Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no nemachruj hej :-D 8-) 8-)
Odpovedať
ahojte :-) Zuzi tiež blahoželám... tak teda, niekto si to hnusné počasie musel odpracovať... my sme ho prespali =-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
bam - dik ;-) ale dnes to bolo fakt hrozne,hlavne to ranne vstavanie... esteze bolo pekne a stihlo sa to opravit :-)
Odpovedať
fifi..ty si zacala :-D 8-) ahoj bam..no my mame celkom dobre pocasie..az na tu kosu a hmlu rano ]-( idem spravit novu tabulku na to stretko..doteraz som sa k tomu nedostala..musim si kupit hruby zaves,kufor a cajnik :-D
Odpovedať
kedysi som tak ráno vstávala bežne - 4.30/4.45 hod. :-S ale to je už za mnou tešíme sa že je to opravené všetko a nemáte zhony :-D ale vraj na Orave to bolo úplne "super", sa báli, či ich nezaveje... ako vraveli svokrovci :-p Kati, to máš zvláštny zoznam... na čo ti to treba?
Odpovedať
bam..to aby ste videli,ze kto ma o to zaujem :-D :-p a vedeli,ze si ten termin nevymyslam :-p 8-)
Odpovedať
ahojte :-) fifi, gratulujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj luko, dik :-D esteze Zilina bola pod prudom :-D Kati, naco ti je ten zoznam? to by aj mna zaujimalo.... ja sa tiez tesim, dnes som volala do Quelle a moje zavesy do obyvacky su uz na ceste, taktiez sme kupili farbu na vymalovanie obyvacky, vsetko bude zdokumentovane na modrastrecha.sk :-D
Odpovedať
fifi..treba vas ponatahovat..ale nie..nechce sa mi to..takze budu len fotky :-p :-p ahoj luko..ako sa mas?
Odpovedať
Profilova fotka
no ale naco ten zaves, kufor a cajnik? :-D
Odpovedať
fíha, už by som mala zavítať na modrú strechu aj ja teda... síce z tej našej jednej izbietky tam do albumu asi moc nezmestím |-| ale keď pofotím každý centimeter, tak možno hej :-p :-D ahoj luko... vidíš Kati, čítame ťa pozorne ;-)
Odpovedať
lea pohoda, len sa hnevam nejde mi gmail :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
bam, kludne pod na modru strechu, aj tam mame zilinsky kraj :-D ja mam aj album :-D :-D
Odpovedať
no veru, idem kuknúť ;-)
Odpovedať
luko..no mne ide v pohode..
Odpovedať
ano uz aj mne :-D konecne na 5 krat, ale mozno preto lebo mi vypadavalo aj pripojenie..
Odpovedať
Profilova fotka
baby, piste trosku pomalsie, ja za vami nestiham...aj mne uz dnes konecne padla a idem domov......konecne znova do postele....furt som nejaka unavena.....zajtra sa ozvem....tak zatial caute a nepiste toho zasa tak moc :-p :-D ;-)
Odpovedať
čaf Marcelka, rada ťa tu medzi nami vidím... ako sa máš? čo mimčo? poslúcha maminku? ;-) dúfam, že už ste zdraví...
Odpovedať
marceli..my sa snazime..ale nejde to :-p luko..urcite to bude tym spojenim..mne to tiez robi..
Odpovedať
akurat som poslala zalohu kameramanom :-D
Odpovedať
luko..no to uz mam zaplatene..este kapela caka..
Odpovedať
ja som kapele poslala 1000, fotograf zatial nic nechcel, mame sa stretnut vo februari :-) zajtra idem do Nikol :-D
Odpovedať
no my sa s nimi stretneme a tak im dam zalohu..a mily dal minule zalohu na obrucky.. doteraz sme minuli 20t :-D nespytas sa ich,kedy budu objednavat predkolekciu?
Odpovedať
ano mozem sa opytat :-) prave som objdenala cez bratranca nejake aloe blbosti na travenie, pre draheho, tak dalsie 2tis. v keli :-N
Odpovedať
sikovna..ja popijam antilipidny caj 8-) nech znizim tuk v tele.. :-D
Odpovedať
lea...dufam ze nezmiznes uplne....pozor dievca :-D
Odpovedať
aj ja popijam :-D ale prave som jedla moc zdravu rybku,nechutila mi........a konecne doma..... :-D
Odpovedať
no to mam este hooodne daleko..ale vaha sa posuva nadol..aspon na tejto vahe,ktorej vobec neverim.. ]-( mam totalne plny zaludok..som zjedla cele balenie susenych marhul..fuuuj..ale mi neni dobre..hadam to rychlo vytravi..
Odpovedať
no ja zas pijem alhcemilkovy caj koli uprave MS cyklu, uz mi vzdy lezie hore krkom, pijem ho dva tyzdne a potom dva tyzdne klud...ale uz sa zase blizia cas pitia :-o
Odpovedať
no pekne..ja mam zaludocny a zlcnikovy caj,ktory pijem kazdy druhy den..vzdy mi zostane vo flaske dlhsie a potom je hrozne horky =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?