Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
poznas to??? no co Kati,nahadzujem novy tovar :-) prisli krasne veci :-D
Odpovedať
som si mohla mysliet,ze nebudes oddychovat.. a pre ake zvieratka uz mate tovar?
Odpovedať
Profilova fotka
macky a psiky, uz sa plni sekcia hlodavce :-D
Odpovedať
no tak nic..ak by boli vtaciky..to este zvladam..psov nemusim..
Odpovedať
Profilova fotka
no mozno budu aj vtaciky :-D casom.... zatial viac idu hlodavce, teda zajkovia, škrečkovia, fretky ;-) no a my dvaja sme milovnici zvierat, hlavne psikov :-p a rybicky
Odpovedať
rybicky mam hrozne rada..az budem na svk natrvalo,tak budem mat velke akvarko 8-) akurat mi mily napisal..ma za sebou prvu skusku z letneho semestra :-p uspesne 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je super, nech uz je leto aj u mna ;-) my uz jedno velke akva mame,, drahy chce ale do domu vacsie :-D
Odpovedať
neboj..coskoro aj ty budes mat.. inac..kto u vas cisti akvarko? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no predsa muzik :-D to je jeho laska ;-)
Odpovedať
lebo u nas to budem robit zrejme ja..takze aj velkost budem vyberat..aby som sa moc nenamahala.. :-N
Odpovedať
ahojte :-)
Odpovedať
ahoj luko ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
kocky vy ste si objednavali svadobny bedeker? rozmyslam,c i mi to treba, ked vseto anjdem na nete.... =-)
Odpovedať
no ja to nemam..a ani mi to nechyba :-p
Odpovedať
Profilova fotka
nie nemam bedeker :-)
Odpovedať
ja myslim, ze tu najdem vsetko co treba + mam krasny subor v PC ze Nasa svatba :-D
Odpovedať
svaDba
Odpovedať
ja som si zaviedla vlastny blok s vecami na svadbu a podla mna to staci..navyse mame planovac na tejto stranke,takze by sme nemali na nic zabudnut ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to urcite ;-)
Odpovedať
baby..ake je pocasie v ziline? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes bolo fajn, od zajtra hlasia ochladenie a zrazky, na vikend zasa fajn :-D
Odpovedať
no v zA neviem, ale v BA je teplo...
Odpovedať
hadam bude dobre,ked pridem..mam tu len poltopanky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no neboj, budem ta priebezne informovat :-D
Odpovedať
nooo, teplo tu teda jee, ale ked zaprsi tak to nie je ziadna slava vonku... :-|
Odpovedať
no tu prsalo posledne dve noci..ale nastastie rano bolo vzdy pekne..a aj cez den relativne..a dnes sa aj normalne oteplilo..hadam aj zajtra bude teplo..lebo tie mrazy mi vadia..
Odpovedať
no neuverite..prave sa zablyskalo a zahrmelo..a uz nam prsi.. :-. sa bude asi dobre spat :-D
Odpovedať
anoo, to milujem ked je vonku burka a prsi a ja pri tom zaspavam :-D si pojdem kuknut este jednu cas IT crowd a potom sup do hajan, inak je to asi britsky serial....sa mi pacia hlasky...ked nejaka vec nefunguje....ze preco???? potom kuk na vyrobcu a tam Made in britain :-D si robia srandu sami zo seba :-D
Odpovedať
no to asi preto,ze su moc pohodlni :-D takmer vsetko je tu made in china..
Odpovedať
jeeej, vsak aj tu....by som povedala ze v celej EU :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?