Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha :-D ja tusim v pondelok narodky.... a aj vyrocie svadby bude v pondelok :-D
Odpovedať
ja soboty.......mame v sobotu svadbu a ja budem mat aj narodky i ked iny mesiac..... :-D :-D oooooo blazene soboty...... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
no ja soboty moc nemusim..to uz radsej piatok :-p v sobotu treba upratovat..ale pokial idem aj na nejake nakupy,tak som sa mi hned zlepsi nalada :-D
Odpovedať
Brý večer, môžem k vám? ;-)
Odpovedať
ahoj kutina..samozrejme.. ;-)
Odpovedať
až dnes som pri kukaní svadobných oznámení natrafila na túto stránku...no zato modrykonik u mňa funguje už vyše roka :-D
Odpovedať
ejha..takze z konika na svadbu? :-) uz mate cosi okolo svadby zariadene?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, dnes nam v uk konecne vyslo slniecko :-) po dvoch tyzdnoch neustaleho prsania, hned lepsia nalada
Odpovedať
lexia..to mas pravdu..ale za to slnko malo kopec ludi v praci dost zly den ]-( ale som rada,ze uz sa predlzuju dni..
Odpovedať
Profilova fotka
leatea, ked si v zahranici mas uz vsetko zariadene?? ako dlho sa vracias domov pred svadbou? :-)
Odpovedať
no este pridem trikrat..ale dost voli doktorom.. este dost veci chyba..to budeme postupne obstaravat,ked budem doma..ale to obstaram cez net a drahy pootom obeha.. vo feb idem domov..aj stretko bab odtial zo stranky organizujeme :-) tak sa pridaj.. :-) radi ta uvitame..
Odpovedať
Profilova fotka
hello baby ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte..no dnes ste sa tu moc neozvali..asi napisem na strechu,ze bude stretko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati, ja som dnes z prace nemohla, bolo toho dost ]-( a teraz sa trosku ucim uctovnictvo
Odpovedať
ahojte :-D ahoj lexia, mame spolocny datum :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Luko ;-)
Odpovedať
ahoj fifi :-)
Odpovedať
som pisala do Kristiny, ked pride Boreal, tak mi daju vediet a hned tam letim :-) dnes mi pisala byvala spoluziacka, vydava sa v Rahmane :-D to je ten model c.2 co sa mi pacil
Odpovedať
Profilova fotka
ano Rahman poznam, mala ich aj Janka - Murinko ;-) a bie boreal su ake? mas tu niekde foto?
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
ahojte :-D krásny večer prajem... niečo som tu zahliadla o stretku... dobre vidím? :-D ako sa máte?
Odpovedať
fifi ty su bola uplna princezna v satach :-D krasne si mala aj zavoj....
Odpovedať
Profilova fotka
luko: krasne su tie boreal, urcite vyskusaj ;-) ;-) dakujem za pochvalu, ja som mala saty Eddy K., neviem aky model :-D ale sedeli mi ako uliate a zavoj musel byt :-D ahoj baaaaaam, chystame stretko, v druhej polovici februara :-D
Odpovedať
ako pozeram,tak sa vas tu zbiera..no stretko by velmi bodlo :-D 20-22.2 ;-) staci napisat,kedy z tych dni mozete :-)
Odpovedať
a kde bude?
Odpovedať
Kati, ja hockedy, zase dobehnem z práce :-D to bude super, už sa teším... som to tu akurát tak zhruba dočítala, aby som bola v obraze... takže Janka ide plánovať svadbičku sestre - si to zopákne :-D luko už má šaty - inak sú božské úplne nádherné... x-) a Kati, ako tvoje zdravíčko? dúfam, že je všetko OK!!! ... ja som dnes slamená vdova... moja zákonitá polovička je preč ;-( ... a Zuzi, aké je kino v Maxe? ste tam boli vraj... a už asi viem, kde to bývate... som dnes ráno, keď som išla do práce videla tvojho manželíka... bol vonku s hafinom :-D
Odpovedať
v ziline..ako vacsinou.. ;-) kebyze si ten tyzden planujes skusat este raz saty :-D tak dobehni
Odpovedať
no je to mozne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bam: je to mozne, rano veci nasu Fifi muzik - malu chlpatu jorkshierku pri Vahostave :-D kino bolo super, ine pohodlie, ine ozvucenie :-D mali sme dvojsedacku - sedeli sme vedla seba a nedelil nas ziadny pas, tak sme sa o seba mohli opriet. Sedacky su dost vysoko, takze ziadna "zirafa" pred tebou ti nebude clonit na platno :-D
Odpovedať
ano ano pri Váhostave v tom snehu... ani ju nebolo riadne vidno ;-) takže kino odporúčaš? super, tiež by sme tam chceli zájsť, dúfam, že tam manželíka "dotiahnem" aj nasilu :-D ako sa tam pohybuje vstupné? ... a Kati, upresňujem - stretko asi ako minule okolo tej 17tej, môže byť? ... dúfam, že sa vyjadríte babuľky... a tešíme sa aj na nové "prírastky" však? Luko, Afra a ostatné kočky - nevestičky :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?