Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • no kym my sa dostaneme k pozemku..tak to este potrva 😒
    a co sa deje v tej terchovej?

• no je tam viac vlastnikov, nase je asi cca 350 m2.... co je dost malo, zvysok tiez cca 350 m2 maju 4 vlastnici 😞

• a co idete robit?idete pozerat niekde inde?alebo odkupite..ak to bude mozne..

• Sponzor fóra
  • chceme odkupit, ak bude mozne... uvidime, tatko sa na to popyta... lebo ti 4 tam nemaju velke podiely, tie kusky su im nanic... lenze ludia u skupi, som zvedava, kolko za to budu chciet... potom mame este jedneho znameho pravnika, ktory ma 1300 m2 pozemku, tak by sme riesili nieco od neho... zas zalezi na cene... skoda, chceli sme usetrit na pozemku, takto sa nase plany predlzia... 😞 😞

• no my budeme kupovat,ak raz budeme,tak v blizkom okoli ziliny..a to je ovela drahsie.. 😠

• ved prave, ak nam povedia vysoke ceny, tak budeme hladat blizsie k ZA, aj tak by sme previezli vela nafty 😬

• no pockaj..aby sme raz neboli susedia 😃 😃 😃

• hehe, no nikdy nevies 😃

• no lebo ja nechcem byvat so svokrovcami..zvyk z vysky,ze som sama..bez dozoru 😃

• no my chceme byt tiez single 😃

• ahojte 🙂
    aj vy riesite byvanie 🙂 my sme sa rozhodli ze tri roky dobojujeme v tejto pre mna hnusnej Vrakuni a potom sup do novostavby, je mi jedno kde, len nech je pekne prostredie...ceny uz mame zbehnute, uvidime, co bude o tri roky, ci predame nas, alebo ho dame do prenajmu....

• no my sme chceli do 5 rokov zahajit stavbu, ale kedze sa nam skomplikovala otazka pozemku, tak sa to asi potiahne 😞

• ved uvidime,ako to vsetko bude..kedze taketo veci sa tazko riesia zo dna na den..

• fifi, tak snad sa este moze situacia zmenit, nie?
    ja dufam, ze u nas 3 roky je max, lebo nechcem aby tu vyrastali moje deti 😐

• Luko: no snad sa dohodneme 😬 nejako....

• Sponzor fóra
  • budem drzat palce 😉

• Luko: do pripravneho albumu detaily nasej svadby... som dala detial nasich obrucok 😉

• fifi..som pozerala..su krasnucke 🙂

• aj sa som kukala ....jaaaj velmi pekneeeee

• lea: dik, vsak ty si ju videla aj "nazivo", ci nie?

• dakujeme 🙂 sme s nimi spokojni

• fifi..jasne..pozrieme zas na stretku..ak by som mala uz tie nase,tak sa pocvhalim 😃

• kati, a kde si sa stratila na tu hodinku? 😕

• bola som v kostole 😛 😎

• fiha 😉 ja idem do postele, dost ma bolia oci dnes... asi z PC 😞

• utekaj..ja rozmyslam,ci sa idem este najest.. 😬

• mne kamoska nahrala nejake casti serialu IT Crowd, tak som sa chechtala...skoda ze to u nas nebezi 😃

• no ja stale pozeram tu mafstory.. 😃

• dobre raaaaano...vstavat a cvicit!!!! 😃

• lea...super satky na redovy 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Nabídka společenské a svatební bižuterie, svatebních doplňků a spodního prádla
    Zabezpečíme všetko pre tvoju svadbu alebo iný event.
    Široká ponuka svadobných služieb.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov