Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ahojte, ja uz musiiiim home 😃

• muma z naive nemam vyber,, lebo sa mi nedaju ulozit ked to tam maju ako projekciu...

• ok maj sa 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahojte, no konečne sa mi to podarilo. To je neskutočné, čo dokáže urobiť jedno vypadnutie stránky 😬 . Ale zase aspoň som si porobila, čo som potrebovala.
    Zuzi, ďakujem za foto. Sú perfektné. No určite bolo super. Teraz si určite oddýchnutá a plná elánu do ďalšej práce. 😉

• ahojte..no tie fotky robila teta..na ujkovej svadbe 😃
    luko ono to ide celkom lahko ulozit ako obrazok,len sa s tym treba pohrat.. 😉

• jaj lea, no to ty si uz iny macher 😃

• luko..no vies..mam na to papier,ze by som to mala ovladat..tak aspon sa tvarim,ze obcas viem o com je rec..
    este by mi nahodou polku titulu vzali.. 🤔 😃

• 😃 😃 😃 no mne by bolo horise keby mi nieco pridali, napr. "o" a "a"do Mgr.

• no ja mam taky isty titul..
    a co take si vystudovala?

• taky strasne lukrativny smer - pedagogicku fakultu - 1. stupen ZS 😃

• ja zas druhy a stredna.. 😃 matika-informatika..

• jeeej, lea, tak to mas lepsie s tou INF...sa nestratis 🙂

• no hej..len skoda,ze sme ju brali z kazdeho rozka..a nesustredili sme sa na par veci..ale hadam ju v skole vyuzijem..lebo planujem ucit..no viac matiku ako informu..

• lea ty fakt chces ucit???? a vies aky mame plat? 😃 alebo chces ucit vo VB, tam je to samozrejme o inom...

• no na svk by som chcela..az sa vratim..to hadam dovtedy o cosi stupne.. 😃 😃 😃
    ale kym sa vratim,tak by som chcela ucit chvilku aj v uk..uvidime ako sa vsetko podari..
    vies..ja som nestudovala VS aby som ziskala titul,ale preto,ze ma to bavi(teda ta matika)..a chcela by som pomoct ziakom,ktori s nou maju problemy 😉 doucala som a obcas to bola katastrofa 😮 🤔

• Sponzor fóra
  • lea...ja som mala tiez take idealy 😃 ale mna to tiez bavi, len klobuk dole, ak chces ucit na 2. stupni, to chce vydrz 😉 ale ak mas odhodlanie, tak to zvladnes 😉

• treba si potom vybrat dobru skolu, kde ta pozostatky minuleho rezimu neznechutia administrativou a dorazom na ticho a disciplinu v triede pred komunikaciu a tvorivostu ziakov 🙂

• no chcem zasadne ucit na strednej..nemusi byt gymnazium..kludne aj priemyslovka..ja mam za sebou chemicku,takze pohoda..a urcite budem nadsena,co vsetko budem moct robit so ziakmi oproti uk..

• no, stredna by mala byt OK 🙂

• ako ktora..vies,ked uz ziaci maju zle zlakady,tak na strednej sa to tazko dohana.. 😠

• lea, tak to mas teda pravdu...najlepsie asi gymnazium...tam aspon je nejaka zaruka ze snad sa budu ucit 😃

• Halooo, kde ste všetky???

• luko..never tomu..praxovala som tam a nebola som spokojna.. 😠
    ahoj jani..ako sa mas?

• ahojte leatea,luko a andrea80 dakujem za kontakty na hudbu a kameru, som happy mam to zajednane a odpadol mi velky kamen zo srdca. Ste zlate, este raz dik :o)

• ahoj..a koho si nakoniec zajednala? 🙂

• Prave tych ktorych si mi odporucila. Kukla sm stranku a vyzerali fajn. Dufam ze aj taki budu 🙂

• no kvoli mne sa ucia spievat redovy 😃 a este rozmyslam,ci nevymyslim dalsiu piesen..

• a co si davas hrat na prvy tanec?

• valcik by sme chceli..ale najlepsie v nejakej slovenskej ludovke..

• Aj my chcme si dat len zahrat ,,na krasnom modrom Dunaji,,. Budete mat aj nejake zvyky ako zacepcovanie alebo tak?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    V našom svadobnom obchode www.svadobnystyl.sk nájdete všetko potrebné pre vašu svadbu. Od krásnych svadobných šiat, cez spoločenské šaty až po množstv
    Lilies
    Trnava
    Splnte si svoju svadbu snov, Lilies tím je tu Vás!
    Ponúkame služby gravírovania a rezania na zákazku - pár si môže vybrať gravírované čaše či fľaše na výslužky, ďakovné srdiečka či svadobné krížiky a
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov