Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • pekny vecer..a uzite si to kino..
    mne sa tie cervene pacia..ale rozhodla som sa pre elegantnejsi model 😉

• ahojte 😃
    tak ja som uz na Kysucooooch a zajtra frcim smer ZA a beriem utokom svadobne salony...kristinu, nicol...mozno elegant, tam sa mi pacia len 3 saty 🙂
    ostravu zrjeme presunie o mesiac, lebo neviem, ci by som rano vstala o piatej 😒 a o mesiac mam prazdniny mozem si tam zajst cez pracovny den 😃

• kocky a kde je prosim vas elegant stitch?...netusim kde je Mila Hurbana
    Nicol viem, ze na Masarycke
    kristina nedaleho marianskeho

• Sponzor fóra
  • ahoj luko..elegant je pri poste na hurbanovej..neviem,ci vies,kde sa nachadza stara budova VS dopravnej..
    ako je kino centrum sa mi zda..

• v poho, opytam sa brata, myslim, ze viem, ale on mi to objasni

inak jedna kocka mi napisala IP ze moje vysnivane vraj maju v senci....mna porazi, na co som sla sem???keby ze hej,tak vyskocim dva metre do vysky 😃 😃 😃
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=1015360&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

• neboj sa..ked budes skusat..zmenis uplne nazor..
    ja som sice ostala pri tych,ktore sa mi pacili najviac aj cez leto..ale to kvoli tomu,ze dalsie modely nedostali..a este dostanu inu kolekciu..la sposa a st. patrick..asi sa skocim kuknut vo feb..lebo to ked budu mat uplne nove,tak bude este vlecka.. 😃

• je to mozne, ale tieto uplne zeriem 😃 a nemaju kruh..a mozem mat k nim dlhy spanielsky zavoj 😃 ja zas bez vlecky 😃
    inak nicol v za uz mal napisane, ze maju novu kolekciu, takze uvi 😉

• ja zas s kruhom 😃
    mne sa pacia oleaje..ale zial nie su na moju postavu..mam malinky zadok k mojmu pasu..

• este ze mame taky siroky vyber 😃 😃

• dobru nocku uz ma brat zavislak vyhana 😃

• no pekne..tak teda pekne sny..

• leatea: ...ahoj. Chcela by som sa Ťa spýtať, či nevieš aké ceny sa pohybujú v salónoch - požičanie vesty pre ženícha? Ozaj, tá známa mi odpísala, že sa posnaží zohnať tie fotky z Antona, ale že nevie či zoženie. Uvidíme.

• ahoj..no tu vestu kupis okolo 2t..ale ci sa da niekde poziciat neviem..a ak ano,tak ratam,ze moze stat aj tisic..

• ďakujem. Tak asi ju kúpim. Jedna kočka ju ponúka v bazare, veľlkosť presne akú potrebuje moja polovička a farba tiež sedí. A ponúka ju za 1600,- tak to bude asi fajn. Ešte raz vďaka.

• to nie je nejak vela..a podla mna sa oplati radsej kupit..ved nikdy nevies,kde to este vyuzije 😃 pripadne bude mat niekto zaujem v okoli..
    ja absolutne netusim aku velkost ma moj mily.. 😃

• Sponzor fóra
  • tiež tak uvažujem, že možno ju využije aj niekto v okolí. Je to síce veľlkosť 56, takže je to na takého mohutnejšieho chlapíka. 🙂

• aha..no moj musi odskusat.. 😃 nie sme az tak dlho spolu,aby som vedela vsetko o nom..a este aj som zdrhla do zahranicia..takze tu nemam moznost zistit take drobnosti..

• v pohode, to neva, keď nevieš, aké má číslo. Ešte budeš mať čas zistiť. 🙂 A koľko ste spolu, ak sa smiem spýtať? A kde v zahraničí si bola?

• no nieco vyse roka..sa mi zda,ze rok aj tri mesiace..a som v londyne..

• aha, tak teraz si v londyne. Ja som to pochopila, že si bola. A čo robíš v Londýne?

• no ja som vela casu rozlietana po svete 🙂 pracujem tu..ale nie dlho..zatial teda..lebo po svadbe pride milacik za mnou..
    inac..zas sa chystam zorganizovat nejake stretnutie v ziline..ak mas zaujem,tak ta radi uvitame..

• ďakujem za pozvanie, porozmýšľam. A budete tam potom spolu pracovať? To budete mať fajn, keď tam budete spolu. Mne moja polovička nastúpila v decembri do novej práce a čakajú ho služobné cesty po zahraničí. Malo by to byť tak 30 % z celého ročného času, ale ktovie ako to bude. Najbližšie odchádza koncom januára. Najhoršie na tom je, že ja s ním nemôžem ísť... 🙂 Mám tú prácu a ešte aj školu.

• urcite sleduj tuto temu..dalsi tyzden pozriem ako mozem..a dam vediet..
    no musime mu najst nejaku pracu..podla jeho moznosti..to sa zacneme tym zaoberat cosi pred svadbou..

• ok, len ja budúci týždeň tu budem veľmi máličko, alebo možno až večer. Už sa musím úplne ponoriť do učenia, lebo tento týždeň som to veľmi zanedbala a pozerala som len veci okolo svadby a tak. 28.1. mám štátnice a viem len veľmi máličko. Musím sa drviť, takže PC bude bokom. Tak Vám prajem, aby ste našli vhodnú prácu pre Tvoju polovičku a nech sa Vám tam darí.

• a z coho mas statnice?

• zo slovenského jazyka, literatúry, didaktiky SJaL a didaktita čítania a písania.

• pekne..ja som mala v januari pred rokom z pedagogiky a psychologie..

• z pedag. a psych. som mala 18.9.2007.

• ja som bola v sep v usa,tak sme sa dohodli s kamoskou na jan..a ani nebolo volne miesto uz..

• aha, a Ty si študovala denne alebo diaľkovo? Aspoň, že už mám po všetkom. Dúfam, že aj ja úspešne skončím. Už aby to bolo.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JUVI - svadobné dekorácie
    Spišská Nová Ves
    Svadobný e-shop... Predaj dekoračného materiálu, servítky, sviečky, mašličky, podbradníky, knihy hostí, magnetky, poďakovania a mnoho iného
    Revúca
    Ponúkame na predaj návleky univerzálne - na mieru, saténove mašle, doplnky, saténové výzdoby auta, šaty a mnoho ďalšieho...
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov