Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ona mala požiadavku aj doviesť, aj odviesť. Tak to je dosť problém, pokiaľ nemáš nejakého šoféra, ktorý by bol ochotný. Zvyčajne chodí aj s kameramanom, ale my sme mali Elu a Peťa, a nechceli sme toho, čo s ním ona chodí. Tak preto sme jej robili aj taxi :-N
Odpovedať
ahoj muma chcem saty do A hladke ale nie cisto biele.Strasne sa mi pacia tieto http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
ahojte :-) :-) co to vlastne ten starejsi je a co robi?inak pekny vecer vsetkym ;-)
Odpovedať
ahojte baby..tak ako dnes mate? my tu mame otrasne pocasie..nastastie som nasla v praci nejaky volny dazdnik a hor sa domov..ale nohavice dostali zabrat..esteze som vzala len kostymove..rychlejsie uschnu :-D my starejsieho mat nebudeme..aj ked si to jeho mama nevie predstavit..ja nevidim zmysel v nom.. :-N
Odpovedať
lea, ja som tiez nevidela, ale ked mi snubencova sekretarka rozpravala, akeho mali oni na svadbe, teda nie na jej, ale co bola v septembri, tak som ten zmysel nasla...ale ked mat nebudeme, tak sa spolieham na moju zabavnu rodinku :-D :-D :-D drahy nie je za, takze asi skor nie. afra, tiez ti to nic nehovori, co, vsak u nas to nie je moc zauzivane. no staresji sa stara o zabavu, o rozne tie zvyky,sutaze a skratka zabava hosti, co sa nudia :-D
Odpovedať
luko..ja asi zaukolujem skupinu..a priapdne mojho uja..a v pohode to pojde..
Odpovedať
no asi taky tak :-D
Odpovedať
ja sa spolieham na kapelu..ze tam urobi dobru atmosku :-D
Odpovedať
ja tiez a ako som napisala, na rodinku....mame tam take typy, co si pamatam :-D :-D :-D
Odpovedať
ja mam jedneho uja..on dokaze urobit atmosku..a kedze nebude tocit,tak sa moze o zabavu aj postarat..ale to sa s nim este len dohodnem.. :-D kedy sa to chystas do ziliny na vylet?
Odpovedať
buduci piatok, aj s maminou, aby ma mal kto odfotit :-) pozvem ju na obed a konecne spolu stravime iny cas ako v byte
Odpovedať
super..ja zas svojho mileho pozvem na obed,ked pridem na svk..este sa uvidi..
Odpovedať
Článok sa načítava...
ty pracujes vo VB?
Odpovedať
ano..mam tu aspon nejaku volnost :-D 8-)
Odpovedať
nooo :-D si citala v Salon nicol, ze Nemesis v Brne 15 tis. kc...skoro ma vystrelo, so dufala, ze to bude tolko aspon v SK :-D nevies, ake su ceny Proviansu v ZA?
Odpovedať
no oni maju ceny prisposobene ziline..takze asi 11t je maximum.. ;-) takze to by sa mohlo vmestit do tvojho rozpoctu :-D
Odpovedať
my sme si dalis trop 15 tis, za saty, samozrejme slovenskych korun...takze potom jedine aj v brne musim vyberat v tychto intenciach, ak sa nevyberiem v ZA
Odpovedať
Ahojte, nevedela by ste mi niektora poradit dobreho DJ alebo zivu kapelu v okoli Ziliny? Mam s tym velky problem lebo povodne som chcela zivu kapelu no mam smolu lebo pre moj termin je uz vela kapiel obsadenych. Poradte prosim nejaky kontakt na moju IP.
Odpovedať
benjaminka, skus skupinu bonita :-D v googli ti ju najde, ak nie posleme link, ma ich aj leatea aj aj :-)
Odpovedať
benjaminka, skus skupinu bonita :-D v googli ti ju najde, ak nie posleme link, ma ich aj leatea aj ja:-) maju tam aj kalendar na svojej stranke, takze si pozries, ci maju free
Odpovedať
no poslala som ti prave ich link..a su fakt dobry.. ;-)
Odpovedať
lea tak si sikulka :-D
Odpovedať
ahoj benjaminka vitaj v klube ani ja nemozem zohnat Dj .Zajra idem do salonu tak sa ti tam opitam ja potrebujem az v maji. :-)
Odpovedať
dakujem babky dnes im zavolam a popytam sa. Potom sa vam ozvem ako to dopadlo. A dobreho kameramana nepoznate?
Odpovedať
benjaminka.. skus arjan maju stranku.. to manzelia..videla som ich pracu a bola som spokojna.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj dievčatá. Zdravím aj všetky nové zaregistrované, ktoré sa zapájajú do diskusie. Som šťastná, že Vás môžem aspoň takto pozdraviť po dlhých dvoch týždňoch. V práci na mojasvadba nechodím a doma ešte nemáme internet. Už máme prenajatý byt v Dúbravke 1-izbový, ale manžel príde za mnou do Bratislavy od 1.februára. Držte palce, aby mu vyšla práca. Ja sa trápim v novom prostredí, neskutočne veľa vecí sa musím naučiť. Už Vám to môžem povedať - ak budete mať čas, kuknite TV noviny na Markíze, dnes večer by som mala mať prvú reportáž. :-) Teda, ak sa neudeje niečo súrnejšie, čomu dáme priestor. Inak si v Blave zvykám. Zatiaľ je to len o práci, ráno od 8-mej do večera do 19-tej. Nič iné ako priestory telky som ešte v Blave nevidela. Od februára budeme presťahovaný kompletne aj s počítačom a netom, takže sa potom budeme stretávať normálne. Myslím na Vás, opatrujte sa. Normálne mi je smutno za takýmto pokecom. Ale ešte musím dva týždne vydržať bez Vás. Zatiaľ papa. Všetkým krásny víkend. :-)
Odpovedať
andrea, super, dalsia sikulka zo Ziliny v blave, vitaj v klube :-D reportaz si uricte pozriem
Odpovedať
ahoj adi..tak blahozelam k novej praci..a vitaj vo velkom svete :-D neboj..ja som v londyne a tiez som este poriadne nikde nebola..a s tym internetom,tak to vzdy chvilku trva..ale uz sa tesim,az ho budes mat..a budes sa chvalit,co nove si objavila,pripadne zistila.. pekny vikend..
Odpovedať
Profilova fotka
Vďaka baby, ja len dúfam, že mi ju uverejnia. Bolo mi povedané, že áno, ale keďže som dnes v Žiline, tak si to už nemôžem preveriť. A večer moderujem ples, takže ju ani neuvidím.
Odpovedať
andrea, ja som prisla do BA pred 5 rokmi a navjaic som sa zabavila s MHD :-D este dva roky musim vydrzat a potom konecne budem mat aj ja auticko tak to sa pobavim zas s vymletymi agresivnymi vodicmi v BA
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?