Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
super..tak pridaj fotky..uz sa budem tesit.. ja som sa snazila fotit bez blesku..ale niektore su s bleskom..
Odpovedať
ale vzdy ked pozriem album matusik...tak sa ukludnim :-D tam vyzeraju satky krasne...len aby aj na mne...vsak este pofotim a nebudem robit predcasne zavery ;-) drahemu nejde do hlavy, ze ked som dala zalohu, tak preco vymyslam...chlapi skratke nepochopia...to ze on vybral umyvadlo so skrinkou do kupelne ..aaa este + bateria za 25 tis. tak to uz je premlcane ]-( jej, ale aspon mam cim argumentovat :-D
Odpovedať
ja co mam zajednane,tak chcem s vacsou spodnickou a bolerko k tomu..ale nemam ziadnu fotku v takejto kombinacii.. ak chces jasnejsie fotky..skoc tam cez den..to je denne svetlo a hadam to bude lepsie vyzerat.. ;-)
Odpovedať
ja som tam bola cez den :-N aj som nastavila fotenie v miestnosti...ale mala som dat automatiku...fotila mamina, takze ona len cvakla :-N teraz uz som poucena ;-) lea, tie Nicol co som videla na tebe a este na jednej kocke, tak vyzerali super, fakt krasa, na modelke sa mi paradoxne nepacili tak ako v skutocnosti na vas...a to neprehanam ;-)
Odpovedať
no ja som pri prvej skuske fotila bez blesku..a druha skuska s bleskom..ak si v dostatocnej vzdialenosti,tak sa aj ta farba da odfotit dobre aj s bleskom..a navyse sa mi zda,ze maju take tlmene svetla v salone..a to tiez urobi svoje..inac..mna poslala predavacka ku oknu sa pozriet na denne svetlo,ze aka je to farba..tak to skus aj ty..aspon uvidis,ako budu vyzerat vonku ;-) a co som sa este docitala na tejto stranke..je velmi dolezite skusit si sadnut v tych satach ;-) inac..tie tretie,co si skusala..ti boli sirsie v bokoch alebo nie?
Odpovedať
nooo, presne, ale to som si vsimla az na fotke :-S
Odpovedať
skoda lebo su krasne...mala by som fakt zacac cvicit, podla mna dam dole 2-3 kila na tych spravnych miestach a som v pohode, lebo na 168 cm vazim 57 kg a to nie je take strasne, len ten tuk dat dole :-N
Odpovedať
ako je to teda s tymi tretimi satami? =-) ja mam asi 54..ale idem zhodit naspat na 51..som asi o 1-2cm nizsia ako ty..
Odpovedať
Ahojte tiežZilincanky..pozerám , že riešite odveký ženský problém:-) môžem sa na chvíľku k vám pripojiť do debaty?
Odpovedať
ahoj violetka..no samozrejme,ze sa pripoj..a kludne nam napis svoje skusenosti ;-)
Odpovedať
akože so zhadzovaním kíl myslíš?? Pracujem tiež na tom, aj keď po bábätku to ide ťažšie...také váhy,a k máte vy dve, som mala asi v 23 rokoch naposledy:-)
Odpovedať
som myslela s tymi satami ;-) k tej vahe sme sa dostali az teraz..
Odpovedať
Článok sa načítava...
violetka, mne nejde ani o nejake velke chudnute, ale mala by som spevnit svoje 28 rocne telo aby zmizli tukove vankusiky, v pohode vaha este neznamena bohuzial aj pekne telo :-N
Odpovedať
fakto je, ze nie som schopna sa v blave terigat cez pol mesta MHD ckou do posilky alebo na cvicenie,takze jedina moznost pre mna je asi cvicit doma pri DVD - co snad uz o mesiac by mohlo byt realne, kedze by sme uz mohli kupit aj DVD prehravac konecne. :-D
Odpovedať
šaty..to je taký zapeklitý problém neviest, čo?:--) Ja osm mala vybraté z kristíny- galatea, no ale človek mieni..Boli fakt nádherné- dokonca aj na mne.:-) Nakoniec ale som sa musela o dosť uskromniť- však z materskej sa moc vyskakovať nedá:-) A tak som mala také obyčajné z Nikol. galatea by vyšli so závojom, rukavičkami atd asi 8.500 ja som mala so všetkým len za 3.400 (boli ešte aj v akci). Nevravím, že by som nechcela iné krásne šaty, ale aspoň som bola v bielom.. Ešte máte čas s výberom..ako tak pozerám.
