Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ja idem pomaly za drahym...dnes lietal cely den, nasmu svedkovi umrela maminka a nezvladal soferovat 😞
    blby den, tak snad zajtra bude lespi

dobru nocku 😉

• pekne sny prajem 😉
    som to citala..no ja dufam,ze u nas sa nic nestane..

• tak my sa chystame na ten veltrh, beriem fotak 😃
    drahy ma ukecal som mu musela ukazat jednu foto zo skusania...samozrejme nie tych mojich 😃
    sa kochal...ale len jednu, kedze budem mat iny uplne iny typ tak prekvapenie bude urcite 🙂
    inak manzelka jeho kamarata uz "pindala" ze mam drahe saty, mu hovorim, nikomu nemusis hovorit, odkial mam saty...ja tych ludi nechapem...mne je jedno kto ma a za kolko...

• Sponzor fóra
  • ahoj..tak uz sa tesim,az zreferujes ako tam bolo 🙂
    ta baba ti len zavidi..ved je tvoja vec,kde si vyberas a kolko za ne davas..ty chces vyzerat krasne a nebudes predsa pocuvat druhych 😃

• ahojte. 🙂
    tak Lea ty kukas Jojku? no ja mam kabel1 zapnuty... 😃 ale len som prisla domov,idem upratat....a naobedovat sa kuracinku na vode so zeleninkou 😃
    kupila som dne peknucke 2 sviecky srdcia,kedze je pred valentinom a na svadbu sa to suuuper hodi..... 😃
    a pre mileho take velke plysove srce s napisom.....na valentinka..... 😃
    ja buduci tyzden nemam vobec cas na obchody..... 😞 bud sedim v skole do vecera,alebo na praktiku..... 😬
    prajem pekny den..... 😉

• ahoj..no aj ja musim upratat..ale nemam moc toho..nastastie..
    no ja neviem,co milemu na valentina..

• ahojte 😉
    ja mam uz upratane 😃

• ahoj..ja sa chystam na nakup 🙂

• ja uz vegetim u nasich, muzik cita knizku a ja surfujem 😃 strasne zas prsi 😠

• tu svieti krasne slnko..len je chladno..a kedze je pekne,taha ma to von..

• to ti verim, tiez som sa tesila na vikend, ze pojdeme von... lebo v tyzdni bolo celkom fajn... a opat prisiel vikend a opat je hrozne 😠 😠

• ja som sa tesila na horsie pocasie..a nic z toho..aspon by som pobudla dlho v posteli..no nekonalo sa 😞
    dobre..idem teda kuknut do velkeho tesca..som zvedava nan..este som tam nebola..potom sa ozvem..mozno sa pochvalim aj niecom novym 🙂

• ok Kati, tak prijemne nakupovanie 😃

• ahoj..uz som spat..a nic take som nekupila..ma to tesco sklamalo..ze nejake velke..no moc sa mi nezdalo..pri ikei je vacsie..
    nevadi..aspon som si kupila dvd erin brockovich 🙂 ma dokonca aj ceske titulky 😃

• fiha, to bol dobry film, pamatam si,ze som ho videla v kine 😃

• Sponzor fóra
  • jeden z mojich oblubenych..a mam rada tu herecku..takze zaplnam zbierku 🙂

• fiha 😃 takze tvoja oblubena 😃

• ano 😛
    takze dnes vecer budem cumiet film 😃

• no tu to vyzera na podobnu papucovu kulturu Kati 😃

• ved v takom pocasi je najlepsie byt doma..s varenym vinkom 😃
    len skoda,ze nemam vino..

• ahojte🙂
    tak sme dosli z vonku.
    aky bol veltrh?
    no na moj vkus male priestory, inak v pohode
    saty - kto este nema mohol si prsit na svoje a skusat a skusat, v la sposse som videla aj moje mansiony🙂
    som rada, ze som nesla skusat do Fany tie vystavene,c o som mala postahovane na obrazkoch vyzerali pekne, ale tam boli teda riadne sesle...
    obrucky-lea, uz chapem vasu kombinaciu, vsetky obrucky mi oproti krasnej kombinacii bieleho a zlteho resp. ruzoveho zlata prisli fadne...cest vynimkam, niektore boli velmi zaujimave aj cisto biele...
    najviac nas oslovila brnenska firma routex, ideme tam v aprili...ratame s prislubenou zlavou - sirokly vyber, takmer vsetky velmi pelne, super pristup. ratame ze nas vyjdu prstene tak do 20 tis., drahy ma bohuzial velmi siroky prst, radsej ani nepisem cislo🙂 takze aj preto
    zakusky a torty - mily pristup vo firme z Majcichova, krasne torty, urcite bratislavske vysluzky + tri torticky budu odtial, snad v klime vydrzia
    dekor - tiez sme sa dohodli s jednou firmou na pozicanie navlekov, masli+dalsi dekor uvidime po dohovore s majitelom restiky, lebo oni vedia zabezpecit tiez nieco

boli sme tam tak hodinku a pol

• ta firma je rotax

• fiha fiha, ste to riadne presliedili Luko 😃
    my mame tiez obrucky v kombinaci 3 zlat: biele, zlte aj cervene 😉

• luko..tak to je super,ze ste si tam cosi nasli..
    kuknem,ci ta spolocnost ma stranku 🙂

• teeeda fifi 😃
    no nam co sa pacili vychadzali tak 22 😐 takze budeme musiet urobit nejake kompromisy..prip, kuknut v ZA, myslite ze tam by to mohlo vyjst lacnejsie???? drahemu sa prst ale asi nezmensi, ledaze by teda riadne schudol, v co dufam, ale prsty to asi az tak neovplyvni

• luko..no my sme si nasli na nete a zasli sme do jedneho zlatnictva..a myslim,ze to bude v pohode cena..ked ich budem mat,tak mozem povedat presnu cenu..
    inac,vyroba tam trva tak tyzden..to len tym,ze som tu,tak to trva dlhsie,lebo to musim odskusat..

• fiha, nase obrucky boli hotove do tyzdna aj s gravirom mien a datumu a stali 7 tisic obe 😃

• fifi a kde???
    lea a ty kde???
    lebo mna nenadchyna dat za prstene 20 tis....no ale ked na mojho prsten jak na slona 😠

• luko..neviem ako sa vola to zlatnictvo..ale je to cestou z narodnej na autobusku..mozem vecer od draheho zistit..ale tym,ze tam budem mat diamant,tak to troska navysilo cenu..no nie az tak moc..

• ano vsak mi tiez nejaky kamen tam dame 😃
    super, ja by som rada obehla aj zilinu lebo dat 20tis. za prstene, tak to je uz palka

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Handmade svadobné dekorácie- svadobné pierka, náramky a doplnky pre družičky, výzdoba kostola, výzdoba auta, srdcia a venčeky.
    Ponúkame široký sortiment svadobnej výzdoby, dekorácii a doplnkov, ktoré sú starostlivo vyberané pre Vás, sú vynikajúcej kvality, krásne a originálne.
    Ručne robené svadobné dekorácie-svadobné pierka,náramky,vankúšiky,darčeky.
    Super výrobky pre váš Veľký deň.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov