Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
mam fotene vacsinou bez blesku..je to blizsie ku skutocnosti.. ;-)
Odpovedať
a uz mas nejaku predstavu o vlasoch?
Odpovedať
budu rozpustene a natocene..mala som tu jeden obrazok nevesty..ale to len na chvilku,kedze to vyzeralo ako skutocna nevesta..
Odpovedať
aj ja sa na zatial lucim...pa
Odpovedať
maj sa teda..papa
Odpovedať
Ahojte fifi...ďakujem za info k tej stravnej jednotke.
Odpovedať
tak ma mozte kuknut :-) http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
lea: ja by som tiez chcela rozpustene, ale mam ich dost kratke, tak to bude asi problem.... luko: pozerala som a fakt pekne...hlavne tie co mas zajednane ;-)
Odpovedať
no ja rozpustene keby ze mam aspon huste a dlhe, velmi sa mi to paci...takze u mna jednoznacne nejaky drdol
Odpovedať
vdaka afra, uvidime, ci najdem este nieco "lepsie" ale zatial som spokojna :-)
Odpovedať
luko: ked mne drdol nepristane:( takze nic ine mi asi neostane...len ich mam este moc kratke a jemne, takze aj ked ich mam pomerne huste, tak tak nevyzeraju :-| .......budeme musiet nieco vymysliet......
Odpovedať
ja som si par ucesov postahovala a verim, ze mi kadernicka poradi :-) neboj, urcite nieco vymyslite a budes kocka ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja mam tiez postahovane,ale len take po ktorych tuzim a su asi nezrealizovatelne..........take moje tajne snicky.aj tak som na tom este dobre pred rokom som bola kratuckovlasa :-) ja sa tiez spolieham na kadernicku, ono ale ani tie vzdy nemusia poradit dobre...podla mojich skusenosti
Odpovedať
luko..a co ti nesadlo na modeli rahman?inac ten nicea vyzera velmi dobre na tebe ;-) afra..ja som chcela dat pred svadbou trvalu..ale kadernicka sa zlakla,takze pojdem na skusku uz v aprili a ak mi nevydrzi uces do dalsieho dna,bude mi ju musiet spravit :-D na uces som nasla zaujimavu slovensku stranku.. hairweb ;-)
Odpovedať
lea rahman je to cislo 4.? tiez sa mi pacili :-) vdaka, ale po uprave verim ze budu vyzerat este lepsie :-D
Odpovedať
ahojte pozerám, že preberáte účesy.. :-) Ja som mala tiež krátke vlasy, ale pred viac ako rokom som sa rozhodla, že si ich nechám narásť, aby mi mala z čoho kaderníčka spraviť účes. Nie sú moc dlhé, ale počítam, že mi ešte do októbra niečo podrastú a snáď by bude môcť moja kaderníčka spraviť účes, aký si predstavujem. Dosť rýchlo mi síce rastú vlasy, tak snáď budem spokojná. :-)
Odpovedať
mne tiez dost rychlo rastu,a le kedze som ich mala predtym kratke, tak spodne mam tak po lopatky a tie vrchne ani nie po bradu....takze neviem neviem.........najhorsie, ze uz roumyslam,ako sa dat ostrihat :-|
Odpovedať
afra: no, tak to máš podobnú dĺžku vlasov ako ja.
Odpovedať
zustka: a mas aspon nejaku predstavu, aky uces chces mat?
Odpovedať
afra: ak by som Ti mala poradiť, tak ešte vydrž a nedávaj sa ostrihať. Potom, keď sa Ti nebude dať urobiť taký účes, aký si predstavuješ, určite Ti kaderníčka niečo vymyslí. Ale lepšie sa dá čarovať s dlhšími ako s kratšími, takže každé ,,podrastenie" vlasov je dobré.
Odpovedať
afra: ja by som chcela nejaký drdol, teda vlasy zopnuté vzadu, aby mi nezavadzali. Neviem, si to teraz ešte predstaviť, ale chcela by som do toho drdola malú slnečnicu, nie úplne malú ani veľkú, ale takú stredne veľkú. Len neviem, či by sa radšej nehodili drobnejšie - jemnejšie kvietky, keď kyticu budem so slnečníc. Uvidím, čo mi poradí moja kaderníčka, lebo od nej si dám poradiť, je úplne super. A vlastne sa účes bude odvíjať aj od toho, či budú mať šaty, ktoré chcem. Aby to všetko so sebou primerane ladilo. :-)
Odpovedať
zustka: ja viem ja viem......len sa mi strasne nechce cakat....joj, uz aby boli dlhe
Odpovedať
ja by som chcela len bud celenku alebo nejky kvietok do vlasov...za zavoj moc nie sme. no ale nemam ani predstavu o satach, takze sa nechame prekvapit. my sme tiez najskor chceli moc slnecnice, ale nakoniec sa nam zapacila jablkovo zelena farba, tak to vsetko zladime do zelenej.
Odpovedať
Profilova fotka
caute :-)
Odpovedať
afra: ja premýšlam nad výzdobou zelená so žltou, prípadne len žltá, alebo zelená. Ešte nie som rozhodnutá na 100%.
Odpovedať
ahoj fifi, mam dilemu :-) sa mi zda, ze v skusanych satach vyzeraju tie na fotke c.2 lepsie, ale tie co som si vyberala c. 1, mam pocit, vyzerali zas lepsie v skutocnosti aj som sa v nich citila ako ryba vo vode a snad sa traja ludia nesekli :-D
Odpovedať
zustka: ja som videla fotky zo zlto oranzovej-v tejto farbe boli len servitky a bolo to velmi krasne.my sme chceli len cisto slnecnicovu.slnecnice su nadherne.... :-)
Odpovedať
luko: mne sa na tebe pacili tie prve.......
Odpovedať
Profilova fotka
luko: to sa ti len zda, pristanu ti oboje :-D nicea ti boli asi volnejsie, rahman viac sadli, lebo boli lepsie upravene na tvoju postavu.... oboje su super ;-) skus si predstavit, ze budu nicea na teba ako uliate, zivotik bude vyssie a bude drzat ako prilepeny :-D taky isty problem som mala so satami aj ja, vobec som si nebola ista, ci mi sedia, lebo mi boli velke, ked som ich skusala....a na prvej ostrej skuske , ked uz boli zuzene, som sa na ne nevedela vynadivat :-D
Odpovedať
afra: Na jednej strane by bolo celkom pekné mať výzdobu podobnú ako mám v albume, ale chcela by som tam aj zelenú. Ale na druhej strane mi to príde možno moc také preslnečnicované a v jednoduchosti je krása, takže možno bez tých slnečníc po stoloch, alebo možno len za našim hlavným stolom by mohli byť a na ostatných len niečo malé do žlta ladené. Servítky by potom boli riešené asi striedavo, jeden žltý, druhý zelený. A vlastne, keď teraz uvažujem, tak ja musím mať kombináciu dvoch farieb, pretože od toho sa potom odvíja ešte jedna vec, ktoá bude o polnoci. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?