Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • Kati: v Matovej rodine su dvojicky z oboch stran rodicov 😬 😬 😬

• jeeeej fifi...super 😃

• no neviem, ci super Luko, ale svojho casu (kedysi...) som chcela dvojicky 😃

• Sponzor fóra
  • fifi..no pokial chces dve deti,tak mas potom uz klud 😃

• no to by sme chceli, dve deticky, ale ci jednym "supom" 😃 je to vela starosti a zodpovednosti, ale na druhej strane je to zlate 😃

• uvidime,co nam zivot prinesie 😃

• Kati: tvoja segra mala krasne saty,skoda, ze ich nie je vidiet cele 😃

• no co ma cele,tak len s bolerkom 😐

• fifi..dala som teda este jednu kvoli tebe..aby si videla 😃

• 😃 to vsetky chceme dvojicky? 😃 😬 😃
    prajem vam krasny vecer....... 😉

• dik, idem kukuc 😃

• smaily..ak chces dve deti,tak tymi dvojickami to vyriesis 😃

• lea, aj ja v mnichove vidim casto dvojicky 😃 je to mile....ale ja by som rada chlapceka a dievcatko naraz 😃

• kocky, vsak aspon jednou ranou dve muchy a uz nemusime viac rodit 😃 😃 😃 teda ktore chceme 2 deticky 😬

• veru 😃
    Kati: krasna bola nevesta 😉

• Sponzor fóra
  • no ja asi radsej po jednom..si neviem predstavit mat dve naraz v cudzine..a zrejme,ked sa budem vraciat na svk,tak budem v pokrocilom stadiu druheho tehotenstva..

• lea hlavne je mat plan 😃

• fiha, ake plany 😃

• no viete..ja si planujem svoj zivot 😛 😎 a zatial mi to vychadza 😎

• lea tak nech to tak aj zostane 🙂 🙂 🙂

• uvidime casom..len poslednu dobu chcem toho privela..a akosi sa mi nechce moc cakat.. 😬

• aj ja som netrpezliva 😛

• aspon nie som sama 😬 😃

• ahojte 😃
    tak mi ideme dnes ku skvokrovcom buducim na obed 😐 no jo, ja nemam rada tieto rodinne seslosti, oni su sice celkom v pohode, ale vsak to poznate 😃

• ahojte..tak ja som akurat zacala ranajkovat 😃 ale mam za sebou uz sprchu 🙂
    zajtra uz zas do prace..no hruza..ale vonku je celkom pekne,aj ked dost chladno..tak by som prijala sneh rano 😃 to by sme nemuseli ist do prace 😛

• ahojte,
    tiez sme boli dnes u svokrovcov, aj s nasimi 😃 bolo super, cosi sme popili a teraz mame dobru naladu 😃

• no toto..vsetci piju..len ja lejem caj do seba 🤔

• ahoj Kati 😃 dobra fotka 😃

• dik..stale cosi vydumujem..a vies,nad cim som dnes rozmyslala..ze sa mi ani vydavat nechce 😬 ze na tej svadbe si budem pripadat uz stara 😠

• ale prosim ta 😃 kdeze stara... ja dnes stale uvazujem nad domcekom 😞 pozemok nie je tak jednoduchy, ako som si predstavovala.... v tej Terchovej sa nam to trosku skomplikovalo

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Profesionálny striptér: oslavy,rozlúčky so slobodou,firemné večierky ,diskotéky

Pôsobenie po celej SR.

www.stripterbratislava.sk
    ModneVeci.sk
    Stará Ľubovňa
    Predaj spoločenských topánok, kravát, motýlikov, košieľ, spodnej bielizne, kožených opaskov a iné. Výroba svadobných drevených krížov.
    JUVI - svadobné dekorácie
    Spišská Nová Ves
    Svadobný e-shop... Predaj dekoračného materiálu, servítky, sviečky, mašličky, podbradníky, knihy hostí, magnetky, poďakovania a mnoho iného
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov