Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ahojte baby..tak uz som spala vo svojej posteli v lonfyne..prvykrat sme nemeskali a dosli dokonca o 20minut skor.. :-D aj som si nasla list z nemocnice,ze ma poselaju v pondelok na sono..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj prajem vsetko dobre do nasho svadobneho roku :-D
Odpovedať
muma..aj tebe ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ako si silvetrovala ..dufam ze si ho poriadne uzila ako slobodna :-)
Odpovedať
no hej pri telke..kedze akosi sa zdravotne problemy votreli..ale dalsi si uzijem naplno..a je jedno,ci budem vydata :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tirz pravda :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pozerala som tvoje pohare su fakt krasne
Odpovedať
dakujem..este uvidime,ako ich dame vygravirovat..
Odpovedať
Profilova fotka
caute, lea: nova fotka ;-)
Odpovedať
ahojte..tak co..uz zarezavate v praci? mne sa dnes nechcelo vobec vstavat..a uz sa neviem dockat,az pojdem domov.. fifi..trebalo nejaku zmenu.. :-D
Odpovedať
to sa tu nikto za cely den neobjavil? kde ste sa vsetky schovali??? =-) =-) =-)
Odpovedať
aj ja som nad tým už rozmýšľala :-D asi všetky makajú o dušu spasenú... ako sa máš Kati? už si v UK?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoooj..aspon niekto este relaxuje pri nete :-D uz som spat v londyne..na 6tyzdnov..a potom zas pridem..dnes som bola dokonca aj v praci :-D
Odpovedať
no trošku relaxujem aj keď celý deň čumím do PC v práci... som akási uťahaná, všetci skoro okolo mňa sú chorí tak dúfam, že sa to nenalepí aj na mňa... :-N no ja tiež makám už odvčera v práci... ani som poriadne nevedela vlastne, že sú sviatky nejaké... dúfam, že na budúci rok už to bude lepšie :-S to prídeš nejako vo februári, však? šiklo by sa nejaké stretko zase... ;-)
Odpovedať
no ani nehovor..ja som si ani nevychutnala vianocnu atmosferu..tak som mala nabity program.. este si dohodnem zopar stretnuti u lekarov a mozem zacat pripravovat dalsie stretko.. :-D musim totiz navstivit doktorov aj v snine..
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby...neviem ako ste na tom vy, ale mne sa dnes nic nechce a to mam pred sebou pracovny vikend...a este k tomu vsetkemu namna nieco lezie a nie je to moj manzelik ]-( uz som poriadne 2 noci nespala....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky tak to ta chapem ja mam tiez riadnu povianocnu krizu nastatsie mam vikend volny...ale od pondelka zase :-|
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, ja balim kufre a lyze :-D vecer cestujeme a na TA3 akurat ukazuju vsetko o lyziach a vystroji, hehe ako dobre :-D
Odpovedať
ahojte..tak ja sa uz nebviem dockat,az pojdeme domov..sa mi absolutne nechcelo vstavat.. nastastie nie som sama,ako pozeram :-D :-D a mam pocit,ze sa tiez na mna cosi lepi..len nedavno som dobrala antibiotika.. ]-( zuzi...tisko zavidim,ze ides dovolenkovat..ale ja budem vo februari..za 6tyzdnov :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati ;-) nuz ked sa vratime, tak nabehnem na ucenie, este ma cakaju dve skusky a jedna praca do konca januara ]-( 8-(
Odpovedať
tak moj drahy zacina v pondelok letny semester..a to este nedotali termin z jedneho predmetu.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kati, ja este nemam ani rozvrh na letny semester, tento rok na to zvysoka s.... ]-(
Odpovedať
no pekne..ale ani sa necudujem..este si stale v tej svadobej atmosfere :-D :-D :-D
Odpovedať
fifitko: a kam idete lyzovat???? to ti zavidim ze uz teraz.my ideme tiez, ale az na konci marca.....joj uz sa tesim :-)
Odpovedať
ahoj afra..som si teraz spomenula..nechcela si nejaky kontakt na fotografa?
Odpovedať
Profilova fotka
leatea: som to blbo napisala, ja na to nekaslem - na skolu, ale skola na nas :-D neuracili sa nam dat rozvrh a pritom zaciname uz vo februari... ani neviem kedy presne ]-( afra: o 2 hodiny startujeme do Francuzskych Alp, stredisko Les Sybelles ;-) tesime saa :-D :-D
Odpovedať
aha..no uz som sa zlakla,ze z teba sa stava flakac..to potom budu problemy s elektrinou stale.. inac..som ti chcela napisat,preco vtedy(neviem ako teraz) blbli trolejbusy na solinkach..kvoli maxu.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati - vobec netusim, co sa vtedy dialo s trolejbusmi, neriesila som to ;-) na skolu nekaslem - flakac nebudem uz len kvoli tomu vysokemu skolnemu,co tam platim ]-( ]-( nech z toho nieco mam :-D
Odpovedať
fifitko: aj my ideme do francuzska. tento rok to bude uz treti krat......my ideme do Val Thorens....poriadne si to tam uzite......je to tam krasne. :-) :-) a stastnu cestu ;-)
Odpovedať
moj drahy neplati a preto sa ich asi chcu cim skor zbavit.. :-D :-D na ako dlho idete?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?