichova :-N :-N :-D
Odpovedať
ako ste pokrocili v nakupoch darcekov?
Odpovedať
Profilova fotka
ja hura tento tyzden lov na obchody :-p :-p
Odpovedať
ja idem zajtra..ale stale nemam uplnu predstavu.. a idem aj sebe kupovat..pekne topanky alebo sandalky..a cervene dokonca :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som videla skvele topanocky aj papucky v jednom obchode, pojdem tiez na ne pozriet 8-)
Odpovedať
ja dufam,ze najdem v indickych obchodoch..
Odpovedať
Profilova fotka
no ja v slovenskych :-D
Odpovedať
tu maju indovia celkom zaujimave topanky..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak konečne to tu žije. Aj som sa snažila popoludní, ale všetky ste boli zaneprázdnené. Tak už oddychujete? Aj ja som dorazila do Žiliny, manžel má akciu a ja sa aklimatizujem po dvoch týždnoch u našich. Zajtra nás čaká upratovanie u starej mamy.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?