Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ahojte..ako sa dnes mate?my mame pekne pocasie..aj ked je chladno.. luko..dik..este upravit podla mojich predstav a budem spokojna
Odpovedať
ja zaspaaaaaaaaavam
Odpovedať
mna zas hlava boli..za tym uchom..a nechce prestat.. ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Kati: aj mna dnes boli, a cely den... uplne skvely pondelok ]-(
Odpovedať
ahoj moja..no mna to stale poriadne nepreslo ]-( musim zas za doktorkov..naposledy mi robila ocne pozadie kvoli tomu..ale nic tam nebolo..
Odpovedať
Profilova fotka
ja to mam z unavy a zo stresu... zas roboty ako na kostole, navyse ma nastval rozvrh na letny semester ]-( narypali nam kopu piatkov od 12:30 uz prednasky... som zvedava, ako to budem riesit v praci.... ]-(
Odpovedať
no moj milacik tento tyzden asi konci letny semester :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
konci????? nejak skoro, vsak s este ani nezacal, ci??? =-)
Odpovedať
no on uz druhy,ci treti tyzden chodi do skoly..uz vacsinu pisomiek ma za sebou..a skusky netusim kedy maju..
Odpovedať
Profilova fotka
ale letny semester kati??? ja mam zimny uz davno tiez hotovy....
Odpovedať
no oni zacali letny :-N ani ja som tomu nechcela verit..ale tento rok sa rozhodli,ze sa nebudu babrat s externistami :-o
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, tak s nami sa chcu teda babrat, piatky aj soboty celodenne prednasky :-( a ucime sa do 17.5.
Odpovedať
Článok sa načítava...
no on ma tri tyzdne skoly a potom uz len skusky..nemavaju to cez vikendy..
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mu aj celkom zavidim,aspon bude mat rychlo po tom.... no nic Kati, som zrela do postele.... zacali sme s prerabkou obyvacky, tak som dnes cela ubehana,najskor v robote, potom doma.... idem pod sprchu a chr-chr. Bru noc aj tebe ;-)
Odpovedať
pekne sny prajem teda..si oddychni.. ;-) pa :-)
Odpovedať
ahojte :-D no moj workoholick prisiel vcera o desiatej vecer, takze som sa uz k netu nedostala, lebo to som uz lezala mrtva v posteli....
Odpovedať
ahojte..ako to ide v praci? :-D
Odpovedať
no ja som s detmi zastupujem inernetovz kruzok, tak idem surfovat...rydzo pracovne a obcas svadba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja dnes zas neviem,co skor... roboty ako na kostole, kadeco sa kazi a nefunguje, ako by malo ]-(
Odpovedať
vsak ty ro das do poriadku, nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no snazim sa :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzi tak zatial to vyzera, ze budeme mat rovnakeho nielen fotografa, ale aj kameramana x-) Este raz ti dakujem za tip. Nakomiec ked som jeho meno spomenula mame, tak povedala, ze im tocil stuzkovu, tak som si mohla pozriet ako to vyzeralo a nakoniec sme mu zvolali a ma nas termin volny.
Odpovedať
ja budem mat zas kapelku a kameru tusim tiez ako lea, este ze mi dala tip :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Luko, ak budeš mať toho kameramana ako Lea, tak toho istého som mala aj ja ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No aspon ze si pomahame navzajom :-D
Odpovedať
murinko, no z arjanu tych manzelov zlatych :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak tých môžem naozaj len odporučiť. Sú skvelí, zlatí a neskutočne srdeční ľudia. Spolupráca s nimi bola naozaj skvelá ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Peta: no to je super :-D uvidis,ze nebudete sklamani ;-) ;-) kukla si tie nase fotky? Jani: ahooooooj, ako bolo na plese? ;-)
Odpovedať
ahojte..tak uz som doma 8-) luko..tip na kameru som dostala od janky :-) a je to super,ze nebude moj ujo..lebo sa tak moze zabavit :-) a urcie budem spokojnejsia s dvd :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nebojte baby, dobre vam to dopadne ;-) len dufajte, ze vsetci aj pridu, aby ste nemali neprijemnu skúsenost ako my :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?