Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ja by som tiez mala vlke problemy s operaciou...mne je tazko len ked si na nemocnicu spomeniem a pri kazdej prehliadke aj ked len u zubara mam taky vysoky krvny tlak......... :-| lea a kedy ta to caka?
Odpovedať
Profilova fotka
afra: ja mam zo zubara podobne symptomy :-D
Odpovedať
lea: jasne ze sa rada pridam...len musim pockat aky bude rozvrh :-( ,ale urcite sa posnazim dojst.
Odpovedať
mna zubarka caka vo feb..a uz som podstupila resekciu..este raz som sa potom zjavila u toho zubara..a nikdy viac..aj kartu mi brala segra :-D ale to bolo kvoli jeho pristupu..inac..nemam problemy so zubarmi.. na operaciu? no este neviem,co mi povedia slovenske vysetrenia a moja doktorka tam..a tiez som sa este nerozhodla,kde podstupim tu operaciu..a cakacka v londyne je 3-6mesiacov..takze pred svadbou nehrozi.. ja mam zas nizky tlak :-D fifi..oka..poznacim si..
Odpovedať
fifi: mna dokonca aj boli aj injekcia, ktoru mi este nepichli a krv mi naposledy brala sestricka az pol hodiny a az na piaty vpich....a podliatinu som mala taku velku, ze mama nad tym hlavou krutila :-(
Odpovedať
afra..oka..ved das este vediet.. no ja ani s injekciami nemam problem..aj ked som z pohotovosti mala taku hroznu modrinu,az hanba..sa aj normalne moja doktorka zlakla,ze co som robila..a musela mi brat krv z druhej ruky..a to tu v uk beru krv len doktori..
Odpovedať
joooj o injekciách mi nevravte radšej... ešte som síce pri žiadnej neodpadla, ale naposledy mi vôbec nechcela ísť krv na odber, proste nič :-| afra... to teda úprimne nezávidím :-( ale si určite statočný pacient, nie?
Odpovedať
bambulka:to vies ze "hej". neznasam tabletky, injekcie, vodicky a vsetko ostatne.vzdy zacnem tabletky uzivat az vtedy, ked mi je najhorsie a ked sa to zlepsi co len o kusok, hned ich vysadim...je mi z nich strasne tazko-asi len psychicky :-S ;-)
Odpovedať
bam..no ja som uz vvyknuta na odbery.. :-p afra..pri mojich problemoch neviem,co by ti pomohlo..uzivam pravidelne liedy od alergie..a kopec roznych liekov na moj zlcnik..ale mam aj caj kupeny,tak si ho robievam takmer kazdy den.. a zapal priedusiek nemozem vychodit..lebo som ho uz parkrat vychodila a nedopadlo to dobre.. a ako znasas spreje? :-D
Odpovedať
ahojte :-D tak som chora uz uplne, zajtra som PN
Odpovedať
luko..tak to budes mat aspon prazdniny :-D mne stihla stupnut teplota..mam zrejme imunitu oslabenu z toho stresu..len skoda,ze vaha nejde s tym stresom dole.. ]-(
Odpovedať
lea: ja mam fobiu zo vsetkych liekov, to je jedno v akej podobe su. :-( jedine co mi nerobi problemi tak to je HA
Odpovedať
Článok sa načítava...
pekny vecer kocky.... :-)
Odpovedať
afra..tak som rada,ze nemam problem ako ty..lebo pri tom vsetkom,co mam by som si ani neskrtla.. :-N
Odpovedať
ja od deti ochoriem pravidelne :-( posledne som bola chora sice zaciatkom novembra, ale aj tak :-( sme chceli ist do kina s drahym cez vikend.ale sa musim vyliecit, v utorok chceme ist s kolegynkou skusat dalsie satky
Odpovedať
luko..ako dlho pracujes s detmi? afra..papa
Odpovedať
ahojte :-D tak ja dnes opät pridem domov az o 23,00 to teda potesi..... :-( tak ako vidim vsetci su chori..... ;-) ja sa uz tak strasne tesim na vikend....... ale v sobotu budem rano pri jednom obeznom klientovi......som zvedava ako cvici....a co..... ale na obed uz doma.....ale bez pocitaca......takze budem upratovat,ucit sa.....a tak...... :-) a v nedelu budem konecne dlho relaxovat.......ak nebude navsteva :-N :-D este stastie ze uz je skoro 21,00...vcera som musela ist taxikom k metru.....busy po 22,00nechodia casto a bola som tu az do 23,30.... prajem vsetkym pekny vecer..... :-D
Odpovedať
smaly..no strastiplna cesta :-N lea, ucim :-)
Odpovedať
uz 5ty rok
Odpovedať
ahoj smaily..no aspon si urobila cosi pre seba :-p :-p :-p ako ide dieta..uz si sa do nej pustila?
Odpovedať
luko, ja taxikmi nechodim....no zapital si dost...ale nemala som dobre pocity zo sofera...... ale vies , pridem k metru,no metro nejde,idem druhym metrom a musim prestupit a to tiez nejde...a ked uz prislo posledne metro-to bola posledna moja zastavka,tak bola soferka zena starsia a jej sa nedarilo nastartovat!!!! ]-( ]-( a ked nastartovala po case....tak isla taaaaak pomalyyyyy.......ale koniec bol dobry....myslela som na milacka,ked som vystupila z metra a videla som blizko auto a premyslala som ci to neni on z prace mal prist...a bol :-D :-D tak obaja sme sa stretli,ked sme isli domov.....aspon nieco pekne.....z mojej dobrodruznej cesty po mnichove..... Lea mam dnes 1 den 2 faza......a musim sa kazdy den vazit...a este dnes v noci ked pridem uvarit si zajtrajsi obed a veceru na vode.... :-D ale citim sa super..... :-D
Odpovedať
luko..no to by si si uz mohla vytvorit dostatocnu imunitu :-) smaily..aj ja budem varit..zajtrajsi obed..a hadam si konecne kupim normalnu vahu :-S
Odpovedať
lea...nejak sa mi to s tou imunitou nedari :-D
Odpovedať
lea kup si dobru vahu...ja ju mam super,lebo mi vazi vsetko len s mini odchylkami oproti jenniferinej speci medicinskej vahe...... :-D
Odpovedať
ja mam o 3 kila viac ako pred dvoma rokmi, ale zas o tri menej ako na VS :-D
Odpovedať
no ja jednu mam,u milacika..len by bolo dobre zistit,ci aj ta nova bude taka dobra ako ta,co mam u neho..aby som nemala nejaky rozdiel.. no ja mam momentalne tolko,co som mala pred dvomi rokmi..pocas vs som pribrala nejake 2kila..a pred tymi dvoma rokmi som zhodila 5kil..ale to tym,ze som cosi pribrala v uk..ale cast som zhodila a cast mi nesla..ale na jar som to super zhodila..takze aj teraz musim..ak by som zhodila 5kil..to by som bola hrozne rada 8-) :-D
Odpovedať
mne by stacili tak 2 kilecka a som v pohode :-D
Odpovedať
luko,mne by vsetci povedali,ze nepotrebujem..ale chystam sa na lipo..kedze sa mi nepacia urcite partie.. ]-( a viem,ze ich tak lahko nevycvicim..
Odpovedať
a ja chcem dole 10 kil..... :-D :-D :-D :-D :-D ach lea na lipo mpc neodporucam.......kazdy zasah do tela necha nasledky......nielen pozit.... ;-)
Odpovedať
lea, fakt, inak ja mam tiez vankuse a pritom nie som tucna...zeby som mala cvicit :-x
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?