Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
St. Patricka samozrejme :-D
Odpovedať
no ja viem,ze st. patrick..samozrejme ze nova..len som chcela vedia,ci konkretne z tych modelov mas cosi vyhliadnute :-) cenu skusim zistit.. muma..no ja som podnikla cestu aj do londyna :-p ale to bude asi tym,ze tu byvam.. :-D
Odpovedať
jasne lea, vsak pozname svoj vkus :-D vies co, fakt sa mi paci asi polovicka tych siat...uvidim, ktore by mali v mijej farbe
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ja som boal v polsku
Odpovedať
ale ak nazvy tak asi: Bagur - taky typ som este neskusala, ale paci sa mi dekolt Balada -ak ma nebudu rozsirovat, ten moj passsss Balmoral Baltimore Bermeo . zaujimave, tiez som taky typ este na sebe nemala Bohemia - kraaaasne
Odpovedať
ja som vecer objavila na ebay nove kusy pronovoasi..tohtorocne..len tie velkosti ]-( ale pisala som im,tak mi maju zistit,ci nemaju nahodou aj moju velkost..lebo,ak by som zohnala uplne nove o polovicu drahsie ako maju v ziline..alebo tolko,co stoja v blave,to by som brala..no bola som aj zvedava na model davis :-D uz ho mam v albume..dost sa mi podoba na nicole..len je lahsi..aspon dufam :-D
Odpovedať
muma ja do Polska pojdem asi na popolnocne :-D
Odpovedať
no do polska pojdeme aj my..ale netusim kedy,kedze sa skorigovat s milacikom je problem.. dobre baby..utekam do prace..aka som rada,ze uz je piatok..ale uz by som brala poobedie :-D
Odpovedať
pa pa lea, ja zas idem k lekarke po lieky
Odpovedať
Profilova fotka
v polsku....v salone :-) krasne saty cela kolekcia pronovias,st patrick,la sposa ..ale ceny desne :-S
Odpovedať
desne znamena co?
Odpovedať
Profilova fotka
26 000 za pozicanie....a chceli aby som si kupila co vychadzalo vyse 40 000..ale zase su nove :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
...tak to nehrozi, ja mam strop 15 tis.
Odpovedať
no idem k tej lekarke...za hodku som spat dufam....
Odpovedať
Profilova fotka
ani mne skoro som odpadla ale aspon som poskusala...ok maj sa :-)
Odpovedať
tak som here, nastastie si to odniesli len horne dychacie cesty, priedusky su OK, verim, ze do pondelka budem ako tak fit, dala mi ATB
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa liec.... :-)
Odpovedať
muma..a mas konkretny model? ja som nasla olgu nepouzitu :-D za 300..sicu juniekto vyhral na ebay..ale neprebehla doteraz transakcia..takze mozno pojdu znovu do drazby..a pisala som som mail ohladom novej kolekcie inemu predajcu,tak mi zistia,ci nemaju mensie velkosti.. ak by sa mi podarilo obstarat a ebay do 15t tak by som bola velmi rada :-) luko..ja som sla po vysledky krvi a doktorka na mna,ze som chora..a dostala som antibiotika..som zvedava,co na to alergolog..za tri tyzdne idem na kontrolu :-D
Odpovedať
jj snazim :-) muma a nejake foto si urobila? resp. si si vyhliadla nejaky model mozno zohnatelny za menej aj v SR resp. v CR?
Odpovedať
lea, si nevedela ze si chora? :-D :-D :-D ale nie, tusim, si nieco pisala par stranok dozadu, nie? a teraz si PN alebo nie?
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa pacila namibia...ale ked som ju odskusala tak nic moc....teraz sa mi paci madeira od la sposa alebo nectar. skusala som aj nanuscha tu v za ale ako si pisala aj ty su krasne alebo citila som sa v nich obrovska.....skoda ze v za strihaju tie vlecky olga je z akej kolekcie?
Odpovedať
madeiru si pamatam, to su krasne saty...ved to, ze na fotke to vyzera inac, ja som sa super citila v satach som mam v albume stvrte odskusane a na fotke kukam, ze ma rozsiruju
Odpovedať
Profilova fotka
ved to..uplne inak je to nazivo ako fotke :-) som zvedava ake saty pridu este do kristiny
Odpovedať
mumma tieto iste: beret - biele basauri - biele balta - smotanove ...len tieto som nasla na nete bormeo - biele alebo borneo? boreal - kremove baviera - biele
Odpovedať
Profilova fotka
idem kuknut to je vsetko st patrick
Odpovedať
ano, chod na ich stranku st.patrick.com, my sme to dost dlho hladali, lebo ich je tam kopeeeeec, boreal mam v albume a baltu najdes aj v salonbella.cz
Odpovedať
resp.salonbell.cz
Odpovedať
Profilova fotka
dik a ty si uz rozhodnuta ze ktore? :-) ci tie co mas v albume ako rezerve
Odpovedať
no zatial Niceu, ale idem este poskusat, nie som si 100% ista, ako v skutocnosti boli super, ale na fotke sa mi az tak nezdaju, aj ked je pravda, ze tam neboli upravene, ale este si ich pojdem raz vyskusat ked pojdem na novu kolekciu
Odpovedať
Profilova fotka
no niekedy je naj ked su upravene lebo potom to vyzera divne :-) ale tie nicea ti pristanu su velmi elegantne a hodia sa ti
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?