Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inac tak som v nich vyzerala ja: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... mne vadilo ze ten vrch je dost nizko...
Odpovedať
lucim sa, zatial, pa mzno vecer ;-)
Odpovedať
ano, to je :-D aj mne sa zda, ale ze mi to upravia :-)
Odpovedať
no ochotne boli,ked sm tam skusala..tak verim,ze vijdu vo vsetkom v ustreti.. :-) majte sa..ked idete..
Odpovedať
Profilova fotka
no mne vadilo vlasne ze mi z toho vytrca sadielko :-) tak mi povedala ze to robi kazdej neveste :-D no idem aj uz ozaj :-) papa
Odpovedať
mata..ja preto asi zvolim bolerko..aby nic nebolo vidiet :-D 8-)
Odpovedať
leatea: Ty máš dobrý prehľad o salonoch a šatách. Chcem sa Ťa spýtať, aké veľkosti šiat prevládajú v salonoch. Pýtam sa preto, že by som poprípade začala chudnúť..... :-) Ja má veľkosť 40.
Odpovedať
zustka..no mohla by si ich v pohode zohnat v nikol(prve,co som skusala boli 40..ale sa mi hrozne pacili)..potom pekny vyber ma salon amelia..novy salon za plavarnou danica ma tiez cosi zo 40..stitch by mal mat tiez..a kristina neviem..vsetko vyzeralo na 36-38..ale treba sa popytat.. kedze to nie je nejaka extra velka velkost,tak by to malo byt v pohode ;-)
Odpovedať
leatea: ďakujem za info. Takže začnem chudnúť. :-D Aj som si myslela, že to bude asi tak ako hovoríš, že budú skôr menšie čísla ako väčšie. Už som to oznámila môjmu drahému, že idem chudnúť, a povedal, že z čoho. :-) Že ma nebude mať za čo chytiť :-D . Ale to sú chlapi. Takže asi niečo malého začnem so sebou robiť. Cítim sa síce takto v pohode, ale vždy sa dá niečo zlepšovať. :-D
Odpovedať
no 40 nie je a taka hrozna velkost..no zavisi od tvojej predstave o satach..a niektore modely sa daju v pohode upravit na 40.. ;-)
Odpovedať
tak je fajn, ale asi moje šaty, ktoré si predstavujem, sú aj v albume, tak také by som chcela. A tie sa asi nebudú dať prispôsobiť. Ale uvidím, pôjdem popozerať salony, pozisťovať a tak, ale možno až tak v máji, júni, aby som vedela na čom som a či mi budú sedieť. No a vlastne, či ich budú mať. Lebo ak ich nebudú mať, tak potom budem musieť riešiť nové. :-(
Odpovedať
popozeraj si ich internetove stranky a uvidis,co maju..ale nie vsetky salony maju taketo saty..takze odporucm nenechavat to na poslednu chvilu..aby si nebola prilis vystresovana..
Odpovedať
Článok sa načítava...
tie, čo som si vybrala by mali mať v salone Kristína. No uvidíme. Keď tak nad tým premýšľam tak najviac času budem mať asi až v tom júni. Uvidím, možno pobehám už aj v marci, apríli.
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, luko: sa mi zda, ze tie saty, co si si vybrala, mala aj Matusik ;-) ked ich bola skusat, boli sme spolu s Murinkom s nou, su naozaj krasne ;-)
Odpovedať
fifitko25: ahoj. Pozerala som Tvoj album a Vy ste svad. hostinu mali v KD v Terchovej. Vyzerá to tam veľmi pekné. Ja som sa o tom dozvedela v stredu, tak som si dojednala stretko. Len mi pani povedala, že keď nás bude 60, že je na poschodí aj nejaký salonik, alebo tak nejak. Vy ste mali hostinu priamo v reštaurácii? Reštaurácia je na prízemí? Pozerala som aj stránku Terchovej a našla som tam fotky KD a podľa fotiek z vašej svadby to bolo v sále, kde je aj podium. Lebo neviem, čo mi teraz tá pani ponúkne, či len reštauráciu, či salonik, alebo tú sálu, čo ste mali aj Vy. Lebo tú by som si chcela pozrieť.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Zustka, ano mali sme svadbu v KD v Terchovej, na poschodi v sale priamo. Pre 60 ludi je to idealne miesto. Stoly sme mali riesene do pismena E, pod podiom bolo kopu miesta na tancovanie, na podiu sme mali DJ, kde bol pre neho, fotografa aj kameramana pripraveny stol. Boli sme maximalne spokojni. Vonku pred salou sa nachadza satnicka -ak by mal niekto kabaty, nove WC, zo saly sa da vyjst na balkon, ktory je nadkryty, cize aj fajciari si pridu na svoje. Urcite vam ponuknu hornu halu, ak vas bude 60, dolu v restauracii robia oslavy do max 40 ludi. Do IP ti poslem link na nase fotky - kludne si pozri pasaz "oslava", kde uvidis viac :-D mimochodom, kulturak je po rekonstrukcii, je tam krasny dreveny obklad, podlaha je laminatova - skoro ako plavajuca podlaha, dalo sa na tom v pohode tancovat - nesmykalo sa 8-)
Odpovedať
fifi..su to presne tie,ktore mala matka :-) zustka,ktory je to model..sa pochval aspon..
Odpovedať
fifi...si zlatá, ďakujem za info. Úplne super, potešilo ma to, že je to tam tak fajn. Už sa teším aké to tam bude na živo, keď to uvidím. A mohla by si mi do IP napísať aj ceny za stravnú jednotku? Ak môžeš, alebo aj rovno tu.
Odpovedať
model. St. Patrick a kolekcia z roku 2004, model č. 6848 alebo 6871. Ale moje number 1 je 6848. V týchto dvoch modeloch sú malé odchýlky, ale 6848.
Odpovedať
ups, to bola správa pre leateu, zabudla som.
Odpovedať
vyzeraju fakt dobre..kludne napis do salonu mail..a urcite ti daju vediet,ci ich maju..pripadne,ci vedia cosi take zabezpecit.. ;-)
Odpovedať
mne sa moc nepáčia šaty z kruhom, či už menším alebo väčším a ani šaty z korzetom. Ja som skôr na niečo takého jemnejšie a jednoduchšie. A môžem sa aj viac najesť a nebude mi vydieť veľké brucho. :-D :-D :-D ...to len tak zo srandy, nevyberala som si ich preto, že mi nebude vidieť brucho. :-D
Odpovedať
no mne sa zas pacia honosne saty :-D a brucho?no ked poriadne nebudem jest,tak nema z coho narast :-p navyse stale pocuvam,ze jem prilis malo..ale mne to staci..a musim este cosi zhodit,kedze som pribrala po prichode do uk ]-(
Odpovedať
no, to je síce pravda, že keď nebudem jesť poriadne, tak nemám brucho z čoho narásť, ale ja som práveže veľmi dobrý jedák, ja sa viem teda poriadne nafutrovať, a to sa môj drahý len čuduje, kde sa to do mňa toľko zmestí, a že to vôbec nie je na mne vidieť. :-D :-D A dobrého jedlo si viem vychutnať a hlavne neodolám, takže si musíme zajednáť niečo fakt dobré a ja sa pekne napapapám. A vlastne musia byť veľké porcie, leb takých jedákov ako som ja máme v rodine viac. :-D :-D Ale zas nie do prasknutia, pretože potom by som zas nemohla tancovať...... :-D :-D :-D a to ja tiež veľmi rada - tanec, to je moje. :-)
Odpovedať
tak to anton bude splnat..mne sa totiz na promociach stazovali,ze boli prilis velke porcie :-D ja zas viac popijam caje a tak podobne..takze ja si zaplnim zaludok niecim inym..obcas mam dni,ze sa napchavam..no stale to je v norme.. a viem,ze niektori by boli radi,aj by som sa napchavala..ale to ja neviem..a nechystam sa vyzerat ako tehotna..
Odpovedať
:-) to jo, to jo, každý máme to svoje, čo máme radi.
Odpovedať
no ja som to musela vymenit..ale uz som si zvykla za ten cas..nic ine neostavalo..ak som chcela normalne existovat.. ]-(
Odpovedať
máš problémy so žalúdkom, s trávením?
Odpovedať
presne tak..takze si musim davat velky pozor..preto aj tolko beham po doktoroch..v pondelok idem nejakeho kuknut..a potom zas na svk.. ale za tie roky som si uz zvykla..je to uz takmer 9rokov..a doteraz mi poriadne nic nezistili.. ]-(
Odpovedať
to je už dosť dlho, 9 rokov. Veď medicína za tie roky určite postúpila a oni ešte nevedia prísť nato, kde je vlastne príčina problémov. Snáď nato raz prídu, aby sa Ti polepšilo. Moja budúca švagrinká, tiež má problémy s trávením, ale aspoň vie, že nemôže jesť pikatné jedlo, pretože jej to nerobí dobre a ešte sa aj dostane vyrážky po tvári. Ale tiež si musí dávať pozor čo zje. Je to nanič, keď človek nevie presne čo mu je a ešte keĎ to ani lekári nevedia. :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?