Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • zajtra, nezaobrala som usb kabel 😠 zajtra idem spat do ba takze vecer okolo deviatej desiatej to sem hodim, mam sice len 4, lebo v Nikol sa nedalo fotit, atam mi jedny tiez krasne sadli...ale ked sme pirsli do kristiny, a videli pronovias a spol,.tak to bolo ine kafe 🙂

som pisala na dream teame...moja babka mala 6 metrovy zavoj a v kostole jej honiesli male druzicky...ako fo filme 😃

• lea, aco zakusky???

mna obliel pot, ze cukrarka si pyta 10 - 15 tis....ina v BA 500 zakuskov stoji 3500, ale mne pre 50 hosti + susedia v bytovke, co sa dava a pred bytovkou (nie vsetkym samozrejme, len par) my pride malo...a co som bola v BA na svatbe, nic moc zakusky....nam bude piect z Veleko Rovneho , ak poznas, nedaleko Kotesovej

• v nikol sa sice neda fotit,ale ak si im sympaticka,tak dovolia 😛 ako mne 😎
    no ja by som chcela nejaky zavoj..zatial netusim aky..ale mam rezervovany jeden..

a zakusky..ani nehovor..uz ich mame sice zajednane,no bola som taka napalena.. 😠 netusim,kolko nas budu stat zakusky..ale kupujeme suroviny..a budeme mat okolo 3,5t lebo ta baba robi take drobnucke..a to mozno este doobjednam zo dva druhy..lebo sa obavam,ze bude malo a v tej krabici sa to strati..
    len torty nemam..ale hadam sa s tebou dohodnem..

• Sponzor fóra
  • my dame robit jednu tortu, jednu da michalova mama, dalsiu da babka a teta, a jednu estemoja mama, myslim, ze to stac ibohate....vyzdobu afarbu este nemam dohodnutu, daju nam na vyber, len kvetivova vyzdoba saly bude stat vraj 4tis. a chcem zo zivych kvetov...sa to zbiera, tie peniazky...no, uvidime, este je cas na detaily...kolko bude prostriedkov 🙂

• ak chcem zo zivychkvetov malo byt, nie zechcem 😃

• ...a majitel saly mamin dobry znamy nam zrejme zabezpeci vypustenieholubic ked budeme vychadzat z obradu 😃 😃 😃

• ...boze, take ceremonie.... 😃

• no nas vyzdoba say by mala stat asi 5t..ale to je uplne v pohode..a budeme mat asi len dve kytice umele..a dalsie tri budu zive..a hooodne bohate..
    my asi rozdame ryzu 😃

• mne sato nahodou paci, ked tych mladomanzelov obhadzuju, krasne fotky z toho s om videla 😉

• preto by som to aj ja chcela mat..vyzera to fakt super..len sa budeme musiet este dohodnut na vychadzani z kostola..lebo vacsinou je zvykom,ze mladomanzelia idu prvi..

• treba zaplatit komparz 😃

• a to je co? 😮

• komparzisti, myslim co hraju fo filmoch napr. ludi na ulici, alebo robia divakov v sutaziach televiznych 😃 ale to som myslela len zartom 😉

• jaaj..uz mi doslo 😃
    no mne stacia druzicky a moja tvrdohlavost..druzicky dostanu presne instrukcie a aj hostia,ze co ako to bude v kostole..pripadne este knaz povie na konci..a druzicky budu rozdavat ryzu,tak hadam kazdeho trkne,co s nou 😃

• ...no jo druzicky....tak to bude los porblemos...snad moja sesterka, bratrancova frajerka, draheho frajerka...kolko ich takma byt? 😃

• Sponzor fóra
  • kolko si vyberies..ja som sa dohodla na troch..uz ich len obliect rovnako..lebo sa mi to hrooozne paci..ked su druzicky rovnako oblecene..

• ano je to pekne, ale na toto som uz ja fakt leniva...ael myslim, ze tri budu stacit, ak budu suhlasit 😃

• no mne tri stacia..uz si konecne vybrali aj saty..takze vo feb musim najst dobru krajcirku v ziline..a pozriet latky ake maju..a v parili dame sit..

• super, budete zladeni 😃
    vcera sombola z kameramanmi z arjan...velmi mili ludia, aj CD su v pohode, ajked priznam sa, tesvatby ktore boli v kulturnych domoch, tmave...to sa mi vobec nepacilo,este ze mi budeme matkrasnu svetlu miestnost...jedna bola tiez v takej peknej sale,ta bola v pohode, myslim, ze ich zoberiem ich...vsak oni nemozu za to,kde bola svatba 🙂

• z malo byt s

• obcas sa neda nic spravit pri sale..my sa budeme dohadova ako nechame zasvietene svetla..takze kameraman musi byt pripraveny..
    murinko mala krasne dvd..len skoda,ze to mali v dome odborov a hlavne,ze jej netancovali vsetci hostia..povodne mala mat ovela viac hosti,no vraj dost odrieklo ucast..ale mala krasnu svadbu.. 🙂
    ja sa zas obavam,ze nas bude privela..no baby mi poradili dat svedske stoly niekde inde..takze to sa este s nimi dohodneme..

• lea a kde budete mat svadbu a kolky budete? 😃

• ma krasne fotky, jej svatbu som nemala na cd

• bola nadherna nevesta

• v penzione anton..vraj sa tam v pohode zmesti 80ludi..tolko aj budeme mat..no aj tak mam obavy..ale este som nevidela ziadne fotky z ich restiky zo svadby..skoda..
    ale som s ich sluzbami spokojna..no uvidime,co bude na svadbe..

• urcite sa super zabavite, ked vas je tolko , kamoska mala 90 a bavili sme sa do piatej do rana...nepoznala som celu jej rodinu, ale boli to taki bezprostredni ludia, ze ma vytancovali, lebo moj prideleny druzba bol riadny druk 😃
    nas bude okolo 50

• my ideme tancovat s drahym..hadam uz teraz vo feb cosi odskusame..
    no my mame zatial dvoch druzbov..este jedneho treba poznahat..ale to je uloha draheho..kedze ja som zohnala uz jedneho..
    ale v rodine mam super ludi,ktori sa vedia fakt zabavit..tak hadam bude veselo.. 🙂

• leatea: ahojko, chcela by som sa ta spytat, kde davate piect kolaciky (asi najlepsie do IP) lebo aj my mame predsatvu drobnych kolacikov a nie take megy 🙂 , tak bey so bola taka zlataaaa. Vopred velmi pekne dakujem!!!

• ano, ja sa tiez na svoju rodinku spolieham...len ma trocha nahnevali draheho najlepsi priatelia, jeden chodilcele minuleleto na svatby zo strany svojej priatelky, a tento rok ked mali ist na nasum, tak idu opat na "jej" svatbu...ako sa vyjadril, pojdemna obrad to popradu a potom pojdem na nasu svatbu - je to jeden den, no uz ho vidim. adruhy pride zrejme tiez sam,lebo malybude mat pol roka a oni nevedia, ako to zariadia...ludia pritom s polrocnymi bábenkami uz cestuju k moru....
    ale kaslatna to, komu na naszalezi, nech pride, zabavime sa i bez nich...vecer ma pridu pozriet dasli kamarati, verim, ze bude super 😃

• basnik chcel napisat..... keby si bola taka zlata 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JUVI - svadobné dekorácie
    Spišská Nová Ves
    Svadobný e-shop... Predaj dekoračného materiálu, servítky, sviečky, mašličky, podbradníky, knihy hostí, magnetky, poďakovania a mnoho iného
    Kreatívna tvorba svadobnej dekorácie a rekvizít.
    Výroba na individuálnu požiadavku pre nevesty, agentúry a shopy.

Ovládni so mnou umenie svadby a staň sa silnou nevestou. #umeniesvadby #silnanevesta

Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov