Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ja som za, kedy? 😉

• no som na svk medzi 16-22.2. len 18. poobede idem na vychod a pridem 20. poobede..aspon tak planujem..
    ale mozeme sa dohodnut,ze bud streda,stvrtok alebo piatok.. 😉 20,21 alebo 22. 🙂

• 🙂 suhlasim, beriem na vedomie

• Sponzor fóra
  • vytvorim zas tabulku..ak nie dnes,tak zajtra..nasla som totiz cosi zaujimave 😃

• co take?

• zaujimave clanky,ktore mi treba precitat..a budem rada,ked to do polnoci precitam..kedze o deviatej mi ide serial 🙂

• chi chi mne o osmej 😃

• a aky pozeras? ja odlozeny pripad 😃 😎 este by bolo dobre zistit,kedy chodi csi 😃

• velmi krehke vztahy 😃

• no ja som sa minule nasmiala,ked som si pisala so segrou a ta mi spominala,ze jej manzel pozera zufale manzelky 😃 😮

• hehe, nahodou je to dobra sranda 🙂

• no ja nemam moznost..ale pozeravam susedov..aj ked teraz len z archivu 😠

• hm, aspon ze je to internetove vysielanie ze 😃

• aspon cosi teda.. 😃 ved aj spravy sledujem pravidelne,ci sa niekde nasa kamaratka neobjavi 🤔

• no dnes nebola, ale vcera a predvcerom hej 😃

• Sponzor fóra
  • a prave tieto dvoje som nevidela..vcera som nemala absolutne cas..ale uz si ich aj idem pustit 🙂

• ahojte 🙂
    tak ja som este na babyssitingu.....ale dnes vynimocne mam net....lebo mi nepovedali,ze budem do 22,00 a ja som si nedoniesla veci na ucenie....tak som sa ucila trochu cez net.....
    teraz mi ten cas ide pomaly,bez ICQ 😢 a vo stvrtok uz nebudeme mat vobec doma pocitac,ked ho reklamujeme.... 😢 ale hadam aspon na net niekde skocim.....
    😉

• ahoj,tak ja som rada,ze som doma..sme to mali hrozne v praci.. 😠

• ahojkaj, hrozne?? a co ste tam mali?

• no asi modry utorok..vsetko sa kazilo..co sa dalo..

• nemam rada utorky 😠

• a to uz preco zuzi?

• ked pridem domov zapnem icq ak pojde este pc....dufam,ze nepridem neskoro..... 🙂
    rano uz o 08,00 pride ku nam jeden velmi dolezity klient a mam byt pri treningu..... 😬
    uz len hodinku a idem domov....... 😃

• takze ruzsny den mas zajtra 🙂 ja dufam,ze si apson troska oddychneme..aj ked sme dnes nestihli spravit nasu pracu na zajtra..rano to budeme dohanat..kedze to potrebujeme dost skoro..

• preco? jednoducho Kati: v pondelok je zaciatok tyzdna, v stredu sa tyzden lame, vo stvrtok sa uz zvikendieva, v piatok je uz podstate vikend... a co je utorok???? 😃

• utorok je jediny den,ked by sa patrilo makat 😛 😃

• ved prave a preto nemam rada utorky 😃

• ja neviem,ci oblubujem nejaky den 😃 😃 😃

• 😃 ani ja!

• a ja tento rok mam rada utorky 😛 😛 😛
    v utorok budem mat aj narodky,aj meniny 😛 😃 😎

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vy si poviete "ÁNO" my sa postaráme o všetko ostatné...
    Chystáte svadbu, ples, či oslavu a chcete ušetriť? Požičajte si u nás všetko čo potrebujete.
    Svadbičkovo ponúka všetko potrebné pre vašu svadbu, množstvo originálnych doplnkov a dekorácií.
    Najkrajší svadobný eshop pre Vašu svadbu snov - Unikátny concept dekorácií, darčekov, doplnkov a ešte omnoho viac
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov