Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • fifi vsak ked to pride tak to pride...v domceku bude babatkam potom urcite skvele...

my sme vcera pozerali na reality.sk rezidenciu ZAhorska...ma uchvatilo to prostredie tak zaciname rozmyslat...len by sme museli predat byt a este zobrat tak mil. hypoteku

• co je to za rezidenciu? 🤔

• Sponzor fóra
  • oproti spinavej Vrakuni raj...lebo som vyrastla v Turzovke, male pokojne pomerne ciste mestecko, zelen, lesy

• preto mame plan do par rokov najst nieco podobne

• aha, ale to nie je samostatny dom, ale nieco ako bytova jednotka

• anooo, ved mi snivame o krasnom bytiku 🙂 nie sme domove typy aj ked do buducnosti nevylucujeme 🙂
    drahy prave dostal pokutu za rychlost...1000 sk...no na kazdeho dojde....mi volal

• no krasne... ta pokuta 😠
    my sme zas opacne typy, chceme dom 😃 a zahradu s terasou a krboviskom, kde budeme pocas letnych dni oddychovat 😃

• anooo, to by sa mi tiez pacilo 😉
    zatial jedine k starym rodicom do Senca 🙂

• no my to realizujeme zatial u nasich doma 😃 ale chceme sukromie 😉 tak sme si kupili bytik, kde spolu byvame, no medzitym "kujeme" ine plany 😉

• fifi vsak najkrajsie je realizacia planov s clovekom ktoreho lubime 😉
    ja idem realizovat nase prestavy o piatkovom obede (dnes sme doma) 😃

• my ideme dnes tiez von - na nejaku dobru veceru, mali sme tazke pracovne 2 tyzdne, ja aj skolu, zasluzime si 😃

• tak tie spagety s morcadelou su fakt des 😠 preco mi to na VS tak chutilo? 😃
    ideme sa aj my najest 😃
    inak tie spagety boli len pre mna ale keby ze nie som fakt hladna, tak ich nezjem 😃 uz mam skoro uprataneeee 😵

• my mame morcadelu radi 😛 ale s cestovinami, nie spagety 😉 zalezi aj od konzervy, mozno ste nenatrafili na "tu pravu" 🙂

• ano viem ze jedna mi chuti a jedna je hnusna tak asi tu druhu mam 😬

• Sponzor fóra
  • neuveritelne rychlo dokazez odpisat luko 😃

• ano lebo stahujem veci a skypujem s kamoskou s USA, ja tak na 15 minut sadnem potom idem upratovat a tak odbieham 😃

• fiha 😃

• ahojte baby..na chvilku som si tu odskocila..z par minut nam konci predposledna hodina a potom este jedna..dame si caj a tyzden je za nami 🙂

• Ahojte,
    uz neviem co by som dnes od samej radosti robila... Na tej PN ma to vazne nebavi 😞

• ahojte
    hviezdicka: a co ti je? 😕
    Kati: mne uz padla hura 😃 s manzelom dnes ideme na veceru, konecne vypadneme 😉

• 🙂 🙂 ahojte nevestičky..obraciam sa na vás s prosbou..zháňam starejšieho z okolia ZA... poznáte niekoho?...
    ..poprípade má niekto kontakt, známeho vo FS Stavbár alebo Rozsutec?..chcela by som po polnoci odčepčenie, tak ako sa patrí...diky... 🙂 🙂

• pomoooooccc.....ti korejcania ma dnes asi fakt vyprovokuju do nepricetnosti..... 😠

• ahojte..konecne som doba..som pred chvilkou prisla z nakupu 🙂
    marceli..co sa deje?

• ale...mam v hoteli jednu akciu a su to nasi "spoluzijuci v ziline"..a robia mi tu strasny bordel, lebo celu restiku maju pre seba....tak si to vies predstavit.....

• my sme boli pozerat dvere a tak lamem hlavu aku farbu k broskynovej farbe stien 😃

• by som ich niekde nakopala..za teba..aby si sa moc nenamahala 😉
    oni su hrozne divna mentalita..kazia nam nas image 😠

• je tu niekto?

• no ja pomaly ale iste idem do postele, citat, vsak v TV nic nie je

• ja pozeram jojku..stale mafstory..som zacala pozerat od zaciatku.. 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém