Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • lea: vsimla som si, ze si chodila do ZA na vysku. 🙂 😞 a kde ak sa smiem spytat? 🙂
    my ideme na 10 dni...dufam, ze bude pekne a teplo, lebo minuly rok to bola hroza 😦

• afra: my ideme prvykrat do Alp, preto sa velmi tesime 😃 zjazdene mame len slovenske hory 😛
    navyse sme to dostali ako svadobny dar, no nevyuzi to 😃 😃
    ideme na 7 dni, zajtra vecer mame prichod a v sobotu popoludni o tyzden odchod 😎

• afra..FPV.. 😃
    fifi..tak si to tam poriadne uzite..a mozno pridete aj s niecim..aby marcelka nebola sama 😃

• Sponzor fóra
  • fifitko:my sme dostali uz treti krat ako dar lyzovacku 🙂 ale je to naozaj super....dokonca sa nam to paci viac ako letna dovolenka. cez aku cestovku idete???my mame Satur a uz tam chodime taka stala zostava.....malo ludi sa meni a vacsina z nich je z BA

• leatea: aj ja studujem na FPV chvalabohu uz 4.r 🙂

• afra: ideme cez BA cestovku Hitka 😉 maju super specializaciu na lyzovacku v Alpach francuzskych aj talianskych, niecon aj v rakuskych a svajciarskych, tak sme zvedavi 😃
    uf, zavidim,ze lea ma po skole a ty uz 4 rocnik, ja som v 2hom 😠

• afra..ja som ju uz uspesne ukoncila..co konkretne studujes? nebodaj mediamatiku? 😃

• fifitko: ja by som sla vsade 🙂 strasne rada lyzujem a tym, ze tam to nie stale dokola to iste, tak je to tam super🙂 kazdy den nieco ine, ine svahy a lanovky o ktorych sa Tatram este ani nesniva-skoda 😞
    aj ja zavidim lee ze uz ma po skole.....uz to tam nemozem obsediet 😃

• lea:nie.....Aplikovanu matematiku,ale s mediamatikmi mame toho dost 🙂

• tak vzdy lepsie ako mediamatika..lebo ta je teraz riadne napraskana..uz zopar rokov..to sme vzdy nadavali,ze kvoli nim sme si nemohli poprehadzovat rozvrh 😠

• uf ze aplikovana matika - tak k tomu mam strasneeeeee daleko, mas moj obdiv 😬 😃
    tak sa tesiiiiiiiim..... ako chodievate, autom??? my ideme autom, caka nas cca 16 hodin cesty 😴

• baby..nezavidte..aj vy budete mat 😉 🙂 ved ste sikovne 🙂
    ja este planujem pokracovat 😃 musim napisat matikarovi,ako vyzera rigorozna skuska..ci uz maju info..

• lea: a ty si chodila na aky odbor?
    fifitko: autom do blavy a odtial poschodovym autobusom a vzdy mame miesto uplne hore pri velkom okne 🙂 super vyhlad....az na tie deti, ktore sa tam stale tisnu a vrieskaju 😞

• lea: aj ja by som chcela pokracovat.....ale uz sa mi nechce ucit 🙂

• lea: dalsia matematicka osobka??, wow, ja matiku nemusim ani cuchnut, zatial ju na skole nemam a dufam, ze ani nebudem 😃 😃
    afra: ahaaaaaa, vzdy som chcela cestovat velkym autobusom 😃 kolko to trva autobusu?

• Sponzor fóra
  • no mam za sebou ucitelstvo matika-informatika 😃 😃 😃
    afra..poznas lengyelfaluszyho..netusim,ci som to napisala spravne..my sme ho vzdy volali lendel.. 😃

• fifitko: do val diser sme sli 16 hodin a do Val Torens asi tak podobne...uz si to nepamatam 😞 Bol to aj moj sen 🙂 je to fakt super a hlavne, ked je tam sranda 😃

• lea😛oznam, ale nic s nim zatial nemame...a asi ani nic mat nebudeme......informatika?.....brrrrrrrr.Mali sme ho v Delfi-nikdy viac!!!!!!!

• hm, tak to autom mozno stihneme v takom istom horizonte 😉 s prestavkami 😃

• tak to potom uz ani mat nebudete..ak ste este nemali.. 😃

• fifitko:aspon si ich budete moct urobit kde budete chciet a kedy.....ale nezavidim soferovi 😒 mate navigacne?????my sme minuly rok trosku pobludili aj s GPSkom....aspon sme videli viac z Francuzska 😃

• mame GPS a ideme 4 kusy 😃 takze soferi sa budu striedat dvaja 😉 ide s nami Matov svedok zo svadby s manzelkou 😉

• fifi..takze aj oni si idu uzivat sukromie 😃

• no jasneeeeeeee 😃 maju decka 9 a 13 rokov, tak sa tesia obe strany, ze si od seba oddychnu 😃

• fifitko:tak si to uzite a stastnu cestu....nech vam ta cesta rychlo ubehne

krasny vecer 🙂 vsetkym

• afra dik, uz cakam len na manzela a ideme 😃 este je rozlietany

• nebodaj je este v praci..

• kati: nastastie uz nie, prisiel pred polhodinou 😠 isiel k rodicom po makovniiiiiiik na cestu 😃 svokra pecie tie najlepsie makovniky na svete 😉 😛

• ejha..a ujde sa cosi aj mne z toho makovnika? 😃

• mas rada??? 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Profesionálny striptér: oslavy,rozlúčky so slobodou,firemné večierky ,diskotéky

Pôsobenie po celej SR.

www.stripterbratislava.sk
    Svadbičkovo ponúka všetko potrebné pre vašu svadbu, množstvo originálnych doplnkov a dekorácií.
    Večernica
    Pezinok
    Predaj svadobných doplnkov
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov