Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • mastulka ake budes mat saty posli stranku 🙂

• mne sa hrozne pacia tie krasne spanielske zavoje z Pronovias....a spol. ale v kristine nemali prave take ake som si predstavovala, uz ani neviem, ze ktory som si zajednala a ci vobec ho chcem...

• no mne davali ked som skusala nicei velmi pekny zavoj, tak ho davali asi aj tebe 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • mastulka v elegante je nova kolekcia? super, tak to kuknem ked pojdem opat do kristiny, maju novu koelkciu aj na strankach?

• ahojte..zas sa nudim v praci 😃 tak som si tu odskocila..
    mati..co vsetko nemozes zohnat..napis mi do ip..ja pokukam po nete..pripadne,ked budem v blave teraz..
    mastulka..daj link,lebo neviem odkial pozeras ten model..a ja som hrozne zvedava baba..
    luko..aj ja chcem tie vysivane zavoje..ale nasla som v bazari babu,ktora by mohla nejake spravit..tak musim kuknut,co maju..

a vcera som bola do druhej rana na ebay a pozerala som sety a korunky..lebo musim mat cosi s perlami,kedze model nicole maju perly..ale maju aj kamienky..

• inac..vecer pridam nejake zaujimave obrazky z ebay.co sa tyka bizu..mata..ved mali by sme mat tie iste saty..ak nezmenim nazor 😃 😎

• lea, super, tak pozistuj a ja sa rada prizivim na novych infoskach 😃

ja rozmyslam zas zavoj urcite bez korunky tak to len zladit s ucesom

• http://www.elegantstitch.sk/
    za nastulku davam link, kedze ste take zvedave 😃 - model MA 05

lea - zhanam modre a kremove servitky, na nete som nasla ale 6 Sk za jeden, co je moc vela, to teda nedam. hlavne to, ostatne som uz videla. este aj modru organzu ale to kupim aj tu od kociek...
    a dakujem 🙂
    a ja uz bizu mam 🙂 dufam ze uz tiez menit nebudem 😃

• poslala som ti ip..ale este som to nevidela..lebo to som tu len na chvilku..coskoro nam konci predposledna hodina..ale za dve hodinky padam z rpace 😃

• vdaka idem kuknut

• aj ja chcem ak mozem info o zavojoch..vysivane su moja srdcovka ale nevim ci mi pojdu k satam 😐

• mati..tak daj do albumu..nech som inspirovana 😃
    no peknucke si vybrala 🙂 hadam prida fotku v nich 🙂

a mate uz topanky? lebo ja som zatial nebola vobec spokojan s tym,co som videla.. 😠

• lea, ja topanky asi ked budem vediet saty, uz tie na 99% vitazne 😃

zavoj sa mi tam pacil ten katedralovy...myslis ze by vedeli urobit aj tie krasne vysivane?

• lea mam v albume
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=1068143&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

no topanky - asi zatial moj najvacsi problem, este som nic nenasla... a ked tak dost drahe...

• mne sa tazko aj hlada zavoj, lebo ak by som si nechala Niceu, tie su jednoduche, pdola mna ten zavoj co som sa s nim fotila sa asi moc nehodi, skor enjaky vysivany...a ked su zas vysivane satky, tak by som si vedela predstavit taky jednoduchsi

• Sponzor fóra
  • muma..odoslane 😉

luko..no ratam,ze bude vediet vysit pekny 🙂
    ja sa necham inspirovat obrazkami modeliek v konkretnych satach 😃

mata..aha..uz som to videla minule..ja rozmyslam,ze by som tej babe dala spravit cosi na krk..ale to by muselo byt niekolko vrstiev..skusala som totiz v salone tie nahrdelnik,co maju pri tych satach..a bolo to super..len musi byt kombi..lebo ja som hrozne nechela perly 😠

• musim ist..mozno neskor este skocim..ak sa bude dat..

• no ja som prave volila perly preto lebo su aj na tych satach, a aj ta pani mi vravela aby som si dala jednoznacne perlickovu bizuteriu, tak preto...

• jej, opisala mi matusik, co mala tiez Niceu..ze tiez spociatku nebola so zivotikom spokojna ale upravili jej ho...na fotkach sa mi velmi pacila 🙂

• tak tato kocka mala uplne uuuuzasne saty aj vlasky...ak mi tie moje nedorastu, tak by to mohla byt moznost,mam podobny uces....len by som musela zmenit saty
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=906903&vReferer=

• uz ste odisli?...tak ja idem kukat Kosti..ked som uz chora 😒

• haloooooo zilina 😃

• ahoj fifi, akooo?

• huraaaaaa piatok 😉 zajtra mam sice skusku, ale nevadi, nejak to zvladnem 😃 aspon bude volno...
    mas nejake plany?

• jasne velke plany -postel, lipovy caj, med a antibiotika 😃
    drzim palce na skuske 😉

• fiha, skolila ta choroba? 😕

• jj 😒

• tak a som aj ja tu..

• Zuzu čo máš za skúšku?

• uctovnictvo 😐 ale je to v pohode,profak nam poslal otazky na pisomku,tak si ich nastudujem... a mala by som uz zacat, este som to nevidela 😃
    luko: skore uzdravenie, viac ludi, co poznam je chorych

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame široký sortiment svadobnej výzdoby, dekorácii a doplnkov, ktoré sú starostlivo vyberané pre Vás, sú vynikajúcej kvality, krásne a originálne.
    Zabezpečíme všetko pre tvoju svadbu alebo iný event.
    Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
    Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov