Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • luko: V hoteli Tatra....chceli sme povodne hotel Marlen, ale tam by sme sa pri tancovani uslapali 😬 A ty budes mat kde???

• afra..a aky je to datum?

inac..ten kameraman vie zabezpecit fotografa..pytajte sa kludne murinka..ona ho mala..

• lea:Mal byt 30.8. ale vtedy ma svadbu sesternica, tak sme ustupili opat my a dali sme si 13.9. a nastastie mali vsetci uz zarezervovany volno 🙂 Ale uz to nepohneme ani o jeden jediny den! 😃

• Sponzor fóra
  • afra..uz som si spomenula,ze som to dnes citala.. 😃 som akosi mimo..asi mi chyba dostatok spanku..

• lea:ten spanok by sa zisiel aj mne...nic ine nerobim cez den len sedim na nete a po nociach sa musim ucit a potom nestiham 😞

• afra..ja som bola presne taka ista..som schudla asi 3-4kila vtedy.. 😃

• lea, ano som chcela kameru a fotografa 🙂

afra, ja budem mat v Turzovke Restauracia...jaaaj, jak sa vola? myslim Urbar??? je to ta pod vinarnou, ak sa trocha vyznas 😃 mama robi vedla a majitelia su aj jej dlhorocni znami, takze budu zlavy nejake 😃 v Ba sme to nechcel - mooc drahe a keby to bolo v Turzovke inde, tak by sa dotycni urazili 😃

• lea: tak to by mne nezaskodilo 🙂 Aspon ze mam klud, lebo keby som bola u rodicov, tak by som sa nenaucila uz vobec nic........ale mozno by som nesedela tak dlho pri PC 🙂

• luko..tak som rada,ze som potesila.. 🙂

afra..no ak pojdem na operaciu,tak tiez zhodim.. 😃 😬 a co sa to ucis?

• luko: Tak to sa vam podarilo🙂 V Turzovke sa nevyznam vobec...viem len kde je kostol, lebo tam mame kamosa kaplana a uz najnovsie viem aj kde byva moj kameraman 🙂

• afra, tak skratka v restauracii
    a ten hotel Tatra to si myslela v Trencine alebo v BA alebo? 🙂

• lea: vsetko naraz, lebo sa mi to nejako nakopilo 😞 10. mam u Olacha....pohoda a 15. mam Numericku linearnu algebru a 16. expertne systemy s Galinou J.(ak ju poznas) 😞 😞 a chcem to postihat co najskor, aby som pomohla segre s mojim krsniatkom 🙂

• afra, s teba bude ING? 😃
    moj brat studoval stojarinu a pri pohlade do jeho skrip som bola vdacna bohu ze som si vybrala humanitny smer 😃

• s teba = z teba oprava 😃

• luko:hotel Tatra v Cadci....byvaly nazov je Gastro a je to ta velka budova pod postou. Mozno poznas 🙂 mas aspon nejake saty uz vyskusane????moja kamaratka ma par tyzdnov predomnou a uz ich vyskusala asi 30ks........tak ma to dost strasi, ci to stihnem 😞

• Sponzor fóra
  • afra..olach je pohoda..tam sa da opisovat..staci lepsi vystrih a mas iste A 😃 😃 😃
    a dalsie nepoznam..

luko..bude z nej mgr. 😃

• luko:
     ING nie, to bude priatel-ten je na stavebnej. Ja budem, teda dufam, ze budem Mgr ale az buduci rok ak sa podari 🙂

• afra, ja sa chystam asi do brna, ako sme pisali v teme Salon Nicol, verim, ze v priebehu tychto dvoch tyzdnov a myslim, ze tam si aj vyberiem. Inak mam odksusane len virtualne 😃 kuk do moj album, je ich tam asi 100, ale na sebe som este ziadne nemala.

• lea: to ani nie je treba.povedal nam co tam bude, este aj priklady nam dal 🙂

• luko:to aj ja mam takych virtualnych vela a vsetky mi sedia-aspon ked zavriem oci 🙂 🙂 🙂 No ved uvidime aka bude skutocnost 😴

• afra, no drzim palce a lucim sa s vami pre dnes 😉 inak mas krasny datum, moj brat ma 13.9 narodky, takze pre mna je to vzdy pekny den 🙂 a narocny 😃

lea, tiez pa pa, PS: mozno sa uvidime v brne 😃 😃 😃

• afra..tak sa absolutne nezmenil..este,ked si to doma pripravis,tak ta pochvali,ako krasne si sa pripravila..a ake pekne pismo mas 😃

luko..a mohla by si odskusat navel a olga..ak tam maju..navel som videla na nete..a aspon by som mala nejake referencie na ne.. 😉

• jj lea uvidime, zatial som na zrzkach videla kombinaciu biela a ruzova, to sedelo paradne, ale urcite skusim aj tie povians, ci ako sa vola a la sposa 😉

• lea: joj, takych veci som od neho uz pocula 🙂 🙂
    Aj ja sa lucim a zelam vsetkym pekny vecer...... 🙂

• luko..ano..pronovias 🙂
    majte sa teda 🙂 😉

• pronovias...to bol 😃
    pa 😵 😵 😵

• Ahojte, no včera ste to tu pekne rozbehli. 😉
    Spomínali ste tu skúšanie šiat. Ja som prvý krát skúšala až niekedy vo februári alebo v marci. A celkom to stačilo. Takže sa nebojte, to určite postíhate. 😉

• ahoj 🙂 ..a vybrala si si na prvy krat

• to nie, bola som jeden deň asi v šiestich salónoch. Tam som si nevybrala nič. A potom som sa jeden deň vybrala do Kristíny a keď som vošla a uvidela moje šaty, vedela som, že sú tie pravé. Po ich oblečení som už neváhala ani sekundu. Boli to asi 10-te šaty, ktoré som mala na sebe. 😉

• si ma ukludnila lebo ja este stale hladam.... 😉 a ako to stretko ?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Revúca
    Handmade svadobné dekorácie- svadobné pierka, náramky a doplnky pre družičky, výzdoba kostola, výzdoba auta, srdcia a venčeky.
    Svadbičkovo ponúka všetko potrebné pre vašu svadbu, množstvo originálnych doplnkov a dekorácií.
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov