Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ja mam kupeny krokovac..a tych 10t spravim v pohode..ak neratam dnesok..kedze dnes som nikde nebola a len pred pc vysedavam.. 😃

• lea, ty si sikulkaaaaa 😉
    najhorsie je to cez vikend, lebo to uz chodim s Michalom v aute 😒

• no aj my sa dost vyvazame autom,ked sme spolu..ale nemame problem sa dohodnut ist peso..pripadne beham po meste,ked je v praci a po praci ho viem prist pockat 😃

• Sponzor fóra
  • tak pozeram tie salony v brne, nasla som 5 so super satami, tam mozem byt aj tyzden 😃

• 😃 sikovna..a maju aj kremove prevedenie?

• ano, maju aj ked v mensine, no mozno skusim aj biele, aj ked myslim, ze zostanem pri kremovej, resp. este by som skusila marhulovu a ruzovu.

• jasne..a kedy to vlastne ides do toho brna?

• bud tento piatok alebo potom posledny februarovy tyzden, ked mam prazdniny

• aha..no pekne..takze plan uz nastudovany 😃
    a co svadobny veltrh?

• jasne, veltrh pojdem pozriet 🙂
    v blave tusim neviem ci nahodou nie je buduci vikend

• hej..dalsi vikend by mal byt...a dva tyzdne na to v bb..
    a co zenich..budete pri tej prilezitosti pozerat aj cosi pre neho? aby nehovoril,ze idete len kvoli tebe 😃 😃

• a urcite ale co sa tyka obleku chce si kupit taky, co nezavesi do skrine ale vyuzije popripade 😉
    lea prosim ta, ako sa povie zavoj svadobny v AJ? mam translator, ale vyhodilo mi to vela nazvov a neviem ktory je najlepsi...pozerat chce tie krasne vysivane zavoje, som videla jeden na lenke3 a ze cez ebay vysiel 1000sk

• tak uz som nasla ten spravny vyraz 🙂

• jaj, som nas roztiahla...sorrry 😬

• Sponzor fóra
  • sorry..pozerala som spoje na zajtrajsi vylet..
    no pekny si nasla..ja este zavoj nehladam..este stale nie som rozhodnuta pre tie saty..
    a ty stihas v pohode predkolekciu 09 😉
    ale musim sa priznat,ze som si objednala korunku 😃

• jeeej, lea super, ty uz mas korunku.... 😃
    no ja sa obavam, ze budem lietat ako splasena a skoncim kde som zacala v Ziline na predkolekcii 😃
    ale ako objednat zavoj ked nemam este na 100% saty, ze? alebo zeby zavoj a k nemu hladat saty 😃 😃 😃

• no aj to je riesenie..ja som hrozne nechcela perlicky..ale musim mat..lebo nicole maju perlicky..sice maju aj kamienky,no perliciek je viac..takze aj korunka bude perlickova..kuk v albume mam ..ta posledna nakoniec zvitazila..myslim,ze pojde aj k olge,ak nahodou na nu natrafim 😃
    ja budem tiez cakat,ci nepride predkolekcia uz v juli..nevies nahodou,kedy ju dostavaju?

• jaj to fakt neviem, ale niekto spominal jul /ak si to nebola ty? 😃 )

• ano tie dve posledne boli tazko rozhodovatelne...krasne tesim sa ked bude na tebe 😃

• neopytas sa ich na to,ked tam pojdes 🙂 viem,ze na zaciatku augusta ju uz mali..ale neviem ako dlho..no stihli mt odstrihnutu vlecku na viacerych satach 😃

• jasne, inak som im pisala mail nedavno a odpisali velmi rychlo...ale je dost mozne ze zatial este ani oni nevedia kedy ju dostanu

• ja som sa zabudla opytat,ze kedy dostali minuly rok predkolekciu..
    aj mne rychlo odpisali..asi im idem napisat..a zvlast na nove kolekcie st.p a la sp.

• inak drahy je hnusny, ma provokuje...asi 10 krat dnes uz povedal...aka skoda ze uz mas zajednane saty...mam ho zabit?! 😃

• no povedz mu,ze je to mala suma,ze to nevadi,ked to prepadne 😛 😃
    ze co tam stratis,to usporis na alkohole 😃

• ano, vsak on len provokuje...a este k tomu som mu povedala preventivne ze zaloha bola 1000 😃

• tak idem k drahemu 😃 pekny vecr 😉

• no vidis..a to nie je az tak moc 😃

• ohladom toho obleku..my sme kupili dva minuly rok..a a potom sme povedali,ze bude svadba..takze hladame novy..no mozno sa nakoniec rozhodneme pre jeden,co sme kupili.. 😬

• ahooooj lea 😃 a spol 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vezmite sa inak! Nechajte sa uniesť a prežite svoj svadobný deň, na ktorý sa nezabúda. Povedzte nám vašu predstavu alebo sa nechajte inšpirovať našimi nápadmi. Radi všetko zabezpečíme, zbalíme a...
    Široký výběr svatebních dekorací a doplňků za super ceny. Veškeré nabízené zboží máme skladem a odesíláme jej do 24 hodin pracovního dne.
    Ponúkame služby gravírovania a rezania na zákazku - pár si môže vybrať gravírované čaše či fľaše na výslužky, ďakovné srdiečka či svadobné krížiky a
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov