Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
zajtra, nezaobrala som usb kabel ]-( zajtra idem spat do ba takze vecer okolo deviatej desiatej to sem hodim, mam sice len 4, lebo v Nikol sa nedalo fotit, atam mi jedny tiez krasne sadli...ale ked sme pirsli do kristiny, a videli pronovias a spol,.tak to bolo ine kafe :-) som pisala na dream teame...moja babka mala 6 metrovy zavoj a v kostole jej honiesli male druzicky...ako fo filme :-D
Odpovedať
lea, aco zakusky??? mna obliel pot, ze cukrarka si pyta 10 - 15 tis....ina v BA 500 zakuskov stoji 3500, ale mne pre 50 hosti + susedia v bytovke, co sa dava a pred bytovkou (nie vsetkym samozrejme, len par) my pride malo...a co som bola v BA na svatbe, nic moc zakusky....nam bude piect z Veleko Rovneho , ak poznas, nedaleko Kotesovej
Odpovedať
v nikol sa sice neda fotit,ale ak si im sympaticka,tak dovolia :-p ako mne 8-) no ja by som chcela nejaky zavoj..zatial netusim aky..ale mam rezervovany jeden.. a zakusky..ani nehovor..uz ich mame sice zajednane,no bola som taka napalena.. ]-( netusim,kolko nas budu stat zakusky..ale kupujeme suroviny..a budeme mat okolo 3,5t lebo ta baba robi take drobnucke..a to mozno este doobjednam zo dva druhy..lebo sa obavam,ze bude malo a v tej krabici sa to strati.. len torty nemam..ale hadam sa s tebou dohodnem..
Odpovedať
my dame robit jednu tortu, jednu da michalova mama, dalsiu da babka a teta, a jednu estemoja mama, myslim, ze to stac ibohate....vyzdobu afarbu este nemam dohodnutu, daju nam na vyber, len kvetivova vyzdoba saly bude stat vraj 4tis. a chcem zo zivych kvetov...sa to zbiera, tie peniazky...no, uvidime, este je cas na detaily...kolko bude prostriedkov :-)
Odpovedať
ak chcem zo zivychkvetov malo byt, nie zechcem :-D
Odpovedať
...a majitel saly mamin dobry znamy nam zrejme zabezpeci vypustenieholubic ked budeme vychadzat z obradu :-D :-D :-D
Odpovedať
...boze, take ceremonie.... :-D
Odpovedať
no nas vyzdoba say by mala stat asi 5t..ale to je uplne v pohode..a budeme mat asi len dve kytice umele..a dalsie tri budu zive..a hooodne bohate.. my asi rozdame ryzu :-D
Odpovedať
mne sato nahodou paci, ked tych mladomanzelov obhadzuju, krasne fotky z toho s om videla ;-)
Odpovedať
preto by som to aj ja chcela mat..vyzera to fakt super..len sa budeme musiet este dohodnut na vychadzani z kostola..lebo vacsinou je zvykom,ze mladomanzelia idu prvi..
Odpovedať
treba zaplatit komparz :-D
Odpovedať
a to je co? :-o
Odpovedať
Článok sa načítava...
komparzisti, myslim co hraju fo filmoch napr. ludi na ulici, alebo robia divakov v sutaziach televiznych :-D ale to som myslela len zartom ;-)
Odpovedať
jaaj..uz mi doslo :-D no mne stacia druzicky a moja tvrdohlavost..druzicky dostanu presne instrukcie a aj hostia,ze co ako to bude v kostole..pripadne este knaz povie na konci..a druzicky budu rozdavat ryzu,tak hadam kazdeho trkne,co s nou :-D
Odpovedať
...no jo druzicky....tak to bude los porblemos...snad moja sesterka, bratrancova frajerka, draheho frajerka...kolko ich takma byt? :-D
Odpovedať
kolko si vyberies..ja som sa dohodla na troch..uz ich len obliect rovnako..lebo sa mi to hrooozne paci..ked su druzicky rovnako oblecene..
Odpovedať
ano je to pekne, ale na toto som uz ja fakt leniva...ael myslim, ze tri budu stacit, ak budu suhlasit :-D
Odpovedať
no mne tri stacia..uz si konecne vybrali aj saty..takze vo feb musim najst dobru krajcirku v ziline..a pozriet latky ake maju..a v parili dame sit..
Odpovedať
super, budete zladeni :-D vcera sombola z kameramanmi z arjan...velmi mili ludia, aj CD su v pohode, ajked priznam sa, tesvatby ktore boli v kulturnych domoch, tmave...to sa mi vobec nepacilo,este ze mi budeme matkrasnu svetlu miestnost...jedna bola tiez v takej peknej sale,ta bola v pohode, myslim, ze ich zoberiem ich...vsak oni nemozu za to,kde bola svatba :-)
Odpovedať
z malo byt s
Odpovedať
obcas sa neda nic spravit pri sale..my sa budeme dohadova ako nechame zasvietene svetla..takze kameraman musi byt pripraveny.. murinko mala krasne dvd..len skoda,ze to mali v dome odborov a hlavne,ze jej netancovali vsetci hostia..povodne mala mat ovela viac hosti,no vraj dost odrieklo ucast..ale mala krasnu svadbu.. :-) ja sa zas obavam,ze nas bude privela..no baby mi poradili dat svedske stoly niekde inde..takze to sa este s nimi dohodneme..
Odpovedať
lea a kde budete mat svadbu a kolky budete? :-D
Odpovedať
ma krasne fotky, jej svatbu som nemala na cd
Odpovedať
bola nadherna nevesta
Odpovedať
v penzione anton..vraj sa tam v pohode zmesti 80ludi..tolko aj budeme mat..no aj tak mam obavy..ale este som nevidela ziadne fotky z ich restiky zo svadby..skoda.. ale som s ich sluzbami spokojna..no uvidime,co bude na svadbe..
Odpovedať
urcite sa super zabavite, ked vas je tolko , kamoska mala 90 a bavili sme sa do piatej do rana...nepoznala som celu jej rodinu, ale boli to taki bezprostredni ludia, ze ma vytancovali, lebo moj prideleny druzba bol riadny druk :-D nas bude okolo 50
Odpovedať
my ideme tancovat s drahym..hadam uz teraz vo feb cosi odskusame.. no my mame zatial dvoch druzbov..este jedneho treba poznahat..ale to je uloha draheho..kedze ja som zohnala uz jedneho.. ale v rodine mam super ludi,ktori sa vedia fakt zabavit..tak hadam bude veselo.. :-)
Odpovedať
leatea: ahojko, chcela by som sa ta spytat, kde davate piect kolaciky (asi najlepsie do IP) lebo aj my mame predsatvu drobnych kolacikov a nie take megy :-) , tak bey so bola taka zlataaaa. Vopred velmi pekne dakujem!!!
Odpovedať
ano, ja sa tiez na svoju rodinku spolieham...len ma trocha nahnevali draheho najlepsi priatelia, jeden chodilcele minuleleto na svatby zo strany svojej priatelky, a tento rok ked mali ist na nasum, tak idu opat na "jej" svatbu...ako sa vyjadril, pojdemna obrad to popradu a potom pojdem na nasu svatbu - je to jeden den, no uz ho vidim. adruhy pride zrejme tiez sam,lebo malybude mat pol roka a oni nevedia, ako to zariadia...ludia pritom s polrocnymi bábenkami uz cestuju k moru.... ale kaslatna to, komu na naszalezi, nech pride, zabavime sa i bez nich...vecer ma pridu pozriet dasli kamarati, verim, ze bude super :-D
Odpovedať
basnik chcel napisat..... keby si bola taka zlata :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?