Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
nemesis tam satli 17tis....v za tusim 10....
Odpovedať
taketo som si tiez skusala...boli nadherne len mi odstavali zboku pod ramenami :-| http://salonnicole.sk/index.php?page=...
Odpovedať
Profilova fotka
no to slusne, ze 17 papierov za pozicanie siat :-S
Odpovedať
luko..no v ziline to moc nechceli dovolit,ale zvacsa povedali ano.. mne sa zas v blave nechceli na dostojevskeho..mozno preto,ze tam bola majitelka.. fifi..v blave maju vzdy premrstene ceny..vo vsetkom..
Odpovedať
...inak v ZA mi povedali ze keby ze si objdenam nejake saty tak zaplatim 17 tis. a mam ich prva....nejake co tam nie su este.... moje by mali stat 13 alebo 13900 :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no to mi je jasne, ale az tak velmi premrstene? ]-(
Odpovedať
luko..skocim teda znova do kristiny..a uvidime..ale asi budem dufat,ze kride predkolekcia :-D
Odpovedať
fifi...bratislava...ten clovek ma dalsi salon v Auparku...tam je brutalny prenajom za priestory...takze tak...a bohuzial tu ludia nepozeraju na cenu :-| inak lea nezabudla som ;-) nov apredkolekcia v Nicole ale pride az v novembri
Odpovedať
Profilova fotka
kati a na ktore to mas este zalusk z Kristiny?
Odpovedať
ja som dufala ze dam za saty menej ale ked si clovek vyskusa ako potom povedat nie :-S
Odpovedať
napisem len tak pre zaujimavost kolko stoja tie iste moje v brne...
Odpovedať
fifi..paci sa mi minulorocny model olga..a tohtorocny navel..pripadne davis..ani jedny nenajdes na svk ]-( takze mi ostava len model nicole.. luko..uvidim ako v ziline.. s tymi cenami za prenajom je pravda..cim lukrativnejsie miesto,tym drahsi prenajom..ako vsade..
Odpovedať
Článok sa načítava...
nicol je krasny....lea alebo potom brno ;-) tam v belle je siroky vyber
Odpovedať
luko..no ja este skusim odsledovat,ci na ebay nebudu mat..teraz maju v ponuke model nicole..ale hrozne velikanske..tak hadam do jula sa cosi objavi..
Odpovedať
joo, no ja ak dam zalohu tak uz nesledujem nic!!! :-D lebo by ma potom poraaazalo :-D
Odpovedať
ale mozes si potom zmenit model?
Odpovedať
noo to netusim, snad ano zajtra tam mam volat, opytam sa, ale este to asi nezabukujem ved keby som ich chcela velmi a neboli by tak v brne ich maju a este viac a v trencine zas st. patrickov
Odpovedať
takze sa predsa sa chystas este niekde? :-D
Odpovedať
nooo ja nem rozhodna...necham si to prejst hlavou dobru nocku ;-)
Odpovedať
uvidis ako sa vyspis..pekne sny prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte luko tie posledne su naj aj mne sa pacia....podla mna sa k tebe hodia :-)
Odpovedať
ahoj muma...to rada pocujem ;-) ze to nie je len moj pohlad :-D ...myslim, vzdy sa da najst mozno nieco lepsie....ale ked ma clovek pocit, ze je to ono asi by nemal vahat....to je ako s chlapmi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak :-) skusala si aj madeiru ako pozeram
Odpovedať
ano tie boli uchvatne ale na mna len od pasu dole :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vidim ze mame rovnaky styl mne sa paci tiez madeira a tie co si skusala.....takze tetusky boli v pohode a maju aj zavoje take pekne vysivane ;-)
Odpovedať
ano a usitie nestoji 10 tis ako tu niekto tvrdil v inej teme ale za usitie pytaju max. 1500 a su aj lacnejsie...inak 1500 by mas tal v ZA ale len pozicanie....
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je fajn pojdem ich aj ja navstivit :-)
Odpovedať
muma treba pochodit...aj ked mne sa uz moc nechce asi skocim do Nicole, hodim ich este raz na seba a rezervnem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
najlepsia volba :-) a fakt ti pristanu
Odpovedať
waaw lukooo,tie posledna La sposa M. ber urcite,sedeli ti naj!!!fakt krasne jedniduche ale zaroven niecim...no neviem cim ma uputali.....asi takou originalitou ze nie su take naduchnane ako vsetky co sledujem na strankach...ak ta neoslovi nic ine,urcite ich ber:))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?