Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ahoj..ako sa dnes mas?

• no pomaly lepsie, tie brutalne ATB zabrali, som este nebrala ATB ktore by boli v krabicke len 3 😃
    pisala som mail do povazskeho muzea tak som zvedava, ci uz budu vediet, ci sa mozme zobrat v sobasnom palaci v bytci, mali ho rekonstruovat 😦
    a za chvilu idem varit 😒

• no ja som naposledy dostala tiez silnejsie..ktore sa beru kazdych 12hodin..a to som nebola nejak vazne chora..asi nevedela,ake mi uz ma dat..lebo pravidelne beriem antibiotika..a alergolog je potom nestastny 😃
    no ja pomaly pojdem..idem pozriet brata,co tu mam..takze take vyletny den bude..ale je pekne pocasie takze pohoda..beriem fotak 😃

• Sponzor fóra
  • si to uzi u nas chcije a chcije a chcije od noci 😞 😞

dobra rada: nedavajte si na skype nicku arabske zenske meno....vcera sa okupovali sami turci...strasneeeeee, ja ze popisem len s priatelmi...... 😬

• ked tak pozeram...asi si nepoziciam zavoj ale kupim, ten na mojej fotke sa mi nepaci moc

• normalne nestiham citat baby 😃

• som chora lezim v posteli a len citam a surfujem 😃

• luko a ako so zivocisnym teplom, pomohlo? 😃 😉 😛

• no som skoro fit, tak neviem ci tym alebo tymi ATB 😃

• vidis, dobre som ti vravela 😃 😛

• jasne 😉

• ahojte..tak uz som spat..konecne..dve hodiny som zabila cakanim na busy 😠

• jeej lea skoro ako v blave 😒
    vylet bol dobry? 🙂

• no ani nie..lebo kedze je nedela tam vlak nepremaval a bus chodil kazdu hodinu..a akurat som ich zmeskala o nejake 3minutky..
    dobre tam bolo..len som hrooozne premrzla.. 😠

• u nas cely den prsi 😐

• Sponzor fóra
  • no tu svietilo slniecko..aj ked zopar mrakov sa ukazalo..ale je zas zima..primrza..ale urcite nie tak ako na svk..

• ja som zvedava zajtra...mam toho kopec vybavit a ak bude taketo pocasie tak to bude teda zabava 😦

• no ja zajtra idem zas do prace..dalsi tyzden nam zacina..ale potom este dva a budeme mat prazdniny 😃 takze poletim za milym..a aj po obrucky 😃 😎

• super lea, my este ani nemame vyhliadnute 😬

• no ja som mala cas..dokial mily nevidel v spravach,ze zlato pojde hore 😬 tak som mu povedala velkost a dohodli sme sa,ktore mozu byt..ale nech sa poradi so zlatnickou..

• ano, ste sikovni, uz aj islo hore...😮 sme zaspali dobu my dvaja 😬 ja zatial jedine co viem ze nechcem zlte zlato, to neznasam uz od detstva, vsetky dary k prijimaniu a birmovke nosi mama alebo si z toho dala urobit sperky 😃

• lea ty si tusim spominala ze vasu budu s diamantom, nie? kolko tak stoji taky spas? 😃

• no my budeme mat kombinaciu..kedze ja nosim striebro..a on zas zlte zlato..
    ano..povedala som podmienku,ze chcem diamant..takze bude..a cena?to ti zatial neviem povedat..ale predbezny odhad je 14t..ale su ratane sirsie obrucky.. 🙂 😎

• na jeden prsten ci na dva?

• oba.. 😉 aj s gravirovanim 😉

• jaj, tak to sa da 🙂 urcite budu kraaasne 🙂

• uz sa budem musiet aj ja po nejakych zacat obzerat 😃

• no mam v albume..tie posledne,co su tam..len kamienok bude vsadeny normalne..aby nahodou nevypadol.. 😎

• waw.....
    ja myslim, ze este som z levelu saty nepresesla dalej 😃

• aj ja mam ten pocit..a ako si na tom? 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Lilies
    Trnava
    Splnte si svoju svadbu snov, Lilies tím je tu Vás!
    Zabezpečíme všetko pre tvoju svadbu alebo iný event.
    Ponúkame široký sortiment svadobnej výzdoby, dekorácii a doplnkov, ktoré sú starostlivo vyberané pre Vás, sú vynikajúcej kvality, krásne a originálne.
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov