Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bam: v stredu o 17tej pri caroline :-D zajtra ide leatea a smaily skusat saty, chcem na hodinku ist s nimi, nepridas sa poobede?
Odpovedať
zuzi..ano..pred kristinou moze byt.. bam..ides aj ty?
Odpovedať
no ja by som sa pridala a kedy? teda ak budem môcť...
Odpovedať
bam..povedz si cas,ktory ti najviac vyhovuje..
Odpovedať
Profilova fotka
no ja tam pridem cca 15:15
Odpovedať
oka zuzi..mas moj mobil?
Odpovedať
:-)
Odpovedať
baby mne to blbne akosi... takže rýchlo píšem kým to ide: ja až tak okolo 4tej, ale to je asi neskoro, však?
Odpovedať
Profilova fotka
Kati - nemaaaaaaam :-|
Odpovedať
bam..no ak sa ozves,tak mozes vediet,ako sme na tom..
Odpovedať
Profilova fotka
kati a my sme teda predbezne dohodnute, keby nieco, brnknem... mame mat poradu 13:30, ale veduca vravela, ze do hodiny to chce vybavit... dufam.... :-N
Odpovedať
no asi to teda vyzerá, že ak pôjdete tak skoro, tak to nestihnem =-) fakt ani netuším, či sa náhodou v práci niečo nevy... sype :-D ale ak budem stíhať, tak skočím kuknúť do Kristíny, ak tam budete ešte :-) tak sa v stredu teším na vás... a je povolené doniesť aspoň jeden svadobný album? (asi taký tenší ak nás bude viac :-D )
Odpovedať
Článok sa načítava...
bam..vyber taky,kde budu naj fotky..a nezabudni zobrat aj zopar momentiek..ku ktorym mas vesele prihody :-D poslem ti do ip moje cislo a skus sa ozvat,ze kde sa nachadzame ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja vezmem oba, je to spolu 160 fotiek :-) to zvladnete pozriet, mnohe ste uz videli
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte vidim ze dnes sa chysta velke vyberanie siat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cau muma, no jasne, baby sa chystaju :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tak to som zvedava :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez, idem s nimi dnes na hodinku do Kristiny :-p troska sa pokocham
Odpovedať
Profilova fotka
to ti verim ja sa tesim ked uz budem vyberat tie svoje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko. Tak už pracovne? My sme včera s manželom do 0,30 hod v noci upratovali - vianočne sme si vyzdobili garsonku, už máme aj stromček. Bol to posledný možný termín do Vianoc, už by sme sa tomu nemohli venovať. ale normálne som spokojná, že sme to zvládli - aj dôkladnejšie upratovanie. Spala som 4 hodiny, som celkom out... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
fiha Adi, teda :-| .... ale aspon mate doma vianocnu atmosferu ;-) my sme si strom vyzdobili v nedelu :-) tiez v tyzdni na to nie je cas, tak uz je hotovy :-p aj vianocna vyzdoba po byte , este doladujem nejake detaily ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, musím sa rozlúčiť - mám na rozhovore Bystríka. Zatiaľ papa. Pekný a úspešný deň. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fiha :-D aj tebe pekny den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, nemám veľa času a tak som tu len na skok. Musím dnes makať, keď chcem stihnú zajtrajšie stretnutie. Takže počítajte aj so mnou. Už sa veľmi teším ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Jani, super, tiez sa tesime :-p
Odpovedať
baby..pridala som svoje fotky z dnesneho skusania..ale este som ziadne nerezervovala..no vo stvrtok by sme mali ist so smaily..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati, no idem kuknut tie fotky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no Kati :-D kto ti robil take skvele zabery :-D
Odpovedať
no co hovoris na dnesnu skusku?
Odpovedať
Profilova fotka
v pohode, velmi vam to pristalo ;-) som sa trosku potesila aspon pohladom... smaily da kedy fotky?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?