Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
budeme mat redovy..kedze som z vychodu..
Odpovedať
aha tak to mas samo osebe pekny zvyk :-)
Odpovedať
ano..sa mi paci viac ako odcepcenie.. no a este uvidime,ci sa na niecom dohodneme.. ty uz mas nejaku predstavu?
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali Na krasnom modrom Dunaji ako prvy tanec a bolo to skvele :-p manzel sa to ucil dva mesiace pred, aby sme boli suprovi :-D
Odpovedať
ahoj fifi..no u nas sa budem musiet ucit s mojim..lebo si neviem zvyknut,ze iniciativu v tomto prebera chlap :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vsak vies, ja som bola rada, ze sme vobec tancovali :-D pri chuti mojho manzela do tanca :-D :-D
Odpovedať
no ja nemam problem..aj potom moj drahy povedal,ze take rychlejsie nam idu v pohode..len ten valcik :-D takze sa tesim,az budeme mat cas a budeme chodit na plesy a tak podobne.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis, tak to mas super, my na ziadny ples isto nepojdeme ]-( a ked zacnete s valcikom teraz, do svadby ste natrenovani :-D 8-)
Odpovedať
no vo feb si musime najst cas.. inac..vyzera to tak,ze druzicky budu mat za chvilku vybrate saty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis, to je super :-D
Odpovedať
ahojte, tak zajtra idem do ZA, stretnem sa s kameramankou, zbehnem do kristiny, mozno elegantu (uvidime) a salon nicol. taaakze potom hodim foto, ak nebudu protestovat a mama zvladne ma odfotit na digi fotaku :-D k zvykom: my urcite budeme mat odcepcovanie a tak, pridu mi zaspievat Kysucanky v krojococh :-D a tie ine, este uvidime, co dame, ale dvihanie na stolickacn nieeee, lebo mojho by neudvihli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj luko, mna na skuske siat fotil tatko :-D a vobec neprostestoval, prave naopak ;-) prajem dobre nervy a skvely vyber 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj luko uz sa tesim na foto :-)
Odpovedať
ahojte..ako sa dnes mate? :-)
Odpovedať
ahojte kočky :-) vitaj Zuzi z dovolenky, tak ste sa nestratili? :-D no aspoň si si užila snehu, keď u nás akosi nič... ]-( Kati - celkom fajn, len už sa aj teším na víkend... ty ako? už problémy ustúpili? ... babenky, dnes na (občas aj) mojej ďalšej téme "júnové manželky 2007" pribudla ďalšia tehuľka... už sú tam dokopy 4 mamičky :-D sa im v BA akosi darí xixi... a o Marcelke nič neviete? ako sa má naša prvá mamička? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja sa trosku ucim, v sobotu mam skusku :-| ale celkom sa to da ;-) este zajtra trochu zabojujem a snad ten zapocet zmaknem. Bam: nebodaj mas aj ty nutkanie byt mamickou??? :-D je to krasne, ako sa im dari, ak su to vytuzene deticky, je to o to krajsie. O Marcelke som dlho nepocula,nejak sa tu neukazuje :-( inak sme rozbehli debatu aj na modrastrecha.sk vo fore zilinsky kraj :-D
Odpovedať
bam..no obcas mi je este blbo..uvidime v pondelok,co povie doktor..idem tu ku novemu doktorovi,tak som zvedava ako sa vyjadri..zatial som nastastie nic nedostala z nemocnice.. idem kuknut tu modru strechu..ale asi budem len tak klabosit..lebo musim byt ticho.. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
pssssssst :-D a aku mas diagnozu Kati?
Odpovedať
no to by som aj ja rada vediet..kolegyna mi povedala,ze mozno budem musiet podstupit zakrok..ale nie nejaky velky..za mesiac idem do ziliny,tak sa mam stavit u svojej lekarky..je zvedava ako sa mi dari.. :-D a tam idem na rovnake vysetrenie ako som bola tu..uvidim,ci sa zhodnu na rovnakom rieseni..
Odpovedať
Profilova fotka
a co by ti mali operovat? :-.
Odpovedať
vies,ze ani neviem..asi cosi odstranit zo zlcnika..ale fakt netusim..nikto mi nic nepovedal..skusim kuknut do papiera.. zrejme polyp zo zlcnika..
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, nic moc :-|
Odpovedať
nemyslim radsej na to..a je mi hned lepsie..viem totiz,ze sa budem musiet nejaky cas setrit..a to ja nie som schopna.. :-D uz som si precitala celu diskusiu na tej streche..cosi pridam..ale nemozem vsetko..lebo by ma niekto asi zahlusil.. inac..sa vam mozem pochvalit,ze coskoro budu mat moje druzicky vybrate saty..
Odpovedať
Profilova fotka
uz si spominala Kati, ake budu tie saty? ;-)
Odpovedať
zuzi..no mam rusno,tak si nespominam,co som pisala pred par hodinami :-D mam ich aj v albume..cakam este na jedno vyjadrenie a budem vediet presne.. zrejme tie prve za tymi fialovymi..
Odpovedať
Profilova fotka
v ktorom albume? :-D
Odpovedať
vsetko,co ma zaujalo..
Odpovedať
Profilova fotka
hm v albume mas oznacene tie cervene ako saty pre druzicky....
Odpovedať
ano..ale budu ine..
Odpovedať
Profilova fotka
aha ;-) tie cervene sa mi pacili, su krasne ;-) ale verim,ze aj tie druhe budu super, isto v modrej farbe x-) na dnes sa lucim Kati, manzel chce ist do kina a ja nenamietam :-D ideme kuknut to nove do maxu. papa a pekny vecer
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?