Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
nam sa konecne zlepsilo pocasie..a o snehu mozeme len snivat..no minule som citala,ze v londyne sa da kupit instatny sneh :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D to som aj ja čítala... musí to byť divné smaily aj luko - dobrú nôcku
Odpovedať
majte sa.. bam,no skoro som pukla od smiechu a udivenia..ze co uz ti ludia nevymyslia..sa musia niektori ludia fakt nudit..
Odpovedať
baby..kde ste kupovali spodne pradlo pod svadobne saty?
Odpovedať
ja na Bernoláčke vedľa detského obchodu - ak tam ešte je - na tej strane ako je Jednota... ale ak chceš také lepšie a aj drahšie, tak je dobré spodné prádlo oproti Bráne
Odpovedať
bernolakova je smerom na bulvar?
Odpovedať
hej hej :-)
Odpovedať
tak tam som si kupila korzetovu podpiru..cez tisicku ma stala a doteraz mi niekde stoji..ani raz som ju neobliekla..a ked som tam bola naposledy,tak nemali vyber..no skusim pozriet teraz..ked pridem..
Odpovedať
ja som ju mala tiež len na svadbe... a dala som za ňu tak isto ]-( akosi sa v nej zvláštne cítim, lebo je korzetová tiež... Keď som ju kupovala, tak mi vôbec neprekážala a ani pod šatami som ju necítila... asi som niekde podrástla??? :-S
Odpovedať
no ja som si ju povodne kupovala pod saty na promocie..no nakoniec som si vzala cipkovanu..ale asi si ju vezmem do londyna a skusim ju nostit aspon doma..aby som si zvykla.. :-D a potom sa rozhodnem..lebo pridava do objemu a mne je to na tri veci..mozno nakoniec nebudem mat ziadnu..ale kupit treba.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky no v BB by mal byt, 16,17 februar a v blave 2.2. alebo tak nejako akurat dnes mi kamoska pisala ktora sa tiez vydava v juni ale na vychode
Odpovedať
no ja pojdem do bb..ale asi v nedelu.. s kym sa chystas?
Odpovedať
Článok sa načítava...
dobre ranko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteee :-)
Odpovedať
ahoj muma :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ako sa mas? ja som v praci.... citala som ze ma prist este nova kolekcia do kristiny? :-)
Odpovedať
ano, asii 5 kuskov zo st.patrick, aj mam niekde napisane ake, len musim pohladat, ja mam zaujem lenn o Boreal, mam aj v albume, daju mi vediet hned ako dorazi :-) juj, utekam pomaly makenzi
Odpovedať
Profilova fotka
ok tak mi daj vediet ked pridu pojdem kuknuttt :-)
Odpovedať
jasne :-D
Odpovedať
ahojte zilinske nevesticky, idem sa vam sem trochu vtierknut, neviete za kolko sa poziciavaju saty v salone Kristina, nova kolekcia Pronovias? dik ;-)
Odpovedať
ahojte..ako sa dnes mate? lera..do 10,5t by to malo byt ;-)
Odpovedať
pekný večer x-) už aby bol piatok... Kati, dnes je mi akosi čudne, ale veľmi príjemne ma prekvapili v práci... :-D zvýšili mi plat :-D dnes tu nikto nie je?
Odpovedať
ahoj bam..a co ti je? a cim ta prekvapili v praci? =-)
Odpovedať
tak nejak smutno mi je, občas mám také nálady :-( dnes mi zvýšili plat :-D tak som potešená a ty ako? už si nás značíš na stretko?
Odpovedať
jaj..no ja mavam poslednu dobu dost divnu naladu..ale to je tymi zdravotnymi problemami..doteraz mam problem stravit to,ze musim ist na operaciu.. no neviem,kto vsetko chce prist..zatial si ty a fifi..a o dalsich neviem..luko,ak by bola poblizku..
Odpovedať
Profilova fotka
bamulka: blahozelam :-D nam tiez upravovali platy :-D
Odpovedať
ahojte, ako sa mate? :-)
Odpovedať
fifi - tak tiež blahoželám :-D poteší nie? lea - myslím, že nás Murinko ani Marcelka nenechajú v štichu... ale potešíme sa aj novým nevestičkám :-D neviem si predstaviť, ako by som ja prežívala, že mám ísť na operáciu... ja som strašný bojko... a to chcem tento rok stihnúť prehliadku úplne všetkého... keďže som to do svadby nestihla... taký kompletný obraz o svojom zdraví by mi padol vhod... chcem byť pripravená ... ak príde bábätko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, ze potesilo :-D este nech mi zmluvu predlzia a bude to super :-D ja na stretko pridem isto... a tiez by som mala ist k lekarom, boli ma zub, na gynekologii som nebola takmer 2 roky ]-( ]-(
Odpovedať
ahoj afra..nepridas sa na stretko v ziline? 20-22.2 ;-) bam,no mne doktorka tvrdi,ze som v poriadku..sa ma minule pytala teta,ze aky mam cholesterol..tak 2,95..a norma je od 3-5..ale vo vysledku z dec bol v norme..mi povedala doktorka,ze mam vzorove vysledky,tak som ju ubezpecila,ze uz dva tyzdne pcham do seba bakterie s vitaminmi,kedze nemali samotne bakterie..a tiez som pojedla tolko liekov na zlcnik..a na moj krk mi dala lieky na uvolnenie svalstva..mozem ich zahodit..to mi urobi lepsie.. ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?