Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • luko: tiež sa prikláňam k názoru fifi. Myslím si, že keď by Ti tie prvé ešte upravili, tak by Ti sedeli lepšie. Ja teda nie som odborníčka v skúšaní svadobných šiat, mňa to len ešte čaká, ja mám síce úplne iný vkus, ale boli oboje na Teba fajn. Ale ak by som povedala svoj názor taký presnejší, tak asi tie prvé.

• zustka: tiez sme boli zladeni s "vyzdobou" po polnoci 😃 do cervena 😃 😉

• zustka: my budeme mat na stoloch len vazicku s jednym kvietkom, zelene a biele servitky a zelene sviecky a menovky...nic viac. a na hlavnom nejaku velku prevesenu ikebanu.....keby tam toko bolo viac, tak by to uz bolo velmi zelene.my ziadnu kombinaciu vlastne ani nemozeme robit, lebo na stoloch budu obrusy smotanovej farby

• Sponzor fóra
  • fifi: nemala som na mysli oblečenie, že sa pôjdem prezliecť a že budem z mojikom zladení. Ja chcem byť v svadobných šatách až do rána. Ja budem mať domček s pomarančov a krepového papiera a je krajší, keď je urobení v kombinácii 2 farieb, je potom krajší. 😃 😃

• my sa budeme hodit aspon k tym smotanovym obrusom 😃 😃

• zustka: a mozem sa spytat, co to ten domcek je?????

• aky domcek? 🤔

• fifi...si to vystihla, asi to bude tak,lebo v nicei som sa citila uplne prirodzene, ako keby boli pre mna usite 😃
    pojdem tam este v marci koli novej kolekcii, tak to skusim opat nafotit.

vdaka kocky, dobru nocku

• luko aj ostane: bru nocku, ja idem tiez hajat, zajtra vstavam 5:30 😠 praca vola....

• aj tebe luko 🙂

• takže babenky:
    nie je to nič zložité. Ja som raz bola na jednej svadbe a bolo to ako také malé prekvapenie, keď sa ide hádzať na tanier, tak som to začala používať na rodinných svadbách. Takže používa sa to teda, keď sa idem hádzať na tanier. Nie je to také obyčajné ako tanier, a príde mi to také vhodné a pekné. Len neviem, či sa mi to podarí Vám opísať ako sa to robí. Ak nájdem fotku, tak ju dám do albumu.
    Je na to treba:
    9 pomarančov, nie moc veľkých, takých stredných, ale dosť tvrdých
    12 guľatých paličiek - na konci zastrúhaných ako ceruzka
    krepový papier - krajšie je to z 2 farieb
    priesvitná lepiaca páska
    1 sviečku.
    Postup: ten sa mi ťažko takto dá vysvetliť.

• fifi, luko: dobrú nôcku

• zustka:vyzera to zaujimavo,ale fakt si to neviem ani predstavit.este som to nikde nevidela. 😕

• aj tebe a aj fifi 🙂

• dievčence, už je v albume, ale upozorňujem, tento som ja nerobila. Nie je taký ako by mal vyzerať, pretože osoba si moc nedala na ňom záležať. Ja ho viem urobiť krajší....a to nie je samochvála, naozaj. 😃 Krajšie foto nemám, ale na predstavu myslím, že bude stačiť. 😉

• Sponzor fóra
  • luko..nicea vyzeraju pekne aj zo zadu..nezabudaj,ze v kostole sa budu vsetci pozerat na tvoj chrbat 😉 takze aj na to mysli..a ja co mam v albume skusane rahman,tak v zadu mi divne odstavali..je jasne,ze mozno by to neodstavalo,no osobne sa mi to nepacilo..
    ale ked sa chces este potrapit kukni album murinko..ona mala rahman..a matusik zas mala nicea 😉

• ešte som zabudla, tento je moc huňatý, a nebal by byť taký, nastrihala veľmi veľké pásiky.

• no vyzera super ten domcek.. 🙂

• ozaj, a je celý položený na drevenej doske obalený do krepového papiera.

• a este raz mi povedz,co sa to s nim robi..

• a oprava, zle som spočítala tie paličky, nie je ich 12, ale 16.

• lea: takže u nás je to tak, keď sa ide hádzať na tanier, tak sa zhasnú v sále svetlá, nie teda všetky, ale aby bolo také intimčo, aby vynikla sviečka, pustí sa nejaká pomalá pekná hudba, to záleží už na fantázii, a prvý družba s prvou družicou, teda prvý družba ho nesie a družica ide vedľa neho, a položia ho pred mladomanželov a postaví ho na stôl. No a potom hostia nosia obálky a hádžu ich do toho domčeka. Vlaste je to taká obmena nie na tanier, ale do domček. A je to také zaujímavejšie, teda aspoň ja si myslím. To je môj názor. Mne sa to veľmi zapáčilo a my to tak robíme. A Už som to robila zatiaľ na 2 svadby. Zatiaľ ich v našej rodine nebolo toľko.

• znie to velmi zaujimavo..my budeme mat redovy..takze tam sa budu vyberat peniazky 🙂

• to ja nepoznám, niekde tu som čítala, že je to vychodniarsky zvyk, ale ja ho nepoznám. Priblíž mi ho nejako.

• lea: už som si ho pozrela na nete - podstatu redového tanca. Tiež zaujímavé.

• vies,uz ked som z toho vychodu a svadba bude na zapade,tak nech cosi vidia..lebo mne sa to odcepcenie moc nepaci..

• na strede Slovenska 🙂 jasné, nech vidia niečo nové, aké sú zvyky aj inde. Určite to bude príjemná zmena.

• no a este ked pridame ten slub svokier..tak to bude aspon zabava..

• tak to asi bude sranda. 😃 😃

• lea: tak ja idem už do hajan. Dobrú nôcku.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Lilies
    Trnava
    Splnte si svoju svadbu snov, Lilies tím je tu Vás!
    Svadbičkovo ponúka všetko potrebné pre vašu svadbu, množstvo originálnych doplnkov a dekorácií.
    Široká ponuka svadobných služieb.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov