Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • nemala som tam asi ist..aspon by som si nepokazila naladu..nasli mi totiz cosi na zlcniku a musia to ostranit,lebo mi to moze spravit privela problemov..este ma caka vysetrenie na svk,tak som zvedava,co povedia tam..ale obavam sa,ze budu to isteho nazoru.. 😒

• odstranit chirurgicky? stale lepsie Kati teraz, ako keby to malo byt este horsie 😐

• kolegyna mi povedala,ze by ma nemuseli operovat,ze uz pouzivaju na cosi take laparoskopiu..ale on mi nehovoril,ako to odstrania..kedze som mu povedala,ze este pockame..ak by to teraz vybavoval,tak do pol roka by som to mala podstupit..no nechcem si pokazit svadbu..takze neskor..

• Sponzor fóra
  • tak vyberali mojej segre slepak, mala tri dierky v bruchu, vyzeralo to srandovne 🙂

• aj kamaratovi..ale aspon jednou vecou ma potesil,ze mi nepride z nemocnice list,ze idem na zakrok..

• nerozumiem, co ta na tom potesilo 🤔

• ze nemozem necakane dostat list z nemocnice..ako sa to stalo pri vysetreni..som sa vratila z svk a nasla si list,ze musim ist na vysetrenie..neviem si predstavit,ze by som prisla odniekial a teraz najdem list,ze vtedy idem na zakrok..takto si to mozem aspon troska naplanovat..

• aky si mala den..okrem toho,ze sa ti nechcelo byt v praci..tak ako mne..

• ale v podstate dobry den, akurat sa pokusam pisat seminarku na temu priemyselnej revolucie, veceru robil muzik 😃

• no mne zas milacik cosi posielal,ze potrebuje kuknut na to cosi..chemia..ved vies 😃

• chemia??? 🤔

• no jasne..ved pracujem v labaku 😃 a mam za sebou chemicku priemyslovku 😃 😎 takze teraz mam taku pauzu od matiky 😃

• co studuje tvoj skoro-manzel?v 😃

• na specialnom inzinierstve..ale aky odbor netusim..akurat som mu napisala.. 😃
    ale som sa dopracovala,ze neviem,co mi studuje 😃 a to som ho ja ukecala na skolu 😃

• to nevadi, zistis 😃 😃

• Sponzor fóra
  • ze az dalsi rok sa bude specializovat..ale asi je to teraz,ze zachrane systemy alebo sluzby..nikdy neviem 😃

• fiha fiha, to znie zaujimavo 😃

• aj mne sa zda..som zvedava,kde sa potom uplatni..chcel studovat krizovy manazment..ale neviem,ci nan pojde..to je vsetko okolo nejakych katastrof 😃

• no ja mam manazment tiez, ten "vseobecny" heh, aj manazment projektov, aj manazment verejnej spravy 😬

• a co budes potom s tym robit?chces zmenit pracu?

• zatial nie, bavi ma pracovat v energetike... 😉 chcem si vybudovat miesto manazera 😉

• jasne..a potom zarabat tak,aby si za rok mohla postavit dom 😉

• no jasne, to aj skor 😃 teda so stavbou domceka, lebo manazer budem asi az po materskej 😃

• a kedy sa chystas na matersku?
    ja ked som to tak ratala,tak nesmiem ostat dlhsie ako tri mesiace,lebo ked sa rozhodneme pre vlastne byvanie..budeme potrebovat hooodne penazi..

• no Kati, rozpravali sme sa, ked ukoncim Bc. takze o rok a pol 😉 a tiez nechcem byt dlho, lebo potrebujeme peniazky, takze si to budeme musiet zariadit

• lea: prajem Ti, aby to nebolo nič veľmi vážne - na žlčníku, ale ja by som asi radšej robila niečo s tým, čím najskôr, keď sa bude dať.

fifi: a už máte nejaký pozemok? My tiež už zháňame asi tak vyše roka a zatiaľ nič takého pre nás aj finančne vhodného.

• no rysuje sa nieco zustka, este dotiahnut veci s katastrom - moj tatino ma jeden dobry pozemok, co by sme chceli 😉

• fifi...tak super. To je základ, aspoň budete mať jednu vec vybavenú a potom sa už budú vybavovať veci okolo projetku, stavebného povolenia a tak. My sme mali a teda ešte stále máme zajednaný pozemok, lenže už ho majiteľka mala predávať v septembri minulého roka, potom sa to presunulo na jar tohto roka a keď som jej volala minulý týždeň a povedala, že to vyzerá reálne až na budú rok. Takže mi povedala, aby sme šetrili peniažky a že ak počkáme, tak to pôjde. No len kto vie, aká bude potom cena, keď príde aj euro. Už sme sa tešili, že pozemok budeme mať tento rok a že sa pomaly pustíme do projetku, stav. povolenia a tak. No tak ešte musíme premyslieť, či budeme čakať, alebo sa pozrieme po niečom inom.

• fiha, to je divne, ze vas tak natahuje, caka asi, kym sa zdvihnu ceny nehnutelnosti, tak radsej si asi urobte nieco aj do zalohy... aj my tak budeme... pozemok je dolezity. Len my urcie nezacneme stavat skor ako o 5 rokov, takze ostatne veci pockaju

• fifi...vieš ja už neviem, čo si mám o tom myslieť, je to čudné. Ešte sa tam majú dotiahnuť inžinierske siete a že to trvá určitý čas. Ale podľa mňa, keď to chce predať má viacerých záujemcov, tak by sa mala snažiť to urýchliť, ale možno jej ide asi o cenu za pozemok. To bude asi to hlavné. No a ak by sme teda zohnali pozemok, tak by sme radi začali stavať čím skôr.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Lilies
    Trnava
    Splnte si svoju svadbu snov, Lilies tím je tu Vás!
    V našom svadobnom obchode www.svadobnystyl.sk nájdete všetko potrebné pre vašu svadbu. Od krásnych svadobných šiat, cez spoločenské šaty až po množstv
    Vyrábame na zákazku mašle na stoličky - režeme so zatavením koncov (nepárajú sa). Tiež predávame stuhy, látky a rôzny dekoračný materiál.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov