Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • luko: a uz ich mas aj zajednane???

• okrem nemesis som ostatne dvoje skusala..mam ich aj v albume..a vybrala som si nicole..vsetko je z kristiny 🙂
    a aky typ postavy mas? mne sa nehodil nepal,lebo nemam dostatocny rozdiel medzi pasom a bokmi.. 😠

• luko: ja mam problem s bokmi ,kedze ich mam siroke 😞 takze neviem neviem
    skusala si aj nemesis?

• Sponzor fóra
  • lea: tak to sa nebudu potom hodit ani mne.....mam o dost uzsi pas ako boky....... 😐

• lea, ved tieto majukruhovu spodnicku, takze boky neries...nemesis, tam by mozno mohol byt problem, ten som neskusala

• nie lea, afra 😢

• jej, tento tam mal byt. 😉

• afra..no pokial nemas privelke boky,tak pohoda..sa pozri do mojho albumu..jednoducho ten pas nie je ani vidiet..a presne to sa stalo s oleaje,ktore som tak vemi chcela..
    ahoj luko..sa neviem dockat,az tu das fotky 🙂

• vecer okolo osmej budem home, takze okolo tej deviatej, ak ma drahy pusti k PC..sa prebojujem 😃

• afra, ked budes skusat tak zistis, aky typ ti ide najlepsie...ze lea, kto hovoril, ze kruhy nieeeee 😃 😃 😃 (zeby ja? 😃 )

• dobre..uz sa neviem dockat..
    afra..ak budes mat siroku suknu,tak boky schovas..len si potom vyberaj aj popolnocne saty vhodne..lebo uz som videla,ze nevesta mala hrozne boky,ktore krasne schovala svadobnymi satami,no popolnocnymi ich ukazala..

• lea, presne tak....niektori ludia nemaju sudnost...tiez budem mysliet na to, co ukazat a co schovat 😃

• afra,ano, mam ich zarezervovane, ale v marci si pridem este vyskust nove modely 😃

• afra nemesis som neskusala, lebo mne sa ziarivo biela moc nehodi, ale model je to krasny

• praveze uvazujem, ze saty si necham aj po polnoci...este uvidim.zasa az taky velky rozdiel medzi bokmi a pasom to hadam nebude......lebo az teraz zistujem, ze mam siroke boky.....predtym to nebolo vidiet 😒 .polovicke sa pacia saty, ktore nevyzeraju ako "nafukana slahacka". mne sa pacia saty s jemnou cipkou. a ma dost velke obavy zo skusania.....taky zvlastny pocit 😉

• Sponzor fóra
  • luko..presne tak..ja sa hadam dockam tej vlecky 😬
    inac..kruh si nemusis davat..len si nechaj spustenu suknu..niekedy to moze vyzerat velmi zaujimavo 😉 odporucam odskusat..ked tam pojdes.. 😉

• afra, neboj, vhodne zvolenym strihom tvoj problem sa zmeni na prednost.. 😉

• luko: a kedy v marci dojdu nove???? ja by som si chcela zarezervovat do velkej noci, lebo po velkej noci ideme na dovolenku, alebo najneskorsi termin je stred aprila, aby som stihla este aj kadernicku a vizazistku...

• afra..pokial mas rozdiel tak do 35cm..tak to je super..ja mam zial len asi cosi cez 20..a to je hrozne malo..

musim napisat do salonu ohladom kolekcie san patrick..lebo spominali,ze aj tu maju dostat..

• neviem presne kedy, skus tam zavolat a urcite ti povedia, aj ked si zarezervujes nejaky model, mozes si ho v ramci rezervacie vymenit za iny, ak bude volny

• lea, ano st. patrick

• http://www.field-ob.co.uk/ebay_pics/dress_large.htm

co na to hovorite..nedaju sa zohnat na svk.. 😠

• asi tam pojdeme zaciatkom februara a sak uvidim.....

• velmi zaujimave....na kvietky mam slabost 😃

• tie su prekrasne..........wow

• kocky ahojte, idem sa balit do BA....vecer teda snad sa prihlaim a hodim tu tie moje 4 fotky 😃

• ahoj a prijemne balenie 😉

• tiez pronovias..model olga..len minulorocna kolekcia..ale zdaju sa mi obcas zaujimavejsie ako model nicole.. 😒

• pozerala som sa do tvojho albumu a tie nicol ti naozaj pristanu 🙂

• a dokonca sa mi tie nikol na tej tvojej fotke zdaju krajsie ako na modelke...tam maju taku az neprirodzenu farbu.a mozno sa mi to len zda.....

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadbičkovo ponúka všetko potrebné pre vašu svadbu, množstvo originálnych doplnkov a dekorácií.
    Široký výběr svatebních dekorací a doplňků za super ceny. Veškeré nabízené zboží máme skladem a odesíláme jej do 24 hodin pracovního dne.
    Ponúkame široký sortiment svadobnej výzdoby, dekorácii a doplnkov, ktoré sú starostlivo vyberané pre Vás, sú vynikajúcej kvality, krásne a originálne.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov