Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • len mi to este moja mama musi odobrit..

• pekne sny prajem..ja mam hodinu pozadu..takze mam este cas..a vstavam o pol osmej..teda pol deviatej u vas 😛 😃

• lea, vdaka za IP 🙂

• Sponzor fóra
  • ahojte ŽIlinčanky. Ja mám dnes taký super deň. 😉 Dnes som sa dozvedela, že idem organizovať jednu svadbu. Moja sestra sa vydáva a požiadala ma, či by som jej ju pomohla zorganizovať. To je také super. Normálne som z toho hotová.

• ahoj Jani,
    to je ale skvele 😃 normalne ti tisko zavidim, musi to byt super, pomahat jej pri takej super prilezitosti, hlavne, ked sme si to vsetko tiez pred svadbou riadne uzivali 😛 kedy planuju svadbu? 😉

• ahoj janka tak to je super sprava....pla 🙂 novanie je na tom najlepsie

• No veď to plánovanie. A ešte mi zložila takú poctu, že ja som v tom zbehlá a chce, aby som to zorganizovala. Tak to je také skvelé. Plánujú to na apríl alebo marec, pretože čakajú bábätko. Takže máme toľko radosti naraz. Budem aj tetou. To je také skvelé 😉
    To plánovanie si musím vychutnať, lebo viackrát sa mi to už asi nepodarí. Keďže mám len jednu sestru. A zaspomínam si aj na svoju svadbu a jej organizovanie. Na svadbe bola družička a keď jej starejšia povedala, že do roka sa má vydať, ešte ani netušila, že má pravdu 😃

• to je skvele Jani, aj to babatko 😉
    ja mam tiez len jednu sestru a aj Mato ma jednu, obe sa uz vyjadrili, ze budem hlavny svadobny organizator, ked to pride 😃

• Takže teba to tiež čaká. 😉 No aspoň to mám ešte čerstvo v hlave. 😬 Len to bude komplikovanejšie tým, že ona sa bude zrejme vydávať v Žiari. Tak to budem trochu organizovať na diaľku. Ale keď sa chce, všetko sa dá 😉

• to nie je az taky problem, kolko kociek je v zahranici a zvladaju to perfektne,aspon mas dovod chodit domov castejsie 😃

• No veru, ale nezaprelo sa to vo mne.
    Keď som sa to dozvedela, hneď prvá otázka bola: Máš zajednanú sálu? A kde pôjdeš pozerať šaty? A najmä termín. Ale ten sa určí asi až tento víkend, tak potom to všetko začne. 😉

• super 😛

• ahojte..
    murinko..tak to si si este neoddychla od svojej a uz ides pripravovat dalsiu 🙂 blahozelam k babu 😉

baby..sa mi vobec nechce byt v praci..uz nech je koniec.som sla spat o druhej rano 😃

• ani mne sa tu dnes nechce byt, je tu dusna atmosfera, vela roboty a cely den ma boli hlava 😠

• No Zuzi, tak to ti nezávidím. Mňa keď bolí hlava, tak neurobím vôbec nič. Mne sa dnes tiež nechce byt v práci 😬

• Sponzor fóra
  • uz som si dala aj liek, ale opat sa to vratilo 😞

• a co na to berieš? Mne vždy dobre zaberie Valetol

• panadol, brufen v horsom pripade, tak si ho asi dam

• no ja už som tieto silné lieky zavrhla. Lebo mi nerobili dobre. Ale panadol je vraj dobrý

• no dnes ocividne nefunguje ani panadol 😞 esteze sa moj mily manzel rozhodol, ze dnes vari on, mam vraj oddychovat 😃

• tak to je skvelý manžel. Keď je nízky tlak, tak mne tiež býva takto zle. Zrejme to môžeš mať tiež z tlaku. Tak by si nemala pozerať do PC 😐

• no ja citim, ze som asi od mamy dostala chripanu hnusnu alebo co 😞

• citim priedusky a hrdlo 😐

• no Jani, v praci musim cumiet do PC, inak to nejde, poobede si dam pauzu, tento tyzden este musim napisat pracu na temu priemyselna revolucia a jej socialne a ekonomicke dosledky 😠 a naucit sa uctovnictvo 😐

• tak toto vas pobavi, ak ste to uz nekukali:

😃

• ahoj luko vybrala si si krasne saty 🙂

• vdaka 🙂 verim, ze budu 😉

• Ahojte:
    lea: už mi odpísali zo salónu Kristína, super správu. Mode šiat, ktoré chcem majú, vo veľkosti 40 v bielej farbe na moju výšku a sú na náš termín voľné. Tak som rada. V blízkej dobe si ich pôjdem vyskúšať, dúfam, že mi budú aj sedieť a budem sa v nich cítiť dobre. A cena je tiež fajn. 🙂

• ahojte..tak uz som konecne doma..aj ked len na chvilku..musim ist ku doktorovi..som zvedava,ci mi cosi povie na ten pobyt v nemocnici..studujem akurat nejake slovicka ohladne chrob..lebo vraj bude zvedavy,co mame v rodine..

• Kati: drzim palce, daj vediet, ako si pochodila 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame široký sortiment svadobnej výzdoby, dekorácii a doplnkov, ktoré sú starostlivo vyberané pre Vás, sú vynikajúcej kvality, krásne a originálne.
    Zabezpečíme všetko pre tvoju svadbu alebo iný event.
    Svadbičkovo ponúka všetko potrebné pre vašu svadbu, množstvo originálnych doplnkov a dekorácií.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov