Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ja mam kupeny krokovac..a tych 10t spravim v pohode..ak neratam dnesok..kedze dnes som nikde nebola a len pred pc vysedavam.. 😃

• lea, ty si sikulkaaaaa 😉
    najhorsie je to cez vikend, lebo to uz chodim s Michalom v aute 😒

• no aj my sa dost vyvazame autom,ked sme spolu..ale nemame problem sa dohodnut ist peso..pripadne beham po meste,ked je v praci a po praci ho viem prist pockat 😃

• Sponzor fóra
  • tak pozeram tie salony v brne, nasla som 5 so super satami, tam mozem byt aj tyzden 😃

• 😃 sikovna..a maju aj kremove prevedenie?

• ano, maju aj ked v mensine, no mozno skusim aj biele, aj ked myslim, ze zostanem pri kremovej, resp. este by som skusila marhulovu a ruzovu.

• jasne..a kedy to vlastne ides do toho brna?

• bud tento piatok alebo potom posledny februarovy tyzden, ked mam prazdniny

• aha..no pekne..takze plan uz nastudovany 😃
    a co svadobny veltrh?

• jasne, veltrh pojdem pozriet 🙂
    v blave tusim neviem ci nahodou nie je buduci vikend

• hej..dalsi vikend by mal byt...a dva tyzdne na to v bb..
    a co zenich..budete pri tej prilezitosti pozerat aj cosi pre neho? aby nehovoril,ze idete len kvoli tebe 😃 😃

• a urcite ale co sa tyka obleku chce si kupit taky, co nezavesi do skrine ale vyuzije popripade 😉
    lea prosim ta, ako sa povie zavoj svadobny v AJ? mam translator, ale vyhodilo mi to vela nazvov a neviem ktory je najlepsi...pozerat chce tie krasne vysivane zavoje, som videla jeden na lenke3 a ze cez ebay vysiel 1000sk

• tak uz som nasla ten spravny vyraz 🙂

• jaj, som nas roztiahla...sorrry 😬

• Sponzor fóra
  • sorry..pozerala som spoje na zajtrajsi vylet..
    no pekny si nasla..ja este zavoj nehladam..este stale nie som rozhodnuta pre tie saty..
    a ty stihas v pohode predkolekciu 09 😉
    ale musim sa priznat,ze som si objednala korunku 😃

• jeeej, lea super, ty uz mas korunku.... 😃
    no ja sa obavam, ze budem lietat ako splasena a skoncim kde som zacala v Ziline na predkolekcii 😃
    ale ako objednat zavoj ked nemam este na 100% saty, ze? alebo zeby zavoj a k nemu hladat saty 😃 😃 😃

• no aj to je riesenie..ja som hrozne nechcela perlicky..ale musim mat..lebo nicole maju perlicky..sice maju aj kamienky,no perliciek je viac..takze aj korunka bude perlickova..kuk v albume mam ..ta posledna nakoniec zvitazila..myslim,ze pojde aj k olge,ak nahodou na nu natrafim 😃
    ja budem tiez cakat,ci nepride predkolekcia uz v juli..nevies nahodou,kedy ju dostavaju?

• jaj to fakt neviem, ale niekto spominal jul /ak si to nebola ty? 😃 )

• ano tie dve posledne boli tazko rozhodovatelne...krasne tesim sa ked bude na tebe 😃

• neopytas sa ich na to,ked tam pojdes 🙂 viem,ze na zaciatku augusta ju uz mali..ale neviem ako dlho..no stihli mt odstrihnutu vlecku na viacerych satach 😃

• jasne, inak som im pisala mail nedavno a odpisali velmi rychlo...ale je dost mozne ze zatial este ani oni nevedia kedy ju dostanu

• ja som sa zabudla opytat,ze kedy dostali minuly rok predkolekciu..
    aj mne rychlo odpisali..asi im idem napisat..a zvlast na nove kolekcie st.p a la sp.

• inak drahy je hnusny, ma provokuje...asi 10 krat dnes uz povedal...aka skoda ze uz mas zajednane saty...mam ho zabit?! 😃

• no povedz mu,ze je to mala suma,ze to nevadi,ked to prepadne 😛 😃
    ze co tam stratis,to usporis na alkohole 😃

• ano, vsak on len provokuje...a este k tomu som mu povedala preventivne ze zaloha bola 1000 😃

• tak idem k drahemu 😃 pekny vecr 😉

• no vidis..a to nie je az tak moc 😃

• ohladom toho obleku..my sme kupili dva minuly rok..a a potom sme povedali,ze bude svadba..takze hladame novy..no mozno sa nakoniec rozhodneme pre jeden,co sme kupili.. 😬

• ahooooj lea 😃 a spol 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Amarena,sro
    Nové Mesto nad Váhom
    Veľkoobchod s najširšou ponukou servítiek a priestieraní na slávnostné príležitosti. V našej ponuke nájdete popredné európske značky MANK, PAPER DESIGN, PACK SERVICE, PAP STAR. Kvalitné nestakajúce sviečky a doplnky. Taktiež...
    V našom svadobnom obchode www.svadobnystyl.sk nájdete všetko potrebné pre vašu svadbu. Od krásnych svadobných šiat, cez spoločenské šaty až po množstv
    Večernica
    Pezinok
    Predaj svadobných doplnkov
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov