Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
:-D tak ti predsa nedá spávať ten Nicol??? Smaily to má za chvíľku a tým že je vlastne v DE nemá asi inú možnosť :-D ale je šikulka, to sa musí uznať...
Odpovedať
je to dost narocne..za par dni vybavit vsetko,co treba..a to este pred vianocami,ked si kopec ludi meni otvaraciu dobu v obchodoch.. my sme vcera takmer nevybavili termin sobasa..som sa odvolavala na dohodnute stretnutie..aj ked si nic nepamatali,tak sme to nakoniec spisali..
Odpovedať
to vážne? tak to by bolo blbé keby vám nedali "váš" termín... a teda v Závodí o koľkej?
Odpovedať
no bude to o styroch ;-) ako sme chceli..lebo v penzione budu este fungovat obedy ten den..tak som potrebovala trocha nahrabat casu pre moju dekoraterku..
Odpovedať
aha... ale však v lete je dlho vidno, tak no problem, nie? fotenie chcete asi pred tým, že?
Odpovedať
no uvidime..bud piatok alebo nedela..ako sa bude dat mojej fotografke..
Odpovedať
tak to budete mať "svadobný víkend" akoby... super... ale dosť náročné... časovo, nie? hm... Katka, musím ísť... klipkajú mi oči od únavy... brú nôcku... ;-)
Odpovedať
ja utekam do tesca..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, vcera som to tu zanedbavala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte baby...ja dnes vobec nestiham v praci...pomooooocccc.....uz nech je vecer, lebo uz teraz nevladzem...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Marcelka, my máme dnes kapustnicu. Takže máme voľnejšie... Ale ja nechcem provokovať. A dnes k nám chodil už ježiško. Priniesol nám telefóny. Pekne to začína ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nechces provokovat? ale provokujes...... ]-( ale nie.... ;-) aspon si to uzi, ved aj ja sa niekedy dockam.....,mozno :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, my sme dnes koncili o 12tej :-D skvele :-p vianocne darceky sme nedostali, ale muzicek ma ide vecer vziat o mesta a ideme nejake povyberat - pre mna :-D a dame si konecne aj ten punc :-p
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja vam tak zavidim, ze ste uz doma a dychate vianocnu atmosferu.....mna este dnes caka jedna vacsia akcia a zajtra este inventura....takze vam fakt zavidim....
Odpovedať
Profilova fotka
marcelka - tak to mi ti nezavidime :-( paradny vikend pred tebou... ale opatruj sa, lebo..... :-D ved vies ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Marcelka, ak ťa to aspoň trochu poteší, tak aj ja ešte sedím v práci, lebo treba niečo rýchlo dorobiť. A myslím na teba, že si tiež v práci. Zajtra ti teda naozaj nezávidím. My už snáď budeme doma. Ale určite sa veľmi neprepracovávaj... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani: snad dnes skoncis, kym sa zotmie.... esteze ste s manzelom spolu, mne by bolo asi smutno, keby som bola na tvojom mieste a nebol by pri mne ;-) ja cakam doma na toho mojho, tesim sa na nasu vecernu prechadzku mestom, ale asi poriadne vymrzneme, zima je teda ukrutna :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby mrzi ma ale nedalo sa mi prist na stretko mali sme audit vo firme...a aj stale mame :-(
Odpovedať
Profilova fotka
muma: to je skoda.... cakali sme tam chvilu este, ci niekto nedobehne... ale snad nabuduce ti to vyjde ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, veď práve to je dobré, že je tu môj drahý so mnou. Aspoň mi nie je smutno. Ale o chvíľu už končíme. Ešte sa dnes chystáme na nejaké posledné nákupy. Takže si tiež urobíme taký vychádzkový večer. Muma, škoda, že si neprišla. Sme ťa čakali. Ale dúfam, že nabudúce sa ti to už podarí ;-)
Odpovedať
ahojte..ja som sa konecne zastavila na chvilocku..varim obed..a caka ma upratovanie u draheho..este sa musim pobalit,lebo o pol tretej rano cestujem na vychod.. je toho taaak strasne moc..a ja nemam cas si ani oddychnut..a to som na antibiotikach ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja dufam....tak vam vsetkym prajem krasne sviatky...poriadne si odychnite....a v novom roku sa hadam uvidime..ja idem po sviatkoch vyberat saty..tak som zvedava ci najdem tie prave :-)
Odpovedať
muma..a dufam,pridas fotky..nech sa mozeme pokochat..
Odpovedať
Profilova fotka
jasne...poviete mi svoj nazor a lea ty mas uz skusenosti ozaj uz sa pre nejake rozhodla....inak pisem ti aj do temy jul 08 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ze sa opatrejem...teda v ramci moznosti...lebo niekedy na to fakt zabudnem a potom si to vycitam.....ale dnes sa mi uz krati, takze hadam vsetko dobre dopadne....tesim sa na dalsie stretko, len dufam ze nebude az o pol roka... ;-)
Odpovedať
uz mam vybrate..ale nenapisem,ktore..aby drahy nevedel..aj sam mi povedal,ze nechce vediet..ze to chce mat ako prekvapenie..
Odpovedať
prajem vam krasne prezitie vianocnych viatkov..zrejme sa tu objavim az 26,ked dojdem do ziliny..
Odpovedať
Profilova fotka
hojteee, tak vam ostatnym, co som este nestihla, tiez prijemne sviatky, vela lasky, zdravia ale hlavne vela vela stasticka do noveho roku :-) lebo viete, aj ludia na Titanicu boli zdravi a milovani :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj aj sa pripajam k vianocnemu prianiu, bohateho jeziska a do noveho roku aby ste vykrocili tou spravnou nozićkou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak uz zajtra to pride :-D kopu dobreho jedla a darcekov, tesime sa x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?