Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte...aj ja som uz kukla foto...super...a sorry ze som musela odist...velmi sa mi nechcelo ale mala som este povinnosti zo svagrinou...tak som to vsetko dnes spojila ...aj stretko aj svagrinu...olebo vas som si nemohla nechat ujst ;-)
Odpovedať
Marcelka, aj nám bolo málo... ale som rada, že si bola ;-) si šikulka, že si to tak vymyslela všetko dokopy... príjemné s užitočným... švagrinká čo vravela? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ani sa nejako nevyjadrovala....vies, ona to ma uz davnejsie za sebou, tak sa asi trosku nudila...ale mne bolo super...a to je hlavne :-D
Odpovedať
uvidime,kedy sa podari dalsie.. :-D
Odpovedať
:-D to je dobre Marcelka babuľky, idem aj ja do hajan, zajtra ma čaká blázinec zase v práci, zatiaľ papapapa
Odpovedať
Profilova fotka
aj aj uz idem...sa tesim, lebo som si kupila novy vankus, tak dufam, ze mi to pomoze...tak zatial babenky...dobru noc...
Odpovedať
pekne sny prajem..my sme si pustili dvd od kameramana.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati - to Jankine DVD? :-D ake bolo?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko Fifi? Tak už koluje murinkove DVD? Aj ja chcem vidieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Adi :-D no ono to nekoluje v tom zmysle,ako si myslis.... Leatea bude mat toho isteho kameramana a pozeraju jeho pracu a zhodou okolnosti dostali do ruk Murinkove DVD :-D sila co? :-) ty dnes pracujes? myslela som, ze stvrtky mavas volne
Odpovedať
Profilova fotka
Fíha, tak to je náhoda s tým kameramanom. Svet je malý. Štvrtky robievam ráno pravidelne, ale potom už mám celý deň voľno. -- Iba dnes mám v TN akciu, takže to voľný štvrtok nie je. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ozaj, Zuzi, už máte všetky vianočné stromčeky ozdobené. Musí to u Vás vyzerať nádherne vianočne :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Adi - ahaaaaaaa ;-) nejak som si to tvoje volno poplietla, len si pamatam, ze stvrtky si chodila aj do ZA, tak som si myslela, ze mas volno ;-) vyzdoba je uz hotova tesim sa z nej :-D konecne to vyzera tak vianocne, ked uz vonku sneh chyba :-| co uz.... aku mas dnes akciu?
Odpovedať
Profilova fotka
Jeden charitatívny projekt. Ludia kupovali deťom darčeky a popoludní ich budeme odovzdávať. Je to v trenčianskom maxe. Ale je to len na polhodinku, takže pohoda. zajtra mám ešte krst knihy v Novej Dubnici za účasti ministra kultúry. ale to už bude posledná akcia. Potom už len silvestrovská v Tatrách a finíto. Môžeme ísť do nového roka. -- Inak, šťastie, že mi v novej práce odtolerovali plesy, lebo mám všetky piatky a soboty až do 17.2. zajednané práve na plesy. Ale nemali s tým problém, aj ke´d som sa bála.
Odpovedať
Profilova fotka
;-) na Silvestra robite obaja? dufam, ze aspon na rovnakom mieste..... charitativne projekty su super, deticky sa budu isto tesit, ja by som to emocne asi nezvladla, vzdy sa rozplacem :-p heh.... a plesy ti tisko zavidim, sla by som na nejaky, ale moj manzel nerad tancuje, takze sme tuto temu ani neotvorili.....
Odpovedať
Profilova fotka
Na Silvestra žiaľ obaja robíme, síce obaja v Tatrách, ale každý v inom hoteli. -- :-( Ale čo už, vedeli sme ,do čoho ideme. Každá koruna je dobrá. Takže to musíme vydržať. Aspoň otočím na plesoch popolnočné šaty a aj tie, čo mi Števko kúpil pred rokom pod stromček. Bude to zaujímavé, tak plný kalendár podujatí som ešte nemala, teším sa... Ja keď moderujem, tak sa musím odosobniť a nevnímať to tak emocionálne. Čokoľvek sa stane, musím to riešiť s chladnou hlavou. Veď to určite poznáš aj Ty v práci..
