Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som za, kedy? ;-)
Odpovedať
no som na svk medzi 16-22.2. len 18. poobede idem na vychod a pridem 20. poobede..aspon tak planujem.. ale mozeme sa dohodnut,ze bud streda,stvrtok alebo piatok.. ;-) 20,21 alebo 22. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) suhlasim, beriem na vedomie
Odpovedať
vytvorim zas tabulku..ak nie dnes,tak zajtra..nasla som totiz cosi zaujimave :-D
Odpovedať
Profilova fotka
co take?
Odpovedať
zaujimave clanky,ktore mi treba precitat..a budem rada,ked to do polnoci precitam..kedze o deviatej mi ide serial :-)
Odpovedať
Profilova fotka
chi chi mne o osmej :-D
Odpovedať
a aky pozeras? ja odlozeny pripad :-D 8-) este by bolo dobre zistit,kedy chodi csi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
velmi krehke vztahy :-D
Odpovedať
no ja som sa minule nasmiala,ked som si pisala so segrou a ta mi spominala,ze jej manzel pozera zufale manzelky :-D :-o
Odpovedať
Profilova fotka
hehe, nahodou je to dobra sranda :-)
Odpovedať
no ja nemam moznost..ale pozeravam susedov..aj ked teraz len z archivu ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hm, aspon ze je to internetove vysielanie ze :-D
Odpovedať
aspon cosi teda.. :-D ved aj spravy sledujem pravidelne,ci sa niekde nasa kamaratka neobjavi =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dnes nebola, ale vcera a predvcerom hej :-D
Odpovedať
a prave tieto dvoje som nevidela..vcera som nemala absolutne cas..ale uz si ich aj idem pustit :-)
Odpovedať
ahojte :-) tak ja som este na babyssitingu.....ale dnes vynimocne mam net....lebo mi nepovedali,ze budem do 22,00 a ja som si nedoniesla veci na ucenie....tak som sa ucila trochu cez net..... teraz mi ten cas ide pomaly,bez ICQ ;-( a vo stvrtok uz nebudeme mat vobec doma pocitac,ked ho reklamujeme.... ;-( ale hadam aspon na net niekde skocim..... ;-)
Odpovedať
ahoj,tak ja som rada,ze som doma..sme to mali hrozne v praci.. ]-(
Odpovedať
ahojkaj, hrozne?? a co ste tam mali?
Odpovedať
no asi modry utorok..vsetko sa kazilo..co sa dalo..
Odpovedať
Profilova fotka
nemam rada utorky ]-(
Odpovedať
a to uz preco zuzi?
Odpovedať
ked pridem domov zapnem icq ak pojde este pc....dufam,ze nepridem neskoro..... :-) rano uz o 08,00 pride ku nam jeden velmi dolezity klient a mam byt pri treningu..... :-N uz len hodinku a idem domov....... :-D
Odpovedať
takze ruzsny den mas zajtra :-) ja dufam,ze si apson troska oddychneme..aj ked sme dnes nestihli spravit nasu pracu na zajtra..rano to budeme dohanat..kedze to potrebujeme dost skoro..
Odpovedať
Profilova fotka
preco? jednoducho Kati: v pondelok je zaciatok tyzdna, v stredu sa tyzden lame, vo stvrtok sa uz zvikendieva, v piatok je uz podstate vikend... a co je utorok???? :-D
Odpovedať
utorok je jediny den,ked by sa patrilo makat :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved prave a preto nemam rada utorky :-D
Odpovedať
ja neviem,ci oblubujem nejaky den :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D ani ja!
Odpovedať
a ja tento rok mam rada utorky :-p :-p :-p v utorok budem mat aj narodky,aj meniny :-p :-D 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?