Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ja by som nevahala a brala by som tie c.6 :-)
Odpovedať
no je na tebe,pre co sa rozhodnes :-p dokedy sa budes rozhodovat?
Odpovedať
no, ja uz tiez prestavam vahat :-D
Odpovedať
takze vsetky ostatne salony padaju? :-D
Odpovedať
lea...ja sa obavam, ze cim viac siat tym viac nerozhodnost...ale kazdopadne ak dam zalohu 5tis. tak uz inam nepojdem...neviem ci pockat do veltrhu....
Odpovedať
no ja som ich dost poskusala..a aj tak som vahala vzdy nad dvomi :-D :-p no veltrh je cez vikend v blave,takze si pockaj..ved to je len par dni..
Odpovedať
no poslala som kamoske a pise ze tie posledne sa jej skutocnne nehodia k mojej osobe takze teraz fakt neviem...ona ma dost pozna :-|
Odpovedať
tak omyl, ona myslela cislo 6 v poradi :-D tiez sa jej najviac pacia posledne...super, ten kto ma pozna 20 rokov snad vie tiez odhadnut :-D
Odpovedať
no ja som sa pytala bab tu na stranke..a s jednymi sa celkom zhodli,no s druhymi z mojho uzsieho vyberu sa nezapodievala ziadna.. ale verim,ze sa rozhodnes spravne.. :-D
Odpovedať
jasne, a ked nahodou ostanem tehu...teraz sice sa tomu moc nevenujeme, tak pojdu tie predposledne :-D :-D :-D
Odpovedať
preco prave tie?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Luko, tie posledne su krasne... take nieco sa paci aj mne :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
lea lebo v tych ani brusko nevidno :-D :-D :-D ale to bol len vtip...tie su fakt krasne len mi stahovali prsia dole, na moje objemy treba nieco pevnejsie :-D teda nie ze by som mala 5tky :-D
Odpovedať
no ja som rozmyslala,ci si si prsia odlozila spolu s podprsenkou :-D :-p =-)
Odpovedať
neee, oni sa posunuli dooole :-D :-D :-D skoda, lebo satky bolo krasne :-D
Odpovedať
aha.. :-o :-o :-o lebo su pekne..
Odpovedať
a koelgyna v nich bola uchvatna...ona je este take mile dievcatko....ale jej segra ju zrusila :-| teda nie moc, ale skratka ze ee
Odpovedať
a to uz preco?co sa jej nepacilo?
Odpovedať
fakt neviem...ju zneistila....ale ona este nema ani termin, len vie mesiac, takze si skor tak predbezne pozerala...myslim, ze ked bude vediet tak tam s nou este skocim
Odpovedať
neboj..ked bude vediet presne,tak urcite najde tie spravne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute kukam luko, ze mas v albume nove saty, kde si skusala? tie posledne - tie co sa ti najviac podobaju na vitazne, su krasne ;-)
Odpovedať
ahoj fifi..aky bol den?
Odpovedať
fifi v Ba v Nikol alebo Nicole? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, boli krasne ;-) menis rezervaciu z kristiny? lea: den bol desny, ako vcerajsi.... zajtra vstavam opat skor do prace, co nestiham :-(
Odpovedať
tak to vyzera fifi :-D
Odpovedať
luko..ako to,ze ti dovolili sa fotit? mne nechceli ]-( fifi..nezvidim..ja pojdem vo stvrtok..lebo rano mame toho moc..
Odpovedať
Profilova fotka
luko: za tie posledne? :-D lea: ja asi do konca tyzdna :-(
Odpovedať
lea ale to je Nikol v BA...v Za mi v Nikol nedovolili,...teraz neviem ktory je Nikol a ktory Nicole...lebo nie su jedna firma... :-) mozno zmenili nazor...alebo tam boli ine tety...je ich tam viac.... fifi ano asi posledne...neviem ci este zbehnut do BA do nejakych kazdopadne nechcem dlho vahat...lebo fakt tam chodi vela ludi a uz si zajednavaju aj na jesen....jedna kocka skusala podobne len biele a maslicka bola kratka...a iny top...prenadherne....ale biele inak by som si ich skusila tiez
Odpovedať
Profilova fotka
hm, ale cenovo su asi tiez narocne,nie?
Odpovedať
tak Nicole je v Ba a Nikol v ZA, ja som bola dnes v tom prvom :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?