Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
a co v blave? chyba vam vacsie mesto? :-D moj sa rad zabava,len keby tolko nedrel v praci..chceli by sme si udrziavat spolocensky zivot niekde vyssie :-D 8-) tej je ale dobre..druha svadobna cesta :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ani tak nechýba väčšie mesto ako sa vyskytla práca v Blave. Tak ideme skúsiť.. Snáď sa podarí... Dúfam, že my si doprajeme svadobnú cestu nabudúci rok, lebo po svadbe sme stihli len víkend svadobný, aj keď aj ten bol úžasný, ale predsa. Ísť tak k moru - ale nedalo sa... :-(
Odpovedať
no my uvidime,ci sa podari..ja budem mat kopec volna..len neviem,co drahy.. mate tak uz aj byvanie zabezpecene? a ak budete mat troska viac volna,tak sa hadam podari.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No zatiaľ to bude celé provizorne u jedného kamaráta prvý mesiac, kým si niečo nenájdeme. Veď to poznáš, určite si to zažila začiatky v novom meste, teda v Tvojom prípade aj v novom štáte.
Odpovedať
sla som na hotove :-D :-D 8-) ale viem,ze s byvanim byva vzdy problem..hlavne,ak ma splnat nejake tie naroky..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no vidím, že niektoré pracujete poctivo aj pomedzi sviatky. Ja som sa dostala až dnes k netu. Sme u našich. Tak som to nemohla vydržať a musela som vás pozrieť. Kati, vybrala si nejakú fotku tej kytice? A kedy budú fotky pohárikov? Som strašne zvedavá. :-N My sme mali super sviatky. Prvý krát sami a bolo to úžasné... Teraz sa chystáme na silvestra s kamarátmi na chatu. Tak sa už teším. :-D
Odpovedať
ahoj jani..z tych fotiek spravim mensie formaty a donesiem do kvetinarstva..poslala si super fotky..vystihla si to,co som potrebovala..este raz dik.. inac,vcera som pozerala vasu svadbu..mali ste perfektnu zabavu.. pohariky dam zajtra..naj fotky su za denneho svetla ;-) zatial mam len v jednom albume obrazok z netu..
Odpovedať
Profilova fotka
Kati,to som rada, ak ti tie fotky pomohli. ;-) My sme dnes tiež pozerali našu svadbu. Bola u nás kamarátka, ktorá ju ešte nevidela. Tak som myslela na teba ,že či ste ju už dostali. No zo zábavy tam nie je ani tretina. Ale kameraman vystihol to najpodstatnejšie a to je dôležité. Tak sa teším na foto skutočných pohárikov ;-)
Odpovedať
ahojte babuľky... tak vidno, že je voľno ešte... ale niekto musí aj pracovať :-( veď kto by vám porobil platby v banke??? :-p no, Zuzke teda budeme závidieť... to musí byť paráda na Silvestra ísť s takou partou na chatu... to bol vždy môj sen... od Vianoc do nového roku ísť niekam na "zabudnutú" chatu v horách, kopa snehu a blízkych ľudí... oheň v krbe... hmhmhm, snáď sa mi to niekedy podarí prežiť x-) Jani, tak to je super, že ste mali také krásne sviatky... aj my sme mali... prvé spoločné :-D ... Aďka, vitaj medzi nami... tak ty nový rok začínaš takouto zmenou významnou? Tak straaaašne držím palčeky, nech to dobre dopadne v tom našom hlavnom meste ;-) tešíš sa? ... a Kati, idema ja zvedavec kuknúť poháre... a ktoré šaty teda vyhrali napokon??? =-)
Odpovedať
a si predstav,ze ma v tej slnecnici potesili,ked mi povedali,ze mi objednaju aj modre ruze..pripadne oni nastriekaju a udu ovela lepsie.. hej..asi mu poviem,nech da troska viac tej zabavy..ale inac..je fakt dobry..sa mi paci jeho praca.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Barborka, veď sme s drahým akurát hovorili, že tí, čo pracujú v bankách to majú dosť zlé. Ale my ostatní by sme bez vás boli stratení. Tak aspoň vieš, že ste dôležití ľudia ;-)
Odpovedať
moj otec robi v teplarni(opat)..a na stedry den mal nocnu..takze dalsie z dolezitych povolani.. :-D bam..zatial sa kriklanam k favoritkam..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Jani... normálne mi je smiešne v práci, lebo skoro celá budova je poloprázdna, pracujeme asi len my a na pobočke :-D a je to dosť divoké teda... všetci sa spamätávajú teraz na posledné dni... A vy ako na Silvestra? Kati, ak tie poháre sú ešte krajšie v skutočnosti, tak to sú úplne úžasné... nádherné... a teda vyzerá, že aj v kvetinárstve ťa potešili... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, ja viem, že je strašne veľa dôležitých povolaní. Na Vianoce sme mali s drahým taký duchaplný rozhovor o týchto povolaniach. Hovorila som mu, že aké máme šťastie, keď nemusíme chodiť cez sviatky do práce. Barborka, bola som v banke zaplatiť nájomné a videla som to tam. Vyzeralo to, akoby nikdy inokedy neboli otvorené :-D
Odpovedať
bam..nazivo su troska inej farby..ta stopka je biela..ako sa patri :-D ta vasa praca mi pripada ako praca draheho cez velku noc..kazdy ma zatvorene,len oni nie..blazni..si myslia,ze ludia pojdu nakupovat..lebo je velkonocny pondelok..pripadne velkonocna nedela.. vy mate aspon dolezitejsiu ulohu.. v kvetinarstve sa uvidi,ked pojdeme zajednavat kvety..ale som rada,ze mi povedali,ze to spravia tak ako chcem..lebo baby tu tak chvalia tu slnecnicu..a ked som videla este aj jankinu kyticu..tak ma to celkom vzalo..
Odpovedať
no veď... ako by už mali od nového roka zavrieť ]-( babuľky len ma tak napadlo... keď sa nám podarí nejako zhodnúť na dátume, mohli by sme si pozrieť aj nejaké tie naše DVDčka... aspoň tak zrýchlene so zastávkami na zaujímavých momentoch... nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Ooo, Katka ďakujem!!! V slnečnici je naozaj šikovná pani. Ak ti bude ona robiť kvety a kyticu, tak máš kvalitu zaručenú ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No takéto návrhy tu už boli, že by sme si urobili niekedy pyžamovú párty a pozreli by sme si DVD. Tak niekedy to musíme nejako tak zorganizovať. Aspoň také úryvky. Ja by som rada videla aj iné svadby, nielen stále dookola našu :-D :-D :-D
Odpovedať
jani..to mozeme byt fakt stastni ;-) ja som dnes bola v malom tescu..a to bola katastrofa..kebyze necestujem coskoro prec,tak ani na nakup nejdem.. ]-( bam..to by bolo super..musim sa pozriet,ako mi bude vychadzat najblizsie cas a mozeme sa pustit do organizovania.. :-)
Odpovedať
Jani : :-D :-D ja tiež... Kati: tak daj teda vedieť... ja sa teraz veľkým obchodom vyhýbam ako čert svetenej vode... ak nemusíš, tak tam ani nechoď :-S
Odpovedať
no nas dnes caka kaufland a cez vikend max a duben..lebo este potrebujem cosi kupit kym odidem.. :-S
Odpovedať
tak to nejako preži v zdraví Kati... fakt na to teraz asi treba silu vôle |-| inak ste postíhali všetko čo ste chceli vybaviť?
Odpovedať
Profilova fotka
No nezávidím ti, ja sa teraz snažím týmto obchodom vyhýbať. Mám pocit, že to je ešte horšie ako pred Vianocami. Snáď sa to čoskoro ukľudní
Odpovedať
no vybavili sme asi vsetko..nateraz..mozno aj cosi viac.. vsetci obchodnici sa teraz snazia predat vsetok tovar,co nachystali na vianoce..a to v londyne maju len jeden den vianocny(25)..a od 26. maju velke vypredaje..a ze to je hotove sialenstvo.. ]-(
Odpovedať
vybrali sme si podla fotiek a najviac sa nam pacili fotky od eduarda dlugosa.....este si musime zajednat salu, najst kapelu a kameramana a zajedname si ho. dufam, ze sa nam to podari dat vsetko na jeden termin :-D
Odpovedať
afra..a ktory termin mate zatial v plane?
Odpovedať
termin mame na 30.8. a na tento termin mame volnu aj salu,ale chceme si najskor najst kapelu, kameru ...,aby sme zbytocne neobsadzovali, ked este nic nemame ;-(
Odpovedať
no my sme zacali salou..potom hned aj skupinou..a uz mame kameru aj kostol..fotograf je tiez..
Odpovedať
ahojkajte,my sme prave prisli do mnichova....som unavena,idem spat..... Katka,skoda,ze sme sa uz nestretli.....ja som vazne nestihala.....ale mame uz aj foto atelier pri kostole namestie....tak super....zajtra tu budem ak aj net pojde a nas pc.......papapa musim vas este citat..... :-N
Odpovedať
ahoj..som rada,ze ste dosli v poriadku.. hadam sa dalsi rok stretneme castejsie :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?