Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • bam..dobre..asi zas po tej 17.00 ..aspon posledne dva tak boli..
    len staci napisat,ktory den je lepsi..streda,stvrtok alebo piatok..takze baby piste..
    a moje zdravie..no nic potesitelne..ale co narobim..vo feb idem kuknut asi vsetkych doktorov,co mam na svk a som zvedava,co ti povedia..kedze som sa dozvedela,ze moja doktorka je velmi zvedava,ako sa mam a ze ma chce vidiet..zrejme jej drahy povedal,ze ma musia operovat..

fifi..a co dobreho tam davaju..musim drahemu naznacit,ze ten tyzden,ako pridem..teda den predtym bude valentina,tak by sme mohli skocit..

• ...no ak budem na Kysuciach tak urcite dobehnem 😃

• bam- veru neviem, kolko to stalo, listky kupoval manzel, ale kuk na www cine-max sk tam je aj program aktualny aj casy, tak sa inspirujte 😉
    tiez by mi to vyhovovalo okolo 17tej 😉

• Sponzor fóra
  • ja tiez uz uvazujem co na valentina....moj drahy ma rad Kubu tak zeby som ho pozvala do Kubanskej restiky? 😬

• Kati - drahý ťa vie potešiť, čo? 😃

Luko - nie som v obraze asi... a kde si teraz?

... ja sa prispôsobím podľa väčšiny čo sa týka dňa ... 😛

• no ja som sa dozvedela,ze ten tyzden,ako je valentina,tak v londyne budu rozsvietene vsetky budovy,tak by som sa sla pozriet..jediny volny den mi pripadol na valentina 😃

• to bude teda krásne, keď bude všetko svietiť... romantika... a super zhoda náhod, že máš voľno Kati... ešte mať pri tom romantickom Londýne aj polovičiaka, že? 😉
    chcela by som to teda vidieť ... skoro ako na Vianoce 🤔

• bam..volno nemam..ale ten den nemame ziakov v skole..takze urcite skoncime skor 😃 a v piatok zas pracujeme z domu 😛 😛 😛 a ja budem pracovat z lietadla 😎 😃

• my sme boli na filme I am legend a bol supeeer, teda ak mate radi sci-fi

• ahojte, dik za pozvanie ale ja uz letim domov 16.2.- do 20.2., 😞 , musim s i ist popozerat nejake satylebo sa bojim ze leto bude neskoro, a pocula som ze v BB bude svadobny veltrh tak uvidim

ahoj luko a kde to mat vy??

• lexia my to budeme mat v Turzovke v restauracii 🙂

• idem teda kuknúť, čo premietajú 😃 normálne som dostala chuť ísť do kina 😵 naposledy som bola na Pirátov z Karibiku 3, tak už by sa patrilo ísť znovu 🙂
    čaw lexia ... už nás je tu kopa žilinčaniek 😃

• lexia..a ktory den tam chces ist?
    ja letim uz v piatok rano..to nebudem celu noc spat 😒

• ahojte....
    fifi to nemyslis vazne ze ste boli na ten film v kine?????
    ach jaj, ja som ho stiahla dabovany z netu a divali sme sa no pre mna to bolo strasne......ja nemam rada strasidla......!!! 😐 😐 😐
    ja vzdy nejake blbe horory stiahnem a potom mam problemy.... 😃
    ja som este na brigadke....vy sa mate....domka.. 🙂
    pekny vecer prajem

• smaily aj tebe 😃

• Sponzor fóra
  • fifi no a este ved preco musel zomriet na konci,obetoval sa........take filmy nemam rada,dlho potom ma prenasleduju...... 😉
    Katka uz sa tesis domov vsak? 😃

• ja pozeram doma Kosti tretiu seriu 😃 a drahy frci na druhej a tretej Prison Break-zavislak 😃

• no moj mily tiez chcel ist uz minule na nieco..len sme mali toho vela..a tak sme nestihali..ja by som brala nejaku rozpravku..pripadne psycho 😃

• luko..ja pozeravam cold case..a este planujem zacat csi 😎
    ahoj smaily..no treba pozriet doktorov..a ukazat tej mojej,ze si nevymyslam,ako si ona mysli 😠
    aj kosti bezia..asi kuknem program 😃

• aj ja kukám kosti a všetky CSI... a najviac ma baví tá prvá Las Vegas 😃 dúfam, že ešte nie som závislá...

my sme si stiahli The Invasion s Nicole Kidman, to je vraj tiež nejaké sci-fi, ale ukážky aj recenzie boli priaznivé, tak sa teším... a predvčerom sme kukali Ratoutille - rozprávku, strašne zlaté 😃

• CSI tiez kukam...ale vacsinou len L.S. a obcas New York a teraz prave Housa, ale zajtra mame den otovrenych dveri, takze sa zachvilu odpojim aby som sa mohla trocha pripravit 😃

• ... nám sa furt čosi v PC sťahuje ... asi si založíme nejakú požičovňu 😉

smaily, ako v DE? snehu máte čoskaj?

• L.S. malo byt L.A.

• ja si musim obstarat nejaky dobry program..ale inac,si dost kupujem dvd tu v londyne..bez slovenskeho/ceskeho dabingu a tituliek 😎

• teraz kukam DR.Housa

• klobúk dole, Kati... ja by som sa z toho bez titulkov aspoň nevysomárila 😉

• bamulka bolo tu ako na jar a dnes som sa zobudila a bol napadany sneh....aj u vas?
    no ja som uz davno nekukala tv....ked byvam teraz doma iba v noci..... 😬 😬
    a dozvedela som sa,ze od 7.2. mam skolu v kuse az do nedele a to vzdy od rana do 21,00......ach to bude narocne ale aspon z tolkeho cvicenia zas schudnem ako minule..... 😃
    ale dnes som zvladla dolezite telefonaty a som vazne stastna.....no idem sa este do nejakych cviceni pozriet......na zajtra.....
    😉

• bam..to si clovek casom zvykne..a dobre sa tym uci jazyk..uz len slovnu zasobu rozsit by bolo dobre 😃

• pa pa, idem pracovat 😐

• papapa ja sa idem ucit.....a tesit sa domov....... 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadbičkovo ponúka všetko potrebné pre vašu svadbu, množstvo originálnych doplnkov a dekorácií.
    Ponúkame na predaj návleky univerzálne - na mieru, saténove mašle, doplnky, saténové výzdoby auta, šaty a mnoho ďalšieho...
    Večernica
    Pezinok
    Predaj svadobných doplnkov
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov