Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ahoj adi..no j by som bola aj na nete..ale akosi som si nasla nejaku pracu..aby som aspon cosi spravila tento tyzden..a to som zvedava na dalsi..nic nemame na praci..pripravit tak preproom na vianocny obed.. :-D a par praktik,ktore mame hotove od minule tyzdna..kedze ich robili vtedy.. :-D
Odpovedať
no katka, a ja do nemeckych.....indicke nemusim..ani aziu... :-N no pc mi zaspava dnes...... ]-(
Odpovedať
ja byvam nedaleko indickej stvrti..a maju dobry vyber latok..a sandalky..take tie retiazkove..tak dufam,ze sa mi zajtra cosi zapaci..
Odpovedať
Profilova fotka
Fíha kočky, tu sa chystajú veľké nákupy. Leatea - nepoznám nič horšie ako keď človek musí sedieť v robote a nemá do čoho pichnúť. -- Už sa Ti to pekne kráti, dúfam, že sa tešíš na malebné Slovensko.. ;-) Fifitko - tak blahoželám k zápočtu - Ty si šikulka. Ale toho stíhaš. :-)
Odpovedať
no Katka pri indoch? :-N tych je aj tu.....ja mam akurat velmi rada ich folmy romanticke.....a hudobne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Adi, takto neskoro tu? ;-) co sa tyka kilometrov, tak sme k sebe najblizsie ;-) tiez sa tesim na dalsi tyzden, nakupy a upratovanie :-) hura konecne
Odpovedať
Profilova fotka
S našimi som čo-to prebrala a povedala si, že idem nachvíľu medzi Vás. Tu sa dobre relaxuje s Vami. - Čítala som v inom fóre, že si ostala sama ako prstík doma. Teda s Fifinkou (trafila som presne meno?) Netráp sa kvôli tomu, každý potrebuje nejakú mini slobodienku vo všetkej počestnosti samozrejme. Tak ako si prežila dovolenkový týždeň. Rýchlo to ubehlo, však? My sme mali náročný týždeń. Keby sme chceli babo, tak ho tento týždeň ani nemáme kedy splodiť :-| odpadnutí sme boli každý večer.
Odpovedať
Profilova fotka
Adi - ano, v septembrovkach som si vyliala srdce... najskor sa ten moj dostavil domov, ze aky je stastny, ze je piatok, ako si oddychneme, tak sme si tu pekne sedeli, kukali telku.. a potom stacil jeden telefonat a vyparil sa ako para |-| aj napriek mojej prosbe, aby ostal.... ze len na hodinku, a ze pracovne, no v piatok vecer pochybujem... som zvedava, co mam s nim robit, drzat ho nemozem |-| dopozeram hriesny tanec pojdem pod sprchu a potom do postielky,zajtra idem poslednykrat do skoly tento semester :-p
Odpovedať
adi..a najhorsie je,ze mame novu kolegynu,tak sa snazime ukazat,ze sa u nas len nesedi.. hrozne sa tesim..mily mi velmi chyba..a aj ja jemu..uz mu to vsetko zacina prerastat nad hlavu,takze aspon ho trocha skludnim a potom zas pridem,ked to bude potrebovat :-N chystate sa uz na babo?
Odpovedať
Profilova fotka
lea: my tak o dva rocky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ani my žiaľ ešte na bábätko nemáme myšlienky, lebo máme nejaké existenčno-pracovné problémy. - Aj my pozeráme Hriešny tanec, teda ja tak jedným očkom. Zuzi, oddchni si. Lea - verím, že si chýbate. Držím palce, už to nejako prežite a bude dobre. :-) Po svadbe pôjde drahý tiež do anglicka?
Odpovedať
Profilova fotka
no krasne, tiez chcem vediet tak tancovaaaaaaaaaaaaaat :-p :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
zuzi..aj ja som sama doma :-D smaily..tych indov je tu ako mravcov..takmer na kazdom kroku..dokonca na ovocie a zeleninu chodievam do indickeho obchodu..ale mame nemecky obchod..lidl :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ok baby, ja sa lucim, idem pod sprchu a do postielky.. prajem vam vsetkym krasny vikendik ;-) ahojte
Odpovedať
aj tebe zuzi..
Odpovedať
dobru nocku aj ja idem.....a krasny vikendik prajem.... ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
o.k, aj ja sa lúčim. Tak krásny víkend kočky. papa. :-)
Odpovedať
napodobne baby..
Odpovedať
ako vikendujete? :-D =-)
Odpovedať
Profilova fotka
cau Kati, ako v Londyne? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauko....ja vikendujem v praci...
Odpovedať
Profilova fotka
cau Marcelka, ako v praci? mate plno? ;-) minule som si vsimna z MHD super stromcek :-D tusim bol na recepcii ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, to si si vsimla dobre....stale nam tu vyhravaju koledy, uz ich nemozem pocuvat....to vies od rana do vecera stale to iste.......dnes to tu je celkom v pohode ale vcera sme boli do 3 rano....majitel mal akciu tak sa teraz tesim ked si konecne pojdem lahnut.....ale este nejake tie 2 hodinky.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, ono vianoce su super, ale co je vela to je vela, to ti verim, ze ti idu na nervy tie koledy, i ked sa priznam, som celkom rada, ked pocujem nejaku vianocnu piesenku v radiu :-D mozno preto, ze mam nedostatky vianocnej nalady... tesim sa na nakupy :-p a na vianocny punc ;-) uz si bola vyskusat? fiha akcia, no nic moc robit tak dlho :-(
Odpovedať
marceli..nezavidim ti dookola pocuvat tie pesnicky..a to je este daleko do vianoc..a kym skoncia,tak to este potrva.. :-D zuzi..bola som nakupovat..a cez den tak hnusne fukalo..a este aj prsalo..a ked som sa vraciala domov,tak mi bolo priserne teplo,lebo sa oteplilo.. baby..kupila som si krasne cervene sandalky..ale nehorazne drahe.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Kati - tie v indickom obchode? ;-) ja sa chystam na tie moje obhliadnute, tie su biele :-D a drahe nie su x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea super ze nakupujes, aj ja by som uz mohla cosi :-) zuzi, ak mas malo vianocnej nalady, tak prid k nam, u nas to bezi na plno...vianocny punc som uz ochutnala, ale len u nas v hoteli, ked sme robili recepturu na punc...ale celkom fajn bol
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis, pridem k tebe Marcelka na punc :-D :-D nejaky mi odloz ;-) :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tak to sa neboj, pripravime ti cersvucky :-D
Odpovedať
zuzi..hned v prvom,do ktoreho som vosla..skusila som asi 10 roznych a vacsina stala len polovicu z tychto..no co uz,ked sa mi zapacili a aj mi sedia..potom pridam fotku.. kupila som aj mojej malej sesterke darcek..a v jednom cokoladovom obchode som objavila vianocne cokoladky,tak im donesiem,ked k nim pojdem na navstevu.. :-D ja tiez pridem na punc.. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?