Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mastulka ake budes mat saty posli stranku :-)
Odpovedať
mne sa hrozne pacia tie krasne spanielske zavoje z Pronovias....a spol. ale v kristine nemali prave take ake som si predstavovala, uz ani neviem, ze ktory som si zajednala a ci vobec ho chcem...
Odpovedať
Profilova fotka
no mne davali ked som skusala nicei velmi pekny zavoj, tak ho davali asi aj tebe :-D :-D :-D
Odpovedať
mastulka v elegante je nova kolekcia? super, tak to kuknem ked pojdem opat do kristiny, maju novu koelkciu aj na strankach?
Odpovedať
ahojte..zas sa nudim v praci :-D tak som si tu odskocila.. mati..co vsetko nemozes zohnat..napis mi do ip..ja pokukam po nete..pripadne,ked budem v blave teraz.. mastulka..daj link,lebo neviem odkial pozeras ten model..a ja som hrozne zvedava baba.. luko..aj ja chcem tie vysivane zavoje..ale nasla som v bazari babu,ktora by mohla nejake spravit..tak musim kuknut,co maju.. a vcera som bola do druhej rana na ebay a pozerala som sety a korunky..lebo musim mat cosi s perlami,kedze model nicole maju perly..ale maju aj kamienky..
Odpovedať
inac..vecer pridam nejake zaujimave obrazky z ebay.co sa tyka bizu..mata..ved mali by sme mat tie iste saty..ak nezmenim nazor :-D 8-)
Odpovedať
lea, super, tak pozistuj a ja sa rada prizivim na novych infoskach :-D ja rozmyslam zas zavoj urcite bez korunky tak to len zladit s ucesom
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.elegantstitch.sk/ za nastulku davam link, kedze ste take zvedave :-D - model MA 05 lea - zhanam modre a kremove servitky, na nete som nasla ale 6 Sk za jeden, co je moc vela, to teda nedam. hlavne to, ostatne som uz videla. este aj modru organzu ale to kupim aj tu od kociek... a dakujem :) a ja uz bizu mam :) dufam ze uz tiez menit nebudem :-D
Odpovedať
poslala som ti ip..ale este som to nevidela..lebo to som tu len na chvilku..coskoro nam konci predposledna hodina..ale za dve hodinky padam z rpace :-D
Odpovedať
vdaka idem kuknut
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja chcem ak mozem info o zavojoch..vysivane su moja srdcovka ale nevim ci mi pojdu k satam :-|
Odpovedať
mati..tak daj do albumu..nech som inspirovana :-D no peknucke si vybrala :-) hadam prida fotku v nich :-) a mate uz topanky? lebo ja som zatial nebola vobec spokojan s tym,co som videla.. ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
lea, ja topanky asi ked budem vediet saty, uz tie na 99% vitazne :-D zavoj sa mi tam pacil ten katedralovy...myslis ze by vedeli urobit aj tie krasne vysivane?
Odpovedať
Profilova fotka
lea mam v albume http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... no topanky - asi zatial moj najvacsi problem, este som nic nenasla... a ked tak dost drahe...
Odpovedať
mne sa tazko aj hlada zavoj, lebo ak by som si nechala Niceu, tie su jednoduche, pdola mna ten zavoj co som sa s nim fotila sa asi moc nehodi, skor enjaky vysivany...a ked su zas vysivane satky, tak by som si vedela predstavit taky jednoduchsi
Odpovedať
muma..odoslane ;-) luko..no ratam,ze bude vediet vysit pekny :-) ja sa necham inspirovat obrazkami modeliek v konkretnych satach :-D mata..aha..uz som to videla minule..ja rozmyslam,ze by som tej babe dala spravit cosi na krk..ale to by muselo byt niekolko vrstiev..skusala som totiz v salone tie nahrdelnik,co maju pri tych satach..a bolo to super..len musi byt kombi..lebo ja som hrozne nechela perly ]-(
Odpovedať
musim ist..mozno neskor este skocim..ak sa bude dat..
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som prave volila perly preto lebo su aj na tych satach, a aj ta pani mi vravela aby som si dala jednoznacne perlickovu bizuteriu, tak preto...
Odpovedať
jej, opisala mi matusik, co mala tiez Niceu..ze tiez spociatku nebola so zivotikom spokojna ale upravili jej ho...na fotkach sa mi velmi pacila :-)
Odpovedať
tak tato kocka mala uplne uuuuzasne saty aj vlasky...ak mi tie moje nedorastu, tak by to mohla byt moznost,mam podobny uces....len by som musela zmenit saty http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
uz ste odisli?...tak ja idem kukat Kosti..ked som uz chora :-S
Odpovedať
Profilova fotka
haloooooo zilina :-D
Odpovedať
ahoj fifi, akooo?
Odpovedať
Profilova fotka
huraaaaaa piatok ;-) zajtra mam sice skusku, ale nevadi, nejak to zvladnem :-D aspon bude volno... mas nejake plany?
Odpovedať
jasne velke plany -postel, lipovy caj, med a antibiotika :-D drzim palce na skuske ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, skolila ta choroba? :-.
Odpovedať
jj :-S
Odpovedať
tak a som aj ja tu..
Odpovedať
Zuzu čo máš za skúšku?
Odpovedať
Profilova fotka
uctovnictvo :-| ale je to v pohode,profak nam poslal otazky na pisomku,tak si ich nastudujem... a mala by som uz zacat, este som to nevidela :-D luko: skore uzdravenie, viac ludi, co poznam je chorych
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?