Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • bam: v stredu o 17tej pri caroline 😃 zajtra ide leatea a smaily skusat saty, chcem na hodinku ist s nimi, nepridas sa poobede?

• zuzi..ano..pred kristinou moze byt..
    bam..ides aj ty?

• no ja by som sa pridala a kedy? teda ak budem môcť...

• Sponzor fóra
  • bam..povedz si cas,ktory ti najviac vyhovuje..

• no ja tam pridem cca 15:15

• oka zuzi..mas moj mobil?

• 🙂

• baby mne to blbne akosi... takže rýchlo píšem kým to ide: ja až tak okolo 4tej, ale to je asi neskoro, však?

• Kati - nemaaaaaaam 😐

• bam..no ak sa ozves,tak mozes vediet,ako sme na tom..

• kati a my sme teda predbezne dohodnute, keby nieco, brnknem... mame mat poradu 13:30, ale veduca vravela, ze do hodiny to chce vybavit... dufam.... 😬

• no asi to teda vyzerá, že ak pôjdete tak skoro, tak to nestihnem 🤔 fakt ani netuším, či sa náhodou v práci niečo nevy... sype 😃
    ale ak budem stíhať, tak skočím kuknúť do Kristíny, ak tam budete ešte 🙂

tak sa v stredu teším na vás... a je povolené doniesť aspoň jeden svadobný album? (asi taký tenší ak nás bude viac 😃 )

• bam..vyber taky,kde budu naj fotky..a nezabudni zobrat aj zopar momentiek..ku ktorym mas vesele prihody 😃
    poslem ti do ip moje cislo a skus sa ozvat,ze kde sa nachadzame 😉

• ja vezmem oba, je to spolu 160 fotiek 🙂 to zvladnete pozriet, mnohe ste uz videli

• ahojte vidim ze dnes sa chysta velke vyberanie siat 🙂

• Sponzor fóra
  • cau muma, no jasne, baby sa chystaju 😛

• tak to som zvedava 🙂

• ja tiez, idem s nimi dnes na hodinku do Kristiny 😛 troska sa pokocham

• to ti verim ja sa tesim ked uz budem vyberat tie svoje 🙂

• Dobré ránko. Tak už pracovne? My sme včera s manželom do 0,30 hod v noci upratovali - vianočne sme si vyzdobili garsonku, už máme aj stromček. Bol to posledný možný termín do Vianoc, už by sme sa tomu nemohli venovať. ale normálne som spokojná, že sme to zvládli - aj dôkladnejšie upratovanie. Spala som 4 hodiny, som celkom out... 😞

• fiha Adi, teda 😐 .... ale aspon mate doma vianocnu atmosferu 😉
    my sme si strom vyzdobili v nedelu 🙂 tiez v tyzdni na to nie je cas, tak uz je hotovy 😛 aj vianocna vyzdoba po byte , este doladujem nejake detaily 😉

• Zuzi, musím sa rozlúčiť - mám na rozhovore Bystríka. Zatiaľ papa. Pekný a úspešný deň. 🙂

• Fiha 😃 aj tebe pekny den 🙂

• Ahojte, nemám veľa času a tak som tu len na skok. Musím dnes makať, keď chcem stihnú zajtrajšie stretnutie. Takže počítajte aj so mnou. Už sa veľmi teším 😉

• ahoj Jani, super, tiez sa tesime 😛

• baby..pridala som svoje fotky z dnesneho skusania..ale este som ziadne nerezervovala..no vo stvrtok by sme mali ist so smaily..

• ahoj Kati, no idem kuknut tie fotky 🙂

• no Kati 😃 kto ti robil take skvele zabery 😃

• no co hovoris na dnesnu skusku?

• v pohode, velmi vam to pristalo 😉 som sa trosku potesila aspon pohladom... smaily da kedy fotky?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vyrábame na zákazku mašle na stoličky - režeme so zatavením koncov (nepárajú sa). Tiež predávame stuhy, látky a rôzny dekoračný materiál.
    Všetko, čo potrebujete na Vašu svadbu, nájdete v našom svadobnom e-shope www.svadobneinspiracie.sk! Ponúkame Vám svadobnú výzdobu,dekorácie a doplnky.
    Najkrajší svadobný eshop pre Vašu svadbu snov - Unikátny concept dekorácií, darčekov, doplnkov a ešte omnoho viac
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov