Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dojedli sme sa grilovaných vianočných klobások, aj varené vínko bolo, k tomu tie gýčové nemecké evergreene. Ale všetko malo božskú atmosféru. Každé mesto má na námestí drevenú pyramídu, v ktorej sa točia vianočné postavičky. Fakt paráda. Inak kočky, fakt neviem, ako budeme fungovať, keď prejdeme na euro - jedna cesta elektrickou 1,80 eura.
Odpovedať
Profilova fotka
adka normalne ti zavidim..ja som tento rok nejak trhy uzit nestihla :-(
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, tak to mate zazitok (a nielen z tej ceny...)... no zdrazovaniu sa nevyhneme :-( hlavne, ze ste si oddychli a spoznali nieco nove ;-) muma: ani ja som si este nevychutnala vianocne trhy :-| chystam sa v piatok s manzelom na punc :-p nas vecierok bol super, teda prisla som neskoro - mala som skusku z anglictiny - ale aj tak som sa dobre zabavila ;-) dokonca mi odlozili aj kapustnicu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Muma, konečne nám to vyšlo. Už sa tri roky chystáme do Bratislavy a nikdy nám to kvôli práci nevyšlo. Tak teraz sme si to vynahradili. Najlepšie bolo, že sme mali ubytko zabezpečené ako svadobný dar našich domácich, u ktorých sme v podnájme. Ale tak rýchlo to ubehlo...
Odpovedať
Profilova fotka
hmmmmmmmmmm :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, tak bolo dobre na večierku... ;-) Super!!! Dúfam, ze môzem blahoželať ku skúške.
Odpovedať
Profilova fotka
Adi- jasne, bolo to lavou-zadnou :-D anglictina mi nerobi az take problemy ;-) este dve skusky, jedna praca a moze zacat letny semester :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fííha, tak Ty si šikulka. Paráda - ide Ti to fakt super :-) Už sa tešíte na Vianoce? My veľmi. Ešte prežiť tento týždeň, okrem vysielka mám vo štvrtok aj v piatok akcie a potom už hor sa na Vianoce. -- našťastie mám voľný víkend a do roboty pôjdem až v stredu popoludní, takže ma čaká fakt dovolenka ;-) Neviem sa dočkať. Akosi mi chýba chuť do práce -- neviem sa správne namotivovať. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
to je asi tymi vianocami ..ani mne sa uz nic nechce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Super, nie som v tom sama, Muma. Dúfam, že dáte foto zo stretka do nejakého albumu. Aby som videla ako ste sa zabávali. ;-) Zuzi, už máš výsledky vyšetrení krvi? Ako si dopadla?
Odpovedať
Profilova fotka
Haloo, babenky, kde ste sa stratili?
Odpovedať
Profilova fotka
tu som tu len je chaos v praci ako pred vianocami
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Aaa, jasné, pamätám si, keď som robila v ekonomike, že sa všetko muselo dorobiť, uzávierka roka a pod. Inak Vianoce sú fakt taký bláznivý čas a malo by to byť presne naopak.
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak namiesto kludu este vacsii chaos :-)
Odpovedať
Profilova fotka
skoda ze nejdes na stretko :-) ja dufam ze pridem
Odpovedať
Profilova fotka
Aj mňa to mrzí, doteraz mi vyšlo len jedno stretko za celý ten čas. tým, že nie som v Žiline ťažko sa to cez týždeň rieši. víkendové by boli fajn. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmm tak mozno nabuduce..tak sa maj budem koncit....pa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
O.k. tak zatiaľ papa.. :-) Krásny večer...
Odpovedať
ahojte..tak vidim,ze cez pracovny tyzden je vas tu ovela viac ako cez vikend :-D ja som sa konecne dostala domov..od rana beham a vybavujem veci v meste..a zajtra pokracujem..ale ovela prijemnejsie,kedze ideme vyberat svadobne saty.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Leatea a už si na Slovensku? Akosi mu ušla táto veľká udalosť. -- To vyberanie svadobných šiat tíško závidím. To bude určite úžasné. A idú aj kočky s Tebou?
Odpovedať
ahoj adi..dosla som v sobotu vnoci..ale dobre som si ponadavala.. cakam,ze sa fifi ozve,ci pride o tretej a bam este nedala vediet.. urcite ide smaily,kedze si tiez potrebuje vybrat saty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Super, tak Vám bude veselo. Dajte vedieť, ako ste dopadli. dúfam, že pridáte aj foto. Som veľmi zvedavá ;-)
Odpovedať
urcite pridame..teda aspon ja..a urcite aj detail tej modriny z londynskej nemocnice.. teraz ma napadlo..ved zajtra bduem mat obe ruky dopichane..dufam,aspon tato setricka sa trafi a nic nespravi.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fííha, tak to je nemilé. Za tie peniaze by sa mohli aj snažiť. Lúčim sa Lea, končím v práci. Idem domov čo to porobiť. Veď Vianoce sa blížia... papa. Pekný večer. :-)
Odpovedať
pekny vecer..
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky Adi - vysledky dopadli nateraz dobre, mam prijst na dalsi odber v marci... a v januari idem na krcne kvoli tomu mojmu nosu, ale aj ten uz vyzera byt v pohode :-) lea: zajtra by som sla aspon teda na hodinku do tej kristiny tusim, hm? ;-)
Odpovedať
ahoj zuzi..tak mna cakaju testy zajtra..som zvedava,ako dopadnu..lebo uzivam vitaminove doplnky.. a o ktorej..o tretej moze byt?
Odpovedať
Profilova fotka
jo o tretej vypadnem snad z prace.... kde sa stretneme, pred Kristinou?
Odpovedať
aaaahoooojte babuľky moje :-D tak sa mi po neuveriteľne dlhom čase opäť podarilo dostať sem... ja viem, môžem sa hambiť |-| ale bolo tak veeeľa povinností a ja som fakt nemala kedy... som chodila domov ako "zbitý pes" unavená, ledva som čosi upratala po sebe a spala som jak zabitá... ale už sa polepším... len nech prejde všetok tento zhon pred koncom roka... ako je to s NAŠIM STRETKOM??? ja sa tak nenormálne teším... :-D :-D :-D hoďte nejaké info for me... mne sa to teda naspäť akosi nechce čítať :-p
Odpovedať
... aj vám to ide tak straaaaašne pomaly??? :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?