Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ja mam kupeny krokovac..a tych 10t spravim v pohode..ak neratam dnesok..kedze dnes som nikde nebola a len pred pc vysedavam.. :-D
Odpovedať
lea, ty si sikulkaaaaa ;-) najhorsie je to cez vikend, lebo to uz chodim s Michalom v aute :-S
Odpovedať
no aj my sa dost vyvazame autom,ked sme spolu..ale nemame problem sa dohodnut ist peso..pripadne beham po meste,ked je v praci a po praci ho viem prist pockat :-D
Odpovedať
tak pozeram tie salony v brne, nasla som 5 so super satami, tam mozem byt aj tyzden :-D
Odpovedať
:-D sikovna..a maju aj kremove prevedenie?
Odpovedať
ano, maju aj ked v mensine, no mozno skusim aj biele, aj ked myslim, ze zostanem pri kremovej, resp. este by som skusila marhulovu a ruzovu.
Odpovedať
jasne..a kedy to vlastne ides do toho brna?
Odpovedať
bud tento piatok alebo potom posledny februarovy tyzden, ked mam prazdniny
Odpovedať
aha..no pekne..takze plan uz nastudovany :-D a co svadobny veltrh?
Odpovedať
jasne, veltrh pojdem pozriet :-) v blave tusim neviem ci nahodou nie je buduci vikend
Odpovedať
hej..dalsi vikend by mal byt...a dva tyzdne na to v bb.. a co zenich..budete pri tej prilezitosti pozerat aj cosi pre neho? aby nehovoril,ze idete len kvoli tebe :-D :-D
Odpovedať
a urcite ale co sa tyka obleku chce si kupit taky, co nezavesi do skrine ale vyuzije popripade ;-) lea prosim ta, ako sa povie zavoj svadobny v AJ? mam translator, ale vyhodilo mi to vela nazvov a neviem ktory je najlepsi...pozerat chce tie krasne vysivane zavoje, som videla jeden na lenke3 a ze cez ebay vysiel 1000sk
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak uz som nasla ten spravny vyraz :-)
Odpovedať
kukni na to: http://cgi.ebay.com/Lace-mantilla-bri...
Odpovedať
jaj, som nas roztiahla...sorrry :-N
Odpovedať
sorry..pozerala som spoje na zajtrajsi vylet.. no pekny si nasla..ja este zavoj nehladam..este stale nie som rozhodnuta pre tie saty.. a ty stihas v pohode predkolekciu 09 ;-) ale musim sa priznat,ze som si objednala korunku :-D
Odpovedať
jeeej, lea super, ty uz mas korunku.... :-D no ja sa obavam, ze budem lietat ako splasena a skoncim kde som zacala v Ziline na predkolekcii :-D ale ako objednat zavoj ked nemam este na 100% saty, ze? alebo zeby zavoj a k nemu hladat saty :-D :-D :-D
Odpovedať
no aj to je riesenie..ja som hrozne nechcela perlicky..ale musim mat..lebo nicole maju perlicky..sice maju aj kamienky,no perliciek je viac..takze aj korunka bude perlickova..kuk v albume mam ..ta posledna nakoniec zvitazila..myslim,ze pojde aj k olge,ak nahodou na nu natrafim :-D ja budem tiez cakat,ci nepride predkolekcia uz v juli..nevies nahodou,kedy ju dostavaju?
Odpovedať
jaj to fakt neviem, ale niekto spominal jul /ak si to nebola ty? :-D )
Odpovedať
ano tie dve posledne boli tazko rozhodovatelne...krasne tesim sa ked bude na tebe :-D
Odpovedať
neopytas sa ich na to,ked tam pojdes :-) viem,ze na zaciatku augusta ju uz mali..ale neviem ako dlho..no stihli mt odstrihnutu vlecku na viacerych satach :-D
Odpovedať
jasne, inak som im pisala mail nedavno a odpisali velmi rychlo...ale je dost mozne ze zatial este ani oni nevedia kedy ju dostanu
Odpovedať
ja som sa zabudla opytat,ze kedy dostali minuly rok predkolekciu.. aj mne rychlo odpisali..asi im idem napisat..a zvlast na nove kolekcie st.p a la sp.
Odpovedať
inak drahy je hnusny, ma provokuje...asi 10 krat dnes uz povedal...aka skoda ze uz mas zajednane saty...mam ho zabit?! :-D
Odpovedať
no povedz mu,ze je to mala suma,ze to nevadi,ked to prepadne :-p :-D ze co tam stratis,to usporis na alkohole :-D
Odpovedať
ano, vsak on len provokuje...a este k tomu som mu povedala preventivne ze zaloha bola 1000 :-D
Odpovedať
tak idem k drahemu :-D pekny vecr ;-)
Odpovedať
no vidis..a to nie je az tak moc :-D
Odpovedať
ohladom toho obleku..my sme kupili dva minuly rok..a a potom sme povedali,ze bude svadba..takze hladame novy..no mozno sa nakoniec rozhodneme pre jeden,co sme kupili.. :-N
Odpovedať
ahooooj lea :-D a spol :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?