Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • aspon budete vecer spolu, aj ked to na stedry den narusi to rano, nevadi 😉 pustis si jeho vysielanie aby ti nebolo smutno 🙂 ja sa tiez tesim na volno, s Matom sa vidime len vecer doma a takto si to aspon trosku uzijeme 😃 a potom aj na tej lyzovacke 😛

• Super, teším sa s Vami, verím, že Vám to všetko vyjde tak ako si predstavujete. 😉

• ja verim, ze aj vam Adi 😵 skoda, ze dnes nemozes prijst pokecat 😞

• Sponzor fóra
  • Hmm, škoda, mám toľko noviniek. V roku 2008 ma čaká jedna absolútne veľká pracovná zmena 🙂 Bojím sa toho, lebo fakt neviem ako budem fungovať..Napíšem Ti radšej do IP. Nechcem to tu riešiť verejne.

• hiiii napis, cakam 😛 😛

• Ahojte babulky 😉
    tak mne sa nakoniec dnes nepodari prist na dnesne stretko co ma hodne mrzi 😒 ozvala sa nam ale svagrinka ze idu k nam na navstevu tak sa budem musiet venovat im.
    Prajem Vam skveluuuuuu zabavu a kopec srandy 😵 hadam nabuduce sa mi to uz podari. Krasnucky vecer papaaaa 😵

• ahojte..tak uz som doma 😃 sme sa troska povozili po tej novej casti na solinkach..vyzera to super 😮 😃

• ja som tiez doma Kati, upravila som fotky uz ich tam hadzem 😃

• čafte aj ja som doma... no Kati, dúfam, že si nemala "hubovú" potom 😃 😃

bolo mi s vami straaaašne dobre... 😃 😉

• aj mne bolo dnes super, skoda, ze nedorazili vsetky 🙂

• hm, ale nabudúce to vyjde určite aj s ďalšími babenkami... musíme dopredu pozisťovať kde majú väčšiu kapacitu miesť 😉

• to ano 😉 snad uz bude aj teplejsie 😃 pridala som fotky 😃

• idem kuknúť 😛

• bam..my sme sa tam este povozili..takze pohoda..lebo drahy planoval ist pozriet tu novu cast..
    ja idem spravit cosi jest..a potom sa pustim do tych fotiek.. 😉

• ja som rozbita, dnes pojdem do postielky asi skor.... este ozdobim jeden stromcek 😃

• Sponzor fóra
  • ešte jeden stromček Zuzi? koľko ich budete mať? 😉
    no ja som z tých fotiek asi naj... divnejšia... vyškerená 😃 -ako tento smajlík... ja sa vždy tak divne tvárim...

tak je to OK Katka, ste zlatí, že ste ma zviezli... a dobrú chuť

• bam, v obyvacke mame velky, ale v spalni a v kuchyni malicke, cca 30 cm 😃 no a zdobim este ten do kuchyne,kolegyna mi uhackovala nan zvonceky - broskynkove s bielym lemom, su uzasne 😃

• este som len zacala varit 😒 a drahy mi tu zaspal..lebo je hrozne unaveny..ani sa mu necudujem 😕

• dnes budem prva u nas v postielke ja, uz o chvilu... balim to tu kocky na dnes, tesim sa na dalsie stretko, dovtedy sa tu urcite uvidime este vela krat 😉 pekny vecer vam vsetkym aj s vasimi polovickami 😃

• ja mam este dost povinnosti,takze asi az okolo polnoci sa dostanem do postele.. 😐

• Kočky, ahojte. Tak som pozrela Vaše fotky. Paráda. Fifi - máš tam krásnu tú portrétovku. Si nenormálne fotogenická. Odpísala som Ti do IP. Super, že ste sa toľké stretli. Určite Vám bolo veselo. Vďaka všetkým za pozdrav, veľmi potešil. 🙂

• ahoj Adi... tak vidím, že Vianoce budete spolu ako vravíš - konečne... tak nech vám to tiež krásne vyjde... spoločné Vianoce s milovaným človekom pri sebe... čo môže byť krajšie? 😉
    no na stretku si nám chýbala... dúfam, že nabudúce ti to vyjde a prídeš, rada by som ťa teda už spoznala aj osobne... 😃

Kati, držím palce, nech všetko zvládnete, máte teraz toho veľa na vybavovačky... a ešte sú aj sviatky a nie všade "úradujú", takže to máte o to ťažšie... úprimne obdivujem, že to všetko stíhate aj tak na ďiaľku...

už si dala aj ty fotky???

• Už som pozerala aj Katkine, aj FIfitkove foto. Sú to šikulky dve. Ahoj Bamulka - tak si sa dobre bavila? je to super, ze sa utvorila takáto partia. Niet nad normálne medziľudské vzťahy, v dnešnom dravom a neľudskom svete.

• súhlasím Adi, mne bolo veľmi dobre... a málo... nabudúce budeme zase dobiehať v kecaní 😃

• ja idem pridat..dajte mi 5minut..

• OK čas ti beží... 😃 😃

• O.k. bamulka a iné dievčatá, ja sa pomaly lúčim. Ešte musím popracovať, zajtra aj v piatok mám nejaké akcie v Trenčíne, treba dorobiť scenár a tak... Takže sa opatrujte, zajtra sa na chvíľu opäť ozvem. Dobrú noc všetkým... 🙂

• aj tebe Adi 😉

• baby..fotky su v albume 😉

• jeeeeej, kukam kukam už 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Kreatívna tvorba svadobnej dekorácie a rekvizít.
    Výroba na individuálnu požiadavku pre nevesty, agentúry a shopy.

Ponúkame široký sortiment svadobnej výzdoby, dekorácii a doplnkov, ktoré sú starostlivo vyberané pre Vás, sú vynikajúcej kvality, krásne a originálne.
    Prenájom veľkého LED alebo kvetinového 3D nápisu LOVE, fotosteny, svetelnej steny
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov