Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • Smaily, už si teda preč od nás? a kedy plánujete prísť opäť, či až na svadbu? ale chvalabohu že ste prišli OK 😃
    Kati, si zmenila foto... aspoň vás teda vidíme oboch 😉

u nás je dnes sodoma-gomora, robíme podlahu v kuchyni+chodbe a je z toho strašný bordel... zase budem do večera upratovať 😠 najhorší je ten prach z toho...

tak teraz kým mám frei brázdim internet... aj tak si musím niečo ponachádzať... krásny víkend vám prajem, ak tu niekto je 😵

• ahoj bam..tu podlahu ti nezavidim..ale zas to bude vyzerat urcite pekne..lepsie ako predtym 😉

• čaf Kati 🙂
    no keďže nás v lete vytopilo, tak to bude určite vyzerať lepšie 😃 už sa na to nedalo dívať, peniažky z poisťovne samozrejme straaaašne dlho posielali...

• Sponzor fóra
  • dufam,aspon dosli..

• došli a taká smiešna suma, že ani nestačila na nákup novej podlahy 😦 hlavne že im platíš a platíš a potom ti nedajú adekvátnu náhradu...

ozaj Kati, aká bola nádielka pod stromčekom? spokojná?

• ahoj Bamulka....my prideme az v aprili tyzden pred svadbou....preto sme mali teraz len stresy......a behacky.....
    no zvladli sme to super.....uz nam chybaju len svadobne torty objednat....a pierka urobit...svad. torty sme nenasli v za..... v juniore strasne.....v rajeckych tepliciach bolo zatvorene......
    ale pocula som,ze velmi pekne pecu na vlcincoch.....musim na nete ted hladat...... 😬
    ale nastastie,ze aj matriku mame uz za sebou....rezervovane saty.....mame obrucky....kameramana,kapelu,kostol,hotel,svad.pohare pridu postou do mesiaca..... 😃 😃
    a drobnosti objednam este cez net......
    idem trosku vybalovat.......prajem vam krasny vikend 😉

• smaily 😉 šikulka si... aj tebe krásny víkend 😃

• bam..tak to sa vam zrejme vysmievaju.. 😠
    smaily..tak to ste riadne sikovni..len skoda,ze si nemala viac casu na oddych..a ze sme nestihli skocit este na caj..hadam nabuduce.. 😉

darceky boli zaujimave..no najlepsie to maju v uk..tam mozes dostat poukazy v jednotlivych obchodoch a ty si kupis,co chces 🙂

• Ahojte kočky. Obdivujem ťa smaily, že to takto riešiš cez internet. Ja by som asi nebola príliš kľudná, ale keĎ sa inak nedá ... My sme boli s manželom pred dvoma týždňami v Drážďanoch.
    Bamulka, vďaka za povzbudivé slová, rozhodne to budem potrebovať. Začínam totiž od nuly ako to už v nových zamestnaniach býva. 😞 Tak vy ste takto pracovne sa trápili s podlahou. Pamätám si, keĎ naši rekonštruovali byt, to bola katastrofa. Nemám rada takéto práce v byte. Keby sa tak dalo, že sa odsťahuješ a vrátiť sa, keď je to hotové a poupratované samozrejme. 🙂

• ahoj adi..to organizovanie cez net velmi pomaha..ked si daleko a nemas moznost si vsetko obehat..
    som sa ta chcela opytat ohladom toho kostola v zavodi..ako ste si zajednavali organistu?

• Číslo na organistu nám dal kostolník zo Závodia. Jednoducho sme zatelefonovali a dohodli sa. Inak, boli sme spokojní. Pošlem číslo do IP na kostolníka, s ním môžeš riešiť všetko. Je to príjemný pán. 🙂

• dakujem velmi pekne.. 😉
    co porabas?

• Práve som v robote do 17,00 hod. Potom idem s manželom do Žiliny k našim, kamoška mi ide farbiť vlasy. Ale v nedeľu poobede ideme naspäť, večer mám stretávku s niektorými z práce a ideme sa lúčiť. Teda, ak niekto príde, lebo veľa nás nie je a ktovie ako to dopadne.

• takze rusny program..
    aku farbu si ides davat?

• Ja si stále dávam tú istú, červenú, ale už my vyrastajú vlasy, takže to treba dofarbiť. 😉

• Sponzor fóra
  • ahojte... tak za polhodku ma čaká upratovanie všadeprítomného prachu... uff, ale súhlasím s Adkou, ja by som tiež najradšej prišla na hotové 🤔
    Adka - a to budeš v BA tiež robiť v nejakom tom "médiu"? keď môžem byť zvedavá...

ja som tiež chcela byť s kámoškou poobede, ale keďže máme v byte ako po výbuchu... 😒

• Fúú, Bamulka, držím palce, nech to máš rýchlo za sebou a úspešne. Áno, podarilo sa mi prejsť konkurzom do istého média, takže idem začať. Ešte to nechcem príliš zakríknuť, ale keď budem mať preukaz, tak sa rada pochválim. 😉

• adi..to sa musis potom pochvalit,ze kde budes pracovat..lebo ja som sa minule fifi pytala,ze v ktorom radiu robis.. 😬
    bam..mna caka este nakupovanie..uz sme sice boli,no ponahlali sme sa naspat..a teraz sa mi moc nechce..

ale baby..pohare su v albume 😉

• Jasné kočky, že sa pochválim - už teraz vám môžem povedať, že rozhlasový mikrofón po desiatich rokoch vymením na televíznu kameru a mikrofón!!!! 😉 Ale viac až neskôr.

• tak to som faaakt zvedava..aj tvoj manzel bude robit na tom istom mieste?

• jeeej Kati, idem kuknúť... to ti verím, mne by sa tiež nechcelo ísť 2x nakupovať... 😐

Adka, teda čakáme na pochvalu 😃 a som zvedavá veeeľmi, že čo to teda budeš presne robiť 😉

baby, hádajte, akú knihu sme dostali od manželových rodičov... takú inšpiratívnu... 🤔
    som sa vám zabudla "pochváliť" 😃

• Kati, fakt sú úžasné tie poháriky... a super, že sa dajú aj oddeliť... také zaujímavé to je 😉

• ahojte, Kati kukala som tie poháriky. Sú super Ja som pôvodne tiež chcela také, ale nakoniec zvíťazili iné. Ale tiež sme boli spokojní. Ale tieto sú fakt krásne 😉
    Ja sa teraz zase chvíľu neukážem na nete. Tak vám chcem všetkým popriať veselého Silvestra a vstup do nového roka tou správnou nohou. Po novom roku sa zase ozvem.
    Katka, tebe šťastnú cestu do Anglicka.
    Adi, nech sa ti darí v novej práci. Som zvedavá, čo budeš robiť a ako budeš spokojná 😉

• Janka tiež ti prajem krásneho Silvestra - riadne ho oslávte - a v novom roku len to NAJ... lepšie zo všetkého 😃

• Ahoj Jani, ďakujem Vám všetko kočky za povzbudivé slová. Som rada, že držíte palce. Budem to potrebovať. Hned ako sa zabehnem a podpíšem zmluvu, už môžem o tom hovoriť. Teraz sa bojím aby som to ešte nezakríkla. Aj ja Vám želám krásneho Silvestra Janka - užite si ho aj s manželom. 🙂 S Vami ostatnými hádam ešte popíšeme, ja najbližšie v pondelok dopoludnia. Ak by som Vás nestihla, tak krásneho Silvestra a Šťastný Nový rok 2008 😃

• bam..co je to za knihu?

jani..vy ste mali velmi zaujimave pohare..take netradicne 🙂 stastny novy rok prajem..aby si do neho vstupila tou spravnou nohou 😉

adi..tak si pockame a budeme(aspon teda ja) drzat palce aj na nohach 😉 😃

• 😃 kniha má názov: Veľká kniha o matke a dieťati... neviem, čo nám tým chceli naznačiť 😃 😛 😃

... držanie palcov aj na nohách vraj prináša nešťastie 😞 tak to radšej nie!!! 😕

• Ahojte baby,my sme sice uz po "funuse" ako sa hovori,dva mesiace po svadbe,ale ak niekomu mozem poradit,rada mu odpoviem na otazky.Staci napisat na IP. Pa. 🙂

• Ale............ dnes sme zistili,ze cakame babetko 🙂 , taky vianocny darcek...

• bam..to som nevedela..takze nebudem..ked nieco take pises..radsej 😉

hviezdicka..tak skus napisat,kde si mala svadbu,v akom kostole..kde bola hostina a tak podobne..kedze nemas ani album..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vy si poviete "ÁNO" my sa postaráme o všetko ostatné...
    Chystáte svadbu, ples, či oslavu a chcete ušetriť? Požičajte si u nás všetko čo potrebujete.
    Amarena,sro
    Nové Mesto nad Váhom
    Veľkoobchod s najširšou ponukou servítiek a priestieraní na slávnostné príležitosti. V našej ponuke nájdete popredné európske značky MANK, PAPER DESIGN, PACK SERVICE, PAP STAR. Kvalitné nestakajúce sviečky a doplnky. Taktiež...
    Tereza Kližanová - Wedding & Event Planning
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov