Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a uz ti je lepsie? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojtee :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj muma ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako sa mate citam ze lea bola chora?
Odpovedať
Profilova fotka
caute, aj ja sa ozyvam podllllhom case.....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojj
Odpovedať
Profilova fotka
no nieco so zlcnikom, snad jej je uz lepsie ;-) cau Marcelka :-D tak kocky ako? myslite na stredu? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne, sa vsetky tesime..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
super :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano :-) rada vas spoznam nazivo
Odpovedať
Profilova fotka
takze prides tiez muma? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zatail vyzera ze ano
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
v stredu o 17tej pri Caroline ;-) aj pre ostatnych :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ok, budem tam...uz sa tesim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez ;-) doneste albumy, budeme kukat :-D
Odpovedať
Ahojte kočky, mne to asi v stredu nevíde :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hi Matka... preco? :-(
Odpovedať
Pretože som si uvedomila, že v stredu mám doučko z matiky /keďže som ju nespavila ]-( /, ale možno nám to doučko pred vianocami odpadne, neviem.... Ale mala by som sa zastaviť, pretože potrebujem vrátiť tú bižu... :-N , neviem ako to urobím, doučko mám na Solinkách o 18.00hod. tak neviem.......
Odpovedať
Profilova fotka
fiha... aspon na chvilku by si mohla, hm? =-)
Odpovedať
no, keby to bolo aspoň od pol piatej........ale takto,neviem. A kde chcete sedieť a dokedy sa zdržať, že by som zbehla po doučku.............. Potrebujem dať tú bižu Janke, uvidímmmm.
Odpovedať
Profilova fotka
fiha Mati, tak to netusim, dokedy budeme.... mozem ti poslat v IP moje tel.cislo (ak ho nemas este ;-) ), popripade by si mi napisala SMS alebo cinkla, ci este sedime :-)
Odpovedať
aj tak sa dá, tel. myslím už mám ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte!!! :-) Tak už aj ja sa po voľných troch dňoch zapájam do pracovného procesu. Ako ste víkendovali? Tíško Vám závidím to stretko :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Adi, nebodaj neprides? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Ako bolo v Nemecku?? x-) x-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ada ja som vikendovala v ziline v sobotu sme mali firemny vecierok....a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
muma: tiez sme mali firemnu party - v piatok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ako bolo? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, nemôžem prísť - ja som zasekaná v práci v Dubnici, nedá sa. V Nemecku bolo fantasticky, len krátko. Drážďany sú skutočne nádherné mesto. Keď si predstavíte, že 80% mesta bolo zničených bombardovaním cez druhú svetovú vojnu a ako vyzerá mesto teraz - neskutočné. Oni stavali katedrály v 90-tych rokoch nanovo podľa fotiek. Sú tam tradičné vianočné trhy - všetko je vysvietené - v každom okne v dome či v paneláku svetielka...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?