Odpovedať
Profilova fotka
;-) no to je pravda, keby sme si mali v praci pripustat k srdcu neprijemnych odberatelov.....
Odpovedať
Profilova fotka
..no, tak by si sa len trápila.. Zuzi, už budem pomaly končiť. Končí mi smena, takže sa lúčim. Želám ti krásny predvianočný deň bez nepríjemných odberateľov.... papa. A všetkým ostatným kočkám samozrejme. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka, tebe prijemnu zabavu popoludni na tej akcii ;-) papa
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko kočky (aj keď trochu neskôr, ale predsa). Kukla som fotky, super :-D ;-) Som rada, že sme sa včera stretli. My sme večer ešte s drahým vyzdobovali stromček. Tak už aj u nás vládne vianočná atmosféra. Taká som z toho vytešená :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej super Jani ;-) my sa tiez tesime zo stromceka, uz od nedele :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my sme chceli už v nedľu stavať, ale nejako nám to nevyšlo. Včera sme si konečne na to našli čas... Zuzka, ty si nejaká šikovná, darčeky dávno pokúpené, stromček postavený, no ty sa nezdáš :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tie darceky som kupovala minuly tyzden Jani :-D a skoro ma udupali v obchodoch... uf.... ]-( takze radsej skor... lebo potom je to na zabitie :-| inak som si vsimla temu prvni rozvod... je tam kocka, co sa vydavala 29.9. a uz sa rozchadzaju.... :-S to si ani neviem predstavit...
Odpovedať
Profilova fotka
tiež som si tú tému práve všimla. Tak to je dosť smutné. Takto skoro sa rozvádzať. Ja si to tiež neviem ani predstaviť. Ale práve pre toto preferujem spoločné žitie ešte pred svadbou. Dvaja zistia, či vedia spolu žiť, riešiť problémy a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
presne Jani, preto sme aj my dvaja zacali spolu fungovat skor, aby sme sa vyhli prave tomuto neprijemnemu rieseniu situacie... ale tiez si musi par uvedomit, ze je samostatny a trosku sa izolovat od rodicov... ta kocka tam pise, ze je jej manzel strasny mamickar... nuz, mal by asi viac mysliet na svoj zivot spolocny s manzelkou, rodicia ostanu navzdy jeho sucastou,ale nemal by sa nechat ovplyvnovat.... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Tak toto aj ja vždy tvrdím. Poznám pár takých prípadov, kedy sa chlap nejako nedokáže odtrhnúť od mamičky. Ja som môjmu povedala, že nech mi raz povie, že jeho mama to robí tak alebo tak. Tak nech si to robí sám. Ale našťastie s týmto problém nemáme. Je to fakt dosť nepríjemné. Veď ten chlap si musí uvedomiť, že teraz už má svoju rodinu a tej sa musí venovať. Samozrejme nezabudnúť na rodičov. Ale všetko s mierou.
Odpovedať
Profilova fotka
presne Jani, nikto nechce,aby na rodinu zanevrel, ale odtial-potial... nastastie tiez s tymto problem nemame ;-)
Odpovedať
ahojte..tak uz mam zarezervovane saty :-D to dvd este nemam..zajtra bude..a budeme mat toho isteho kameramana,lebo som si pytala kontakt na niekoho dobreho..a janka mi ho odporucila :-) smaily ma uz objednane pohare..zajtra ide skusat obrucky a kupit topanky zrejme...
Odpovedať
pekný večer prajem :-D no ja ledva žijem, ale musela som sem kuknúť... závislosť asi... pomaly ale isto... =-) smaily to riadne rozbehla, super, že to tak stíha... a ty čo Katka, už si sa rozhodla?
Odpovedať
zatial sa priklanam k modelu nicole.. ona to ma v aprili..a teraz je naposledy doma pred svadbou..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?