Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • Ahojte,mozem sa pridat k debate?
    My sme nase obrucky takisto mali za dobru cenu,obe vysli do 7000 sk,datum,gravirovanie,ale nepamatam si uz presne,kolko sme cakali.ale bolo to maximalne do 2 tyzdnov.Dali sme si kombinaciu bieleho a zlteho zlata.Udreli nam do oci okamzite a po dokladnom zvazeni ,asi tak 5 minutovom 😃 sme sa pre ne rozhodli 🙂 .

• hviezdicka a kde v ZA? lebo ja tam idem tak raz za rok a vobec netusim kde je tam nejake dobre zlatnictvo 😬

• Luko: my sme kupovali v Alfrede vo Farskej ulicke 😉 mali tam fajn vyber

• Sponzor fóra
  • luko..pokial chces aj nejaky ten kamienok..nie len zirkon,tak to hned navysi cenu..
    no myslim,ze v poho zozenies do 15t v ziline..
    fifi..asi vsade mali dobry vyber..len skoda,ze obaja vymyslame.. 😬

• ano vsak predstavu sme si dnes urobili 🙂

• no to je pravda Kati, len mojmu drahemu sa nepacili vsetky... ja som mala vybratych asi 10 modelov, na tomto jedinom sme sa zhodli obaja 😃 obehla som snad 10 obchodov

• My sme nekupovali prstene v Ziline,ale v Rajci.

• hviezdicka: z akeho zlata mate? 🙂

• Mame kombinaciu bieleho a zlteho zlata.

• fifi..no mne sa zapacili jedny v tescu..ale moj stale chcel,aby sme si ich dali spravit jeho znamemu..nakoniec ten chalanisko odisiel prec..a tak ked som sla so smaily pozriet jej,tak sa nam zapacila ta praca..tak sme sa dohodli,ze to dame robit tam..
    my sme aj v povazskej jedny nasli..

• hviezdicka: nemas foto? 😃
    kati: ak je to overeny zlatnik, preco nie 😃

• no ja chcem jednoznacne pozriet v ZA s drahym...lebo tu su teda palky....

• Je zaujimava-z bieleho zlata je vrubkovana a v strede je pas zo zlteho zlata,ale nie rovny,ale aby som to spravne vysvetlila-beha hore dole 🙂 ,je to sikovne... Ostatne nam pripadali take ... ako to spravne nazvat - nicim zvlastne,kolegyna mi povedala,ze keby si mohla vybrat vtedy ked sa ona vydavala,urcite by si nevybrala take ako ma teraz-nazvala to okruzkovanie zltym kovom ako holub 😃 ,dost ma vtedy pobavila 😉

• mam,len neviem,ci mi to vezme do albumu,da sa to len do 700 MB-skusim

• tak som v leveli obrucky a dekor 😃
    som chcela marhulovu ale cim viac tym viac sa mi apci kremovo-zlata v kombinacie s malom zelenej 😃

• Sponzor fóra
  • hviezdicka: uprav fotku cez malovanie na mensi format, potom to vezme 😃
    my mame tiez stred biele zlato - vrubkovane s krizikmi, jeden lem cervene zlato a druhy lem zlte zlato.... vo vnutri meno a datum sobasa, su pekne 🙂

• fifitko- ee,nechce mi to vziat do albumu,ma to viac MB ako berie portal,skoda 😞
    luko-kde budete mat svadbu? Mimochodom,mas pekny datum, skoda,ze ja mam vtedy termin porodu 😉

• idem teda urobit pokus,ale nedavam tomu velku sancu,neviem totiz,ci to viem 🙂

• luko..takze z levelu saty si sa uz dostala 😃

mne sa hrozne pacia vlnkovane..ale zial,ze je to troska problem,tak som sa zmierila a dala na klasiku.. 😬

• hviezdicka to faaaakt, jej to som netusila ze si tehu, to je super 😃 my sme tiez trocha snazili ...ale teraz koli svadbe sme prestali a az tak 2-3 mes. pred snad opat zacneme
    🙂

• hviezdicka svadba bude v Turzovke 🙂

• lea vsak vies aka som rada, lebo som obzerala satky a keby ze nemam taks em tam 3 hodiny a skusam a skusam a skusam 😃

• luko..no ja uvidim,co budu ponukat v bb 😃

hviezdicka..gratulujem..a uz viete,co to bude?

• Dakujem 😃 , ale este neviem ,na to je este dost skoro 🙂

• mne sa velmi pacili od juj zabudla som zancku Pierre Carden...no neviem, ale viem, ze maju v Ba pansku conkfekciu..tie boli netradicne, fakt by som sa do nich obliekla....vecsinou kalsika az na par zaujimavych kuskov ktore ma trhali 😃 ale nastastie soms tale spokojna s mojimi takze uz ma trhali len ako zenu ked zbada pekne saty

• hviezdicka: gratulujem 😵

• ja som sa na veltrhu stretla s kockou ktora si skusala saty v Nicole predo mnou 😃 ba je mala 😃
    hviezdicka tak prajem krasne tehulkovanie, dufam, ze sa k tebe po svatbe pridam 😃

• vlastne to ty uz budes maminka 😃

• no som zvedava,ktora z nas bude coskoro tehotna 😃

• tak ja jdu k milackovi 😉 este mozno nakuknem ak bude staaale pozerat ten futbal 😠 😠

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Plánujete oslavu, krstiny alebo inú spoločenskú udalosť? Potrebujete pomôcť so svadbou? Nestihate zabezpečiť občerstvenie? Tu ste na správnej adrese😊
    Vezmite sa inak! Nechajte sa uniesť a prežite svoj svadobný deň, na ktorý sa nezabúda. Povedzte nám vašu predstavu alebo sa nechajte inšpirovať našimi nápadmi. Radi všetko zabezpečíme, zbalíme a...
    Ponúkame široký sortiment svadobnej výzdoby, dekorácii a doplnkov, ktoré sú starostlivo vyberané pre Vás, sú vynikajúcej kvality, krásne a originálne.
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov