Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ahojte, ja uz musiiiim home :-D
Odpovedať
muma z naive nemam vyber,, lebo sa mi nedaju ulozit ked to tam maju ako projekciu...
Odpovedať
Profilova fotka
ok maj sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no konečne sa mi to podarilo. To je neskutočné, čo dokáže urobiť jedno vypadnutie stránky :-N . Ale zase aspoň som si porobila, čo som potrebovala. Zuzi, ďakujem za foto. Sú perfektné. No určite bolo super. Teraz si určite oddýchnutá a plná elánu do ďalšej práce. ;-)
Odpovedať
ahojte..no tie fotky robila teta..na ujkovej svadbe :-D luko ono to ide celkom lahko ulozit ako obrazok,len sa s tym treba pohrat.. ;-)
Odpovedať
jaj lea, no to ty si uz iny macher :-D
Odpovedať
luko..no vies..mam na to papier,ze by som to mala ovladat..tak aspon sa tvarim,ze obcas viem o com je rec.. este by mi nahodou polku titulu vzali.. =-) :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D no mne by bolo horise keby mi nieco pridali, napr. "o" a "a"do Mgr.
Odpovedať
no ja mam taky isty titul.. a co take si vystudovala?
Odpovedať
taky strasne lukrativny smer - pedagogicku fakultu - 1. stupen ZS :-D
Odpovedať
ja zas druhy a stredna.. :-D matika-informatika..
Odpovedať
jeeej, lea, tak to mas lepsie s tou INF...sa nestratis :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no hej..len skoda,ze sme ju brali z kazdeho rozka..a nesustredili sme sa na par veci..ale hadam ju v skole vyuzijem..lebo planujem ucit..no viac matiku ako informu..
Odpovedať
lea ty fakt chces ucit???? a vies aky mame plat? :-D alebo chces ucit vo VB, tam je to samozrejme o inom...
Odpovedať
no na svk by som chcela..az sa vratim..to hadam dovtedy o cosi stupne.. :-D :-D :-D ale kym sa vratim,tak by som chcela ucit chvilku aj v uk..uvidime ako sa vsetko podari.. vies..ja som nestudovala VS aby som ziskala titul,ale preto,ze ma to bavi(teda ta matika)..a chcela by som pomoct ziakom,ktori s nou maju problemy ;-) doucala som a obcas to bola katastrofa :-o =-)
Odpovedať
lea...ja som mala tiez take idealy :-D ale mna to tiez bavi, len klobuk dole, ak chces ucit na 2. stupni, to chce vydrz ;-) ale ak mas odhodlanie, tak to zvladnes ;-)
Odpovedať
treba si potom vybrat dobru skolu, kde ta pozostatky minuleho rezimu neznechutia administrativou a dorazom na ticho a disciplinu v triede pred komunikaciu a tvorivostu ziakov :-)
Odpovedať
no chcem zasadne ucit na strednej..nemusi byt gymnazium..kludne aj priemyslovka..ja mam za sebou chemicku,takze pohoda..a urcite budem nadsena,co vsetko budem moct robit so ziakmi oproti uk..
Odpovedať
no, stredna by mala byt OK :-)
Odpovedať
ako ktora..vies,ked uz ziaci maju zle zlakady,tak na strednej sa to tazko dohana.. ]-(
Odpovedať
lea, tak to mas teda pravdu...najlepsie asi gymnazium...tam aspon je nejaka zaruka ze snad sa budu ucit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Halooo, kde ste všetky???
Odpovedať
luko..never tomu..praxovala som tam a nebola som spokojna.. ]-( ahoj jani..ako sa mas?
Odpovedať
ahojte leatea,luko a andrea80 dakujem za kontakty na hudbu a kameru, som happy mam to zajednane a odpadol mi velky kamen zo srdca. Ste zlate, este raz dik :o)
Odpovedať
ahoj..a koho si nakoniec zajednala? :-)
Odpovedať
Prave tych ktorych si mi odporucila. Kukla sm stranku a vyzerali fajn. Dufam ze aj taki budu :-)
Odpovedať
no kvoli mne sa ucia spievat redovy :-D a este rozmyslam,ci nevymyslim dalsiu piesen..
Odpovedať
a co si davas hrat na prvy tanec?
Odpovedať
valcik by sme chceli..ale najlepsie v nejakej slovenskej ludovke..
Odpovedať
Aj my chcme si dat len zahrat ,,na krasnom modrom Dunaji,,. Budete mat aj nejake zvyky ako zacepcovanie alebo tak?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?