Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ahojte baby..tak uz som spala vo svojej posteli v lonfyne..prvykrat sme nemeskali a dosli dokonca o 20minut skor.. 😃
    aj som si nasla list z nemocnice,ze ma poselaju v pondelok na sono..

• ahoj prajem vsetko dobre do nasho svadobneho roku 😃

• muma..aj tebe 😉 😃

• Sponzor fóra
  • ako si silvetrovala ..dufam ze si ho poriadne uzila ako slobodna 🙂

• no hej pri telke..kedze akosi sa zdravotne problemy votreli..ale dalsi si uzijem naplno..a je jedno,ci budem vydata 😃 😃 😃

• tirz pravda 🙂

• pozerala som tvoje pohare su fakt krasne

• dakujem..este uvidime,ako ich dame vygravirovat..

• caute, lea: nova fotka 😉

• ahojte..tak co..uz zarezavate v praci?
    mne sa dnes nechcelo vobec vstavat..a uz sa neviem dockat,az pojdem domov..
    fifi..trebalo nejaku zmenu.. 😃

• to sa tu nikto za cely den neobjavil?
    kde ste sa vsetky schovali??? 🤔 🤔 🤔

• aj ja som nad tým už rozmýšľala 😃 asi všetky makajú o dušu spasenú...
    ako sa máš Kati? už si v UK?

• ahoooj..aspon niekto este relaxuje pri nete 😃
    uz som spat v londyne..na 6tyzdnov..a potom zas pridem..dnes som bola dokonca aj v praci 😃

• no trošku relaxujem aj keď celý deň čumím do PC v práci...
    som akási uťahaná, všetci skoro okolo mňa sú chorí tak dúfam, že sa to nenalepí aj na mňa... 😬

no ja tiež makám už odvčera v práci... ani som poriadne nevedela vlastne, že sú sviatky nejaké... dúfam, že na budúci rok už to bude lepšie 😒

to prídeš nejako vo februári, však? šiklo by sa nejaké stretko zase... 😉

• no ani nehovor..ja som si ani nevychutnala vianocnu atmosferu..tak som mala nabity program..
    este si dohodnem zopar stretnuti u lekarov a mozem zacat pripravovat dalsie stretko.. 😃 musim totiz navstivit doktorov aj v snine..

• Sponzor fóra
  • caute baby...neviem ako ste na tom vy, ale mne sa dnes nic nechce a to mam pred sebou pracovny vikend...a este k tomu vsetkemu namna nieco lezie a nie je to moj manzelik 😠 uz som poriadne 2 noci nespala....

• ahojky tak to ta chapem ja mam tiez riadnu povianocnu krizu nastatsie mam vikend volny...ale od pondelka zase 😐

• caute baby, ja balim kufre a lyze 😃 vecer cestujeme a na TA3 akurat ukazuju vsetko o lyziach a vystroji, hehe ako dobre 😃

• ahojte..tak ja sa uz nebviem dockat,az pojdeme domov..sa mi absolutne nechcelo vstavat..
    nastastie nie som sama,ako pozeram 😃 😃
    a mam pocit,ze sa tiez na mna cosi lepi..len nedavno som dobrala antibiotika.. 😠

zuzi...tisko zavidim,ze ides dovolenkovat..ale ja budem vo februari..za 6tyzdnov 😛 😃

• ahoj Kati 😉
    nuz ked sa vratime, tak nabehnem na ucenie, este ma cakaju dve skusky a jedna praca do konca januara 😠 😦

• tak moj drahy zacina v pondelok letny semester..a to este nedotali termin z jedneho predmetu.. 😃

• kati, ja este nemam ani rozvrh na letny semester, tento rok na to zvysoka s.... 😠

• no pekne..ale ani sa necudujem..este si stale v tej svadobej atmosfere 😃 😃 😃

• fifitko: a kam idete lyzovat???? to ti zavidim ze uz teraz.my ideme tiez, ale az na konci marca.....joj uz sa tesim 🙂

• ahoj afra..som si teraz spomenula..nechcela si nejaky kontakt na fotografa?

• leatea: som to blbo napisala, ja na to nekaslem - na skolu, ale skola na nas 😃 neuracili sa nam dat rozvrh a pritom zaciname uz vo februari... ani neviem kedy presne 😠
    afra: o 2 hodiny startujeme do Francuzskych Alp, stredisko Les Sybelles 😉 tesime saa 😃 😃

• aha..no uz som sa zlakla,ze z teba sa stava flakac..to potom budu problemy s elektrinou stale..
    inac..som ti chcela napisat,preco vtedy(neviem ako teraz) blbli trolejbusy na solinkach..kvoli maxu.. 😃

• Kati - vobec netusim, co sa vtedy dialo s trolejbusmi, neriesila som to 😉 na skolu nekaslem - flakac nebudem uz len kvoli tomu vysokemu skolnemu,co tam platim 😠 😠 nech z toho nieco mam 😃

• fifitko: aj my ideme do francuzska. tento rok to bude uz treti krat......my ideme do Val Thorens....poriadne si to tam uzite......je to tam krasne. 🙂 🙂 a stastnu cestu 😉

• moj drahy neplati a preto sa ich asi chcu cim skor zbavit.. 😃 😃
    na ako dlho idete?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vezmite sa inak! Nechajte sa uniesť a prežite svoj svadobný deň, na ktorý sa nezabúda. Povedzte nám vašu predstavu alebo sa nechajte inšpirovať našimi nápadmi. Radi všetko zabezpečíme, zbalíme a...
    JUVI - svadobné dekorácie
    Spišská Nová Ves
    Svadobný e-shop... Predaj dekoračného materiálu, servítky, sviečky, mašličky, podbradníky, knihy hostí, magnetky, poďakovania a mnoho iného
    Všetko, čo potrebujete na Vašu svadbu, nájdete v našom svadobnom e-shope www.svadobneinspiracie.sk! Ponúkame Vám svadobnú výzdobu,dekorácie a doplnky.