Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • fiha 😃 ja tusim v pondelok narodky.... a aj vyrocie svadby bude v pondelok 😃

• ja soboty.......mame v sobotu svadbu a ja budem mat aj narodky i ked iny mesiac..... 😃 😃
    oooooo blazene soboty...... 😃 😃 😃 😃 😃

• no ja soboty moc nemusim..to uz radsej piatok 😛 v sobotu treba upratovat..ale pokial idem aj na nejake nakupy,tak som sa mi hned zlepsi nalada 😃

• Sponzor fóra
  • Brý večer, môžem k vám? 😉

• ahoj kutina..samozrejme.. 😉

• až dnes som pri kukaní svadobných oznámení natrafila na túto stránku...no zato modrykonik u mňa funguje už vyše roka 😃

• ejha..takze z konika na svadbu? 🙂 uz mate cosi okolo svadby zariadene?

• ahojky, dnes nam v uk konecne vyslo slniecko 🙂 po dvoch tyzdnoch neustaleho prsania, hned lepsia nalada

• lexia..to mas pravdu..ale za to slnko malo kopec ludi v praci dost zly den 😠 ale som rada,ze uz sa predlzuju dni..

• leatea, ked si v zahranici mas uz vsetko zariadene?? ako dlho sa vracias domov pred svadbou? 🙂

• no este pridem trikrat..ale dost voli doktorom..
    este dost veci chyba..to budeme postupne obstaravat,ked budem doma..ale to obstaram cez net a drahy pootom obeha..
    vo feb idem domov..aj stretko bab odtial zo stranky organizujeme 🙂 tak sa pridaj.. 🙂 radi ta uvitame..

• hello baby 😉

• ahojte..no dnes ste sa tu moc neozvali..asi napisem na strechu,ze bude stretko 😃

• ahoj Kati, ja som dnes z prace nemohla, bolo toho dost 😠 a teraz sa trosku ucim uctovnictvo

• ahojte 😃

ahoj lexia, mame spolocny datum 😃

• Sponzor fóra
  • ahoj Luko 😉

• ahoj fifi 🙂

• som pisala do Kristiny, ked pride Boreal, tak mi daju vediet a hned tam letim 🙂
    dnes mi pisala byvala spoluziacka, vydava sa v Rahmane 😃 to je ten model c.2 co sa mi pacil

• ano Rahman poznam, mala ich aj Janka - Murinko 😉 a bie boreal su ake? mas tu niekde foto?

• ahojte 😃 krásny večer prajem...
    niečo som tu zahliadla o stretku... dobre vidím? 😃

ako sa máte?

• fifi ty su bola uplna princezna v satach 😃 krasne si mala aj zavoj....

• luko: krasne su tie boreal, urcite vyskusaj 😉 😉
    dakujem za pochvalu, ja som mala saty Eddy K., neviem aky model 😃 ale sedeli mi ako uliate a zavoj musel byt 😃
    ahoj baaaaaam, chystame stretko, v druhej polovici februara 😃

• ako pozeram,tak sa vas tu zbiera..no stretko by velmi bodlo 😃 20-22.2 😉 staci napisat,kedy z tych dni mozete 🙂

• a kde bude?

• Kati, ja hockedy, zase dobehnem z práce 😃 to bude super, už sa teším...
    som to tu akurát tak zhruba dočítala, aby som bola v obraze... takže Janka ide plánovať svadbičku sestre - si to zopákne 😃 luko už má šaty - inak sú božské úplne nádherné... 😵 a Kati, ako tvoje zdravíčko? dúfam, že je všetko OK!!!
    ... ja som dnes slamená vdova... moja zákonitá polovička je preč 😢

... a Zuzi, aké je kino v Maxe? ste tam boli vraj... a už asi viem, kde to bývate... som dnes ráno, keď som išla do práce videla tvojho manželíka... bol vonku s hafinom 😃

• v ziline..ako vacsinou.. 😉 kebyze si ten tyzden planujes skusat este raz saty 😃 tak dobehni

• no je to mozne 😃

• bam: je to mozne, rano veci nasu Fifi muzik - malu chlpatu jorkshierku pri Vahostave 😃
    kino bolo super, ine pohodlie, ine ozvucenie 😃 mali sme dvojsedacku - sedeli sme vedla seba a nedelil nas ziadny pas, tak sme sa o seba mohli opriet. Sedacky su dost vysoko, takze ziadna "zirafa" pred tebou ti nebude clonit na platno 😃

• ano ano pri Váhostave v tom snehu... ani ju nebolo riadne vidno 😉
    takže kino odporúčaš? super, tiež by sme tam chceli zájsť, dúfam, že tam manželíka "dotiahnem" aj nasilu 😃
    ako sa tam pohybuje vstupné?

... a Kati, upresňujem - stretko asi ako minule okolo tej 17tej, môže byť?
    ... dúfam, že sa vyjadríte babuľky... a tešíme sa aj na nové "prírastky" však? Luko, Afra a ostatné kočky - nevestičky 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    svadobné dekorácie
    V našom svadobnom obchode www.svadobnystyl.sk nájdete všetko potrebné pre vašu svadbu. Od krásnych svadobných šiat, cez spoločenské šaty až po množstv
    ModneVeci.sk
    Stará Ľubovňa
    Predaj spoločenských topánok, kravát, motýlikov, košieľ, spodnej bielizne, kožených opaskov a iné. Výroba svadobných drevených krížov.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov