Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ani moc nie..ale ked su najlepsie na svete..tak treba ochutnat :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ale fakt su dobre :-D :-D uz mam doma manzela ;-) o hodinku ideme
Odpovedať
to idete dobre neskoro..
Odpovedať
Profilova fotka
no prichod mame az zajtra okolo 17tej, takze staci takto neskoro :-D
Odpovedať
tak to potom ano..vsetko pobalene?
Odpovedať
Profilova fotka
takmer, okrem manzelaaaaaa :-D teda jeho kozmetiky,lebo sa este sprchuje..... aaaaaa vidis, plavkyyyyyyyyyyy uf, uz aj ich balim :-D
Odpovedať
ahojte babenky..je tu niekto.. fifi nam pekne cestuje na druhu svadobnu cestu :-D
Odpovedať
Ahojte.Mám svadbu 20.9.2008 a som zo Žiliny.Veľmi by ste mi pomohli ak by ste mi poradili nejakú dobrú sálu v Žiline. Asi pre cca.70-90 ľudí.Mám vyhliadnutú sálu v Rosine (trio) ,ale asi sa tam nezmestíme.Ďakujem
Odpovedať
vitaj medzi nami..ake dalsie poziadavky mas na salu?staci sala,ci chces v nejakom hoteli..
Odpovedať
ďakujem.chcela by som aby to nevyzeralo ako v závodnej jedálni a aby to nebolo nejaké veľmi staré.
Odpovedať
no my mame asi 80hosti..a budeme to mat v penzione v teplicke..len zacinam mat obavy,ci nie je mala sala..no viem,ze v pohode sa tam tych 80 zmesti.. vyberali sme aj podla toho,ci sa tam daju ubytovat ludia..lebo budeme mat do 30cezpolnych..
Odpovedať
kde je v Tepličke penzión? Ako sa volá?Nájdem ho niekde na internete?
Odpovedať
Článok sa načítava...
pre viac ludi je to tazko.....poznam salu len v dome odborov.... :-) tam byvaju svadby ale len nad 70-80 ludi.... my mame v hoteli Boss ale to je do 65-70 ludi..... ;-)
Odpovedať
poslem ti www stranku do ip..a nasla som este jeden..ktory je celkom oblubeny..
Odpovedať
ahoj smaily..ako sa dnes mas?
Odpovedať
ahojkaj Katka, pozeram dvd..... :-D restartujem obcas pc....... a uz pride milacik z prace.....tak sa velmi tesim......dnes mi neni uplne dobre......tak len odpocivam.... :-) ;-) posledne okamihy volna vychutnavam plnym duskom..... :-D :-D :-D a ty???
Odpovedať
ivana..odoslane..co som nasla priblizne pre 80ludi.. no ja pisem s drahym..a beham po nete..a mam uz aj po sprche..super bolo.. inac..posli mi na mail svoje rezervovane saty..nech vidim..dik :-)
Odpovedať
:-D dobre poslem,ale neukazuj :-D :-D
Odpovedať
neukazem nikomu.. ;-)
Odpovedať
smialy..neuveris..co som nasla.. http://www.stvalentino.sk/images/prod... :-D :-D :-D
Odpovedať
pripadne.. http://www.belissima.sk/img/saty/002/... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj zilincanky ;-) tak ma konecne poziadal o ruku a ideme sa brat...len neviem kedy a kde :-( mate niektora skusenosti s hotelom Slovakia? Pocula som ze su tam nadherne svadby ;-) a dobry DJ a fotograf? poradte, prosim, som z toho absolutne bezradna, pretoze chcem stihnut svadbu v lete a vybavovat mozem zacat az od maja :-(
Odpovedať
ahoj.. http://www.mojasvadba.sk/album/album.... skus napisat tej babe ip.. my budeme mat kapelu z povazskej..ak chces,mozem poslat kontakt do ip..
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem :-) tu je tych albumov tolko, ze nestiham ;-) ja som chcela skor DJ, nie kapelu, ale mozno to este zmenim...mozes poslat kontakt, moc dakujem
Odpovedať
odoslane..pockaj do zajtra..baby ti urcite napisu nejakych DJ.. ja som chcela radsej kapelu..
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm, super, rady potrebujem...nie som v Ziline moc casto a cez internet sa blbo vybavuje :-(
Odpovedať
a kde si? ja vacsinu veci vybavujem cez net..dokonca aj kapele som pisala maily..a potom uz len drahy zavolal a dojednal to..
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som skor myslela pozriet si ich osobne a podobne, fotografi a kameramani tiez davaju ukazky svojej prace, ale vsetci vyzaduju osobny kontakt, vraj cez mail mi nic neposlu :-( A ja som v Prahe
Odpovedať
a kedy mate termin a kedy najblizsie sa chystas do ziliny? ja si vsetky stretka dohadujem na cas,ked som v ziline..cez mail sa dohodneme,pozistujem si,co chcem vediet..a ked som spokojna,tak sa dohodnem na stretnuti..
Odpovedať
ivulieenka: nas kameraman osobny kontakt chce az mesiac pred svadbou....ale my sme to absolvovali uz 8 mesiacov pred, lebo sme chceli vediet, aky je a ci nam sadne. dal nam cislo aj nafotografku, ktora by nam mohla vyhovovat a tej mam zavolat v pondelok, no uvidim, ci sa bude chciet stretnut hned, alebo az pred svadbiu. a kapelu som videla len dvd a ze su to super ludia, tak sme si ich dali a chcu sa stretnut az tyzden pred svadbou :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?