Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ja by som nevahala a brala by som tie c.6 🙂

• no je na tebe,pre co sa rozhodnes 😛 dokedy sa budes rozhodovat?

• no, ja uz tiez prestavam vahat 😃

• Sponzor fóra
  • takze vsetky ostatne salony padaju? 😃

• lea...ja sa obavam, ze cim viac siat tym viac nerozhodnost...ale kazdopadne ak dam zalohu 5tis. tak uz inam nepojdem...neviem ci pockat do veltrhu....

• no ja som ich dost poskusala..a aj tak som vahala vzdy nad dvomi 😃 😛
    no veltrh je cez vikend v blave,takze si pockaj..ved to je len par dni..

• no poslala som kamoske a pise ze tie posledne sa jej skutocnne nehodia k mojej osobe takze teraz fakt neviem...ona ma dost pozna 😐

• tak omyl, ona myslela cislo 6 v poradi 😃 tiez sa jej najviac pacia posledne...super, ten kto ma pozna 20 rokov snad vie tiez odhadnut 😃

• no ja som sa pytala bab tu na stranke..a s jednymi sa celkom zhodli,no s druhymi z mojho uzsieho vyberu sa nezapodievala ziadna..
    ale verim,ze sa rozhodnes spravne.. 😃

• jasne, a ked nahodou ostanem tehu...teraz sice sa tomu moc nevenujeme, tak pojdu tie predposledne 😃 😃 😃

• preco prave tie?

• ahoj Luko, tie posledne su krasne...

take nieco sa paci aj mne 🙂

• lea lebo v tych ani brusko nevidno 😃 😃 😃 ale to bol len vtip...tie su fakt krasne len mi stahovali prsia dole, na moje objemy treba nieco pevnejsie 😃 teda nie ze by som mala 5tky 😃

• no ja som rozmyslala,ci si si prsia odlozila spolu s podprsenkou 😃 😛 🤔

• neee, oni sa posunuli dooole 😃 😃 😃 skoda, lebo satky bolo krasne 😃

• Sponzor fóra
  • aha.. 😮 😮 😮 lebo su pekne..

• a koelgyna v nich bola uchvatna...ona je este take mile dievcatko....ale jej segra ju zrusila 😐 teda nie moc, ale skratka ze ee

• a to uz preco?co sa jej nepacilo?

• fakt neviem...ju zneistila....ale ona este nema ani termin, len vie mesiac, takze si skor tak predbezne pozerala...myslim, ze ked bude vediet tak tam s nou este skocim

• neboj..ked bude vediet presne,tak urcite najde tie spravne 🙂

• caute
    kukam luko, ze mas v albume nove saty, kde si skusala? tie posledne - tie co sa ti najviac podobaju na vitazne, su krasne 😉

• ahoj fifi..aky bol den?

• fifi v Ba v Nikol alebo Nicole? 😃

• fiha, boli krasne 😉 menis rezervaciu z kristiny?
    lea: den bol desny, ako vcerajsi.... zajtra vstavam opat skor do prace, co nestiham 😞

• tak to vyzera fifi 😃

• luko..ako to,ze ti dovolili sa fotit? mne nechceli 😠

fifi..nezvidim..ja pojdem vo stvrtok..lebo rano mame toho moc..

• luko: za tie posledne? 😃
    lea: ja asi do konca tyzdna 😞

• lea ale to je Nikol v BA...v Za mi v Nikol nedovolili,...teraz neviem ktory je Nikol a ktory Nicole...lebo nie su jedna firma... 🙂 mozno zmenili nazor...alebo tam boli ine tety...je ich tam viac....

fifi ano asi posledne...neviem ci este zbehnut do BA do nejakych kazdopadne nechcem dlho vahat...lebo fakt tam chodi vela ludi a uz si zajednavaju aj na jesen....jedna kocka skusala podobne len biele a maslicka bola kratka...a iny top...prenadherne....ale biele inak by som si ich skusila tiez

• hm, ale cenovo su asi tiez narocne,nie?

• tak Nicole je v Ba a Nikol v ZA, ja som bola dnes v tom prvom 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    O Vašu lásku sa postaráte Vy ,my sa postaráme o krásu Vášho vytúženého svadobného dňa.
    Všetko, čo potrebujete na Vašu svadbu, nájdete v našom svadobnom e-shope www.svadobneinspiracie.sk! Ponúkame Vám svadobnú výzdobu,dekorácie a doplnky.
    Svadbičkovo ponúka všetko potrebné pre vašu svadbu, množstvo originálnych doplnkov a dekorácií.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov