Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • hej budem,chvilami ma z toho depresia,ze co vsetko este neviem,co budem robit ked...
    a na druhej strane mame velikansku radost,nejako to uz len dopadne 🙂
    fifi-uz sa mi to konecne podarilo upravit a dostat to tam 🙂 , su tam obrucky aj s mojim zasnubnym,ten je tiez z bieleho zlata

• chyta depresia som chcela povedat 😃

• fiha, a kde? vo svadobnom albume? idem kukuk...
    Kati: no.... my si asi na tehu este pockame 😃

• Sponzor fóra
  • ano,dala som tam len tuto,neviem,ci to bude dobre vidno

• hviezdicka..no peknucke su 😉
    no moja sestra sa ku koncu tehotenstva uz nevedela dockat,az sa toho zbavi.. 😃

fifi..ja tak za 4roky az..

• Ja mam tiez tie stavy,ze ich odlozim,lebo mi to vadi na rukach,ale zase sa k tomu pekne vratim 🙂

• hviezdicka..a manzel nosi obrucku poctivo..ci len ked mu pripomenies?

• Nooooo........
    Ked ma viezol do nemocnice,on ju mal,ja vobec,zabudla som na nu 😃
    Ked vybehne s chalanmi na pivo,tak vtedy si ho doberam,nech si ju okamzite da,ze co keby nahodou?
    Ale robi taku robotu,ze behom pol dna by ju znicil,tak ju nosi tak "vikendovo" 😃

• hviezdicka..no som zvedava,ako to bude u nas..asi moj mily bude radsej nosit obrucku ako ja 😃 😃
    preco ta viezol do nemocnice?

• mala som taky "mensi" zdravotny problem,skoro sme prisli o nase male.Tak som tam tyzden pobudla a teraz som doma na PN,uz ma to sice doma nebavi,ale co ine my ostava,ked chceme to malinke 😞

• tak si davaj velky pozor 😉 a mo sa nerozculuj

• snazim sa 🙂
    idem hodit sprchu a idem konecne dodrzat prokaz,ze mam lezat 🙂
    pa pa a pekny vecer 😃

• prikaz 😃

• tak ja musim pockat kym skonci druhy polcas 😠 jaaaaaj moje nervy

• luko..a kedy konci?

• Sponzor fóra
  • tak za 20 min...uz sme vytiahli Jacka Danielsa co sme dostali takze budeme troska drinkovat, ale nie moc 😵

• no pekne..ja popijam antilipidny caj 😃

• mne sa pomaly blizi cas na alchemilku, uz mam 3 dni novy cyklus tak uz by som mala....no moc sa mi do neho nechce ale pekne mi upravil MS cyklus, tak musiiim

• treba sa teda premoct 😉 🙂

• jj, co by clovek neurobil pre potomstvo 😃

• kedy planujes babo..po svadbe?

• kati, my tiez tak o 4 roky az... to baby

• nooo, asi po ale tak 2-3 pred si uz nebudeme davat pozor 😃
    no pri strese pracovnom mojho draheho sa nemusim obavat ze by sa trafil hned
    ja mam uz 28 takze nie je dovod cakat 😉

• luko: ja budem mat 26 🙂

• fifi..tak to potom budeme obcas spolu kocikovat..alebo tak na dialku..lebo prve budem mat este v londyne 😃

luko..to hej..to je najlepsie obdobie na babo..tiez tak planujem..ale este mam cas do 28 🙂

• no vy ste teda ucha 😃 tak to mate cas 😃

• luko..za mesiac a dva tyzdne mam 25 😎

• jeeej lea ked ja som mala 25..... 😃 ja mam o dva mesiace uz 29 😉 ale ako si si vsimla, tak vyzeram na ovela menej 😃 a preto si mozem obliect aj mansion 😃 😃 😃

• luko: ked ja budem mat tolko co ty, tiez budeme uvazovat, cize este 3 rocky isto pockame 😃

• ved podstatne je,ze vyzeras mladsie 😉
    fifi..som zvedava,co budete mat..
    tu v londyne ma vela mamiciek dvojicky..hadam chytim ten virus od nich 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Žilina
    Ak potrebujete pomôcť so svojou svadbou, ste tu správne! Pomôžeme, poradíme, aj nakúpiť môžete - všetko zo sveta svadieb.
    Lilies
    Trnava
    Splnte si svoju svadbu snov, Lilies tím je tu Vás!