Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • Dojedli sme sa grilovaných vianočných klobások, aj varené vínko bolo, k tomu tie gýčové nemecké evergreene. Ale všetko malo božskú atmosféru. Každé mesto má na námestí drevenú pyramídu, v ktorej sa točia vianočné postavičky. Fakt paráda. Inak kočky, fakt neviem, ako budeme fungovať, keď prejdeme na euro - jedna cesta elektrickou 1,80 eura.

• adka normalne ti zavidim..ja som tento rok nejak trhy uzit nestihla 😞

• fiha, tak to mate zazitok (a nielen z tej ceny...)... no zdrazovaniu sa nevyhneme 😞
    hlavne, ze ste si oddychli a spoznali nieco nove 😉
    muma: ani ja som si este nevychutnala vianocne trhy 😐 chystam sa v piatok s manzelom na punc 😛
    nas vecierok bol super, teda prisla som neskoro - mala som skusku z anglictiny - ale aj tak som sa dobre zabavila 😉 dokonca mi odlozili aj kapustnicu 😃

• Sponzor fóra
  • Muma, konečne nám to vyšlo. Už sa tri roky chystáme do Bratislavy a nikdy nám to kvôli práci nevyšlo. Tak teraz sme si to vynahradili. Najlepšie bolo, že sme mali ubytko zabezpečené ako svadobný dar našich domácich, u ktorých sme v podnájme. Ale tak rýchlo to ubehlo...

• hmmmmmmmmmm 😛

• Zuzi, tak bolo dobre na večierku... 😉 Super!!! Dúfam, ze môzem blahoželať ku skúške.

• Adi- jasne, bolo to lavou-zadnou 😃 anglictina mi nerobi az take problemy 😉 este dve skusky, jedna praca a moze zacat letny semester 🙂

• Fííha, tak Ty si šikulka. Paráda - ide Ti to fakt super 🙂 Už sa tešíte na Vianoce? My veľmi. Ešte prežiť tento týždeň, okrem vysielka mám vo štvrtok aj v piatok akcie a potom už hor sa na Vianoce. -- našťastie mám voľný víkend a do roboty pôjdem až v stredu popoludní, takže ma čaká fakt dovolenka 😉 Neviem sa dočkať. Akosi mi chýba chuť do práce -- neviem sa správne namotivovať. 😞

• to je asi tymi vianocami ..ani mne sa uz nic nechce 😉

• Super, nie som v tom sama, Muma. Dúfam, že dáte foto zo stretka do nejakého albumu. Aby som videla ako ste sa zabávali. 😉 Zuzi, už máš výsledky vyšetrení krvi? Ako si dopadla?

• Haloo, babenky, kde ste sa stratili?

• tu som tu len je chaos v praci ako pred vianocami

• Aaa, jasné, pamätám si, keď som robila v ekonomike, že sa všetko muselo dorobiť, uzávierka roka a pod. Inak Vianoce sú fakt taký bláznivý čas a malo by to byť presne naopak.

• presne tak namiesto kludu este vacsii chaos 🙂

• skoda ze nejdes na stretko 🙂 ja dufam ze pridem

• Sponzor fóra
  • Aj mňa to mrzí, doteraz mi vyšlo len jedno stretko za celý ten čas. tým, že nie som v Žiline ťažko sa to cez týždeň rieši. víkendové by boli fajn. 😉

• hmm tak mozno nabuduce..tak sa maj budem koncit....pa 🙂

• O.k. tak zatiaľ papa.. 🙂 Krásny večer...

• ahojte..tak vidim,ze cez pracovny tyzden je vas tu ovela viac ako cez vikend 😃 ja som sa konecne dostala domov..od rana beham a vybavujem veci v meste..a zajtra pokracujem..ale ovela prijemnejsie,kedze ideme vyberat svadobne saty.. 😃

• Ahoj Leatea a už si na Slovensku? Akosi mu ušla táto veľká udalosť. -- To vyberanie svadobných šiat tíško závidím. To bude určite úžasné. A idú aj kočky s Tebou?

• ahoj adi..dosla som v sobotu vnoci..ale dobre som si ponadavala..
    cakam,ze sa fifi ozve,ci pride o tretej a bam este nedala vediet..
    urcite ide smaily,kedze si tiez potrebuje vybrat saty 😃

• Super, tak Vám bude veselo. Dajte vedieť, ako ste dopadli. dúfam, že pridáte aj foto. Som veľmi zvedavá 😉

• urcite pridame..teda aspon ja..a urcite aj detail tej modriny z londynskej nemocnice..
    teraz ma napadlo..ved zajtra bduem mat obe ruky dopichane..dufam,aspon tato setricka sa trafi a nic nespravi.. 😃

• Fííha, tak to je nemilé. Za tie peniaze by sa mohli aj snažiť. Lúčim sa Lea, končím v práci. Idem domov čo to porobiť. Veď Vianoce sa blížia... papa. Pekný večer. 🙂

• pekny vecer..

• caute kocky
    Adi - vysledky dopadli nateraz dobre, mam prijst na dalsi odber v marci... a v januari idem na krcne kvoli tomu mojmu nosu, ale aj ten uz vyzera byt v pohode 🙂
    lea: zajtra by som sla aspon teda na hodinku do tej kristiny tusim, hm? 😉

• ahoj zuzi..tak mna cakaju testy zajtra..som zvedava,ako dopadnu..lebo uzivam vitaminove doplnky..
    a o ktorej..o tretej moze byt?

• jo o tretej vypadnem snad z prace.... kde sa stretneme, pred Kristinou?

• aaaahoooojte babuľky moje 😃

tak sa mi po neuveriteľne dlhom čase opäť podarilo dostať sem... ja viem, môžem sa hambiť 😴 ale bolo tak veeeľa povinností a ja som fakt nemala kedy... som chodila domov ako "zbitý pes" unavená, ledva som čosi upratala po sebe a spala som jak zabitá...

ale už sa polepším... len nech prejde všetok tento zhon pred koncom roka...

ako je to s NAŠIM STRETKOM??? ja sa tak nenormálne teším... 😃 😃 😃
    hoďte nejaké info for me... mne sa to teda naspäť akosi nechce čítať 😛

• ... aj vám to ide tak straaaaašne pomaly??? 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Kreatívna tvorba svadobnej dekorácie a rekvizít.
    Výroba na individuálnu požiadavku pre nevesty, agentúry a shopy.

Široká ponuka svadobných služieb.
    ...pôvab a originalita, ktorá očarí
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov