Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
tinka..toto je znama draheho mami..povodne som chcela dat robit do predmieru..robi tam super zakusky..len my toho uz teraz mame dost,tak sme dali robit tejto..pozriem na tu z predmiera cislo a poslala by som.. luko..no mne tak dobra kamoska povedala,ze nepride..mala byt mojou druzickou..aj sa tesila a jedneho dna zmenila nazor..nic vtedy nema..len jednoducho nechce ist..tak som zhanala nahradu miesto nej..ale zas nie som typ cloveka,ktory sa doprosuje..ked nechces,nechod.. :-p
Odpovedať
maspravdu, moja naj pride, ak nebude vo Vychodnom timure aleboniekde indez achranovat svet :-D je lekarka :-x
Odpovedať
tinka..nenasla som na nu kontakt..este sa vecer popytam draheho,ci nema nahodou..ale viem ako sa vola..a predmier nie je taka velka dedina.. luko..no ja sa nerozculujem..skodi to krase :-D stacia mi tie dalsie stresy..co mam teraz..kvoli tym doktorom..a este aj cosi okolo svadby..v aprili mame ist pozyvat osobne ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
ja som osobne zrusila, som zavolala a nech ma maju radi :-D :-D :-D aleniekedy satomu skratkaneda vyhnut...to zvladnes ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky... lea tak som na chvilku prisla pozriet aj vas :-) co mate nove?
Odpovedať
ahoj matka, ja mam vybrate satocky, :-D na 90%
Odpovedať
a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
luko: ake si si vybrala? v ZA nejake?
Odpovedať
no moj priatel si to tvrdo presadzuje..tak som mu povedala,ze ked bude mat tolko volna,tak niektorych mozeme osobne pozvat..ak nebude mat volno,tak ja sama chodit nebudem :-p :-D a niektorym aj tak len posleme oznamko..kedze som povedala,ze urcitych ludi nejdem osobne pozyvat..nemam cas a ani velmi chut =-) ahoj mati..ako idu pripravy..co nove uz mate..som si vsimla,ze uz oblek,ci kravata je obstarana..a popolnocne uz mas..a co dalej? :-)
Odpovedať
ahoj fifi..si predstav,ze si vybrala uplne ine ako povodne chcela :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, tak to som zvedava... ja som prisla akurat zo skusky, tak to pravo mam za A :-D a ideme k nasim pomaly
Odpovedať
fifi..blahozelam..ty bifla :-D ja som urobila nejake tie fotky okolo svadby..mam uz konecne odfotene saty na redovy..ale su neupravene a bez spodnicky..ale nemam ich na sebe..to az ich prisposobim postave a usijem spodnicku.. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
fifi, ano v kristine: http://www.mojasvadba.sk/album/album.... svopje fotky este hodim neskor
Odpovedať
fifi,blahozelam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fiha a kde su fotky, v albume? :-. mam slabu baterku na notebooku, pozriem vecer, ak su tam :-D bifla nie som, dostala som D z obchodneho podnikania ]-( som nahnevana, lebo som tu pracu mala dobru ]-(
Odpovedať
fifi, ano v album su tie prve tri obrazky moje saty,svoje fotky esten emam stiahnute
Odpovedať
Profilova fotka
luko tvoje saty su kraaasne aj som ich skusala ale mne moc nesedeli :-( no ja uz mam tiez saty : http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... plus dalsie vecicky v albume :)
Odpovedať
fifi..no este ich musim pridat do albumu..lebo len teraz som ich odfotila..a ked som sa pozrela na fotky..tak vyzeraju riadne mohutno..ale to je len kvoli tomu,ze som ich tak roztiahla.. :-D
Odpovedať
mata, super :-) aky je tomodel? vyzeraju moooc hezky
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem luko - je to model NICOLE
Odpovedať
jaj uz viem,nicol
Odpovedať
luko..tie iste,co mam aj ja :-D
Odpovedať
jaaj, budeme take krasne,ze vsetci opadnu :-D
Odpovedať
ano,lea, doslo mi, ze su to tie :-)
Odpovedať
luko..jasne,ze budeme..a najviac odpadnu zavistlivci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veru, veru budeme krasne - lea potom dam na ne pozor az su pouzitelne este aj pre teba :-D
Odpovedať
mata..no pred tebou ich bude mat este niekto..ale nemozem povedat..a ja som sa dohodla v salone,ze ak by ich objednavali znova,tak budem mat s vleckou :-p a navyse stale nie som 100% rozhodnuta..nasla som na ebay tiez pronovias..ale je to minulorocna kolekcia..takze uvidim..
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som tu bola dnes len na skok a uz bezim, papa :-)
Odpovedať
no jo, ja dufam, ze tiemoje budu aj v auguste vyzerat tak ano vcera na mne :-D ja som z nich cim viac uchvatena
Odpovedať
leatea: dakujem ti velmi pekne za ochotu, tak ked sa ti nepodari kontakt, staci meno, ja sa ju uz pokusim nejako vypatrat :-) este raz diq
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?