Odpovedať
na dlhych dieloch vraj otvorili posilku len pre zeny, to by mi vyhovovalo, len je to ako ist od nas "do kosic" :-S
Odpovedať
to luko: pred odchodom na MD som z práce na Mlynoch chodila asi 15 minút pešky do posilky aj na aerobick..bolo to supiš po ruke..no, ale potom som konečne otehotnela, tak som so skákaním skončila:-) Bola som rada, že som v tom.-)
Odpovedať
u mna je problem, ze ja koncim o druhej...najskor vsetko zacina okolo 16:30, takze bud cakat dva krat do tyzdna v praci :-S alebo ist domov...ale uprimne z Vrakune ist potom cez najvacsie zapchy MHD, to uz by som bola unavena... stale hladam nieco, co by zacinalo aspon o tretej...mne skratka nevyhovuje cvicenie o siedmej a neskor :-( ale idem este pokukat na nete, vsak musim nieco najst, co by vyhovovalo!
Odpovedať
violetka a kde si chodila?
Odpovedať
violetka..pridaj este nejaku fotku v satach..lebo ta nie je vidiet v plnej krase.. myslim,ze kazdy vybera podla svojich moznosti..a ked najde tie prave,tak to je podstatne..a nemusia stat cely majland.. moja sestra mala tiez lacne a bola krasna..a to u nas doma mame len dva salony..
Odpovedať
luko..ty za chvilku vytvoris dalsi album..len so satami :-D :-p
Odpovedať
to latea: veľmi rada by som dala všetky, čo mám, ale tie z ateliéru nemám zatiaľ na CD a tie z veselice sú príliš veľké, mom. nemám soft. na úpravu fotiek..server mi ich nevezme:-( To luko: Kurňa, keď ma zabiješ nespomeniem si na názov, hehe..bolo to v takom komplexe- blízučko Apolla,cez cestu..Tak cvič doma, však máš hromadu času! do leta zhodíš a spevníš čo treba
Odpovedať
jaj, myslis treti? :-D neboj, ja priebezne vymazavam a snazim sa nechat uz len tie zohnatelne v okoli :-D
Odpovedať
ano, ved prave, ze doma by to bolo super, kupim DVD a trsam :-D
Odpovedať
dobre baby..musím sa rozlúčiť. Povinnosti. Tak sa zatiaľ majte pekne!
Odpovedať
jj aj mna caka pranie :-S pa violetka ;-)
Odpovedať
luko..ja mam jedno kupene..ale pekne stoji na policke..ale aspon strecingu sa obcas venujem..pomaha mi to na problem s krkom..niektori si myslia,ze mam zaseknuty nerv chrbticou..no uvidime,co na to doktorka.. a doma mam dokonca masazny pas..tak ho bude musiet doniest..lebo ma dost chrbtica boli kvoli zlcniku ]-( ]-( ale aspon stravou kontrolujem vahu :-D
Odpovedať
no na stravu som tiez zatazena...aj preto, ze moj drahy je "trosku"nad priemerny :-D takze ta je v pohod, len ten pohyb....tie ma bolieva chrbtica, takze mozno by bol vhodny pilates...
Odpovedať
ja som vzdy v pohode schudla aj bez cvicenia..stacil mi uplne pohyb..na itraku som byvala na piatom poschodi a vytahom som chodila fakt vynimocne..a vsade peso..az na par vynimiek..aj spoluziacku som na to naucila :-) preto aj teraz do prace chodim peso..ved je to len pol hodinka.. :-)
Odpovedať
vraj staci 10000 korkov denne a nemusis cvicit, no ja chodim dost peso, mame triedu na 3.poschodi a ucim aj inde, takze stale litam hore dole, ale priznam sa moj priemer je 4 tis, rkokov za den, 10 som nachodila llen ked som skusala saty :-D mam na mobile krokomer ